Recenze

Dobrý den,
pro nákup kuchyně včetně spotřebičů jsem využila služeb pobočky Oresi Vyškov.
S paní Štanglovou byla výborná komunikace, nad projektem kuchyně a výběrem spotřebičů jsme strávili 4 hodiny na prodejně, pak už to bylo jen zaplatit a převzít nainstalované.
Cením si snahu přemýšlet nad vizualizací a dodatečně zakomponovat i další zásuvky pro notebook,mobil...
Zakoupila jsem všechny spotřebiče značky CANDY, které jsou ve spolupráci s Oresi. Ceny byly tím pádem akční plus možnost uplatnění akcí Candy po zaregistrování spotřebičů.
Jsem pokojená, líbí se mi možnost Wi-Fi připojení na aplikaci u vestavné chladničky CBL3518EVW.
Nemám co dodat.

Děkuji

Štuchalová Alena

23.5.2024

Dobrý den,
chtěl bych vám touto cestou poděkovat za zajištění celého procesu montáže a dodávky kuchyňské linky ORESI na adrese Divišov 237.

Zejména děkuji za aktivní přístup a trpělivost pí Kláře Dvořákové při řešení návrhu kuchyně a montážní skupině p. Rezka při realizaci zakázky.

S pozdravem

František Psíka

28.2.2024

Dobrý den,
byli jsme v kuchyňském studio Oresi v campus square v Brně. Měli jsme domluvenou schůzku s panem Petrem Stohlem. Ochotně nám představil všechny produkty Oresi a na základě půdorysu našeho budoucího domu a naších požadavků nám vytvořil krásný a praktický návrh naší budoucí kuchyně. Vše se snažil udělat do našeho rozpočtu, který jsme stanovili. Ukazoval nám různé alternativy a možnosti kde ušetřit z důvodu našeho malého rozpočtu. Bylo nám nabídnuto uzavřít smlouvu a mít zajištěné současné ceny. Před uzavřením smlouvy jsme měli jisté obavy, zda nám po dokončení stavby domu, zbydou dostatečné finanční prostředky na zaplacení navrhované kuchyně. Na základě těchto okolností pan Stohl požádal vedoucí pobočky paní Vávrovou Michaelu, která s námi dopsala do smlouvy dodatek, že podpisem této smlouvy nejsme vázání k nákupu. Dala nám ještě developerskou slevu a výborné italské víno jako dárek. S takovým přístupem jsme se ještě nesetkali. Moc si toho vážíme a těšíme, až kuchyň budeme mít smontovanou v našem novém domě.

Ještě jednou moc děkujeme paní Vávrové a panu Stohlovi.

S pozdravem

Zmeškalovi

11.1.2024

Dobrý den,
navštívila jsem vaši provozovnu Oresi v Teplicích a musím moc poděkovat panu Jakubu Durchánkovi, který se mě ujal, velice rychle reagoval a krásně v pohodě mne provedl nabídkou vašich produktů, vše vysvětlil, zaměřil prostor, naplánoval, zajistil demontáž,  přípravu a montáž. Vše zvládl s úsměvem v přátelském rozhovoru během jednoho dne. Ráno jsem přišla do prodejny, večer jsem zaplatila zálohu a 3.11. Jsem poprvé uvařila a v nové krásné kuchyni. Nyní už peču vánoční cukroví 😍.

Dále patří velký dík firmě pana Petra Krügra která prováděla rozvody elektřiny, vody, odpadů a plynu - přípravu na připojení nové kuchyně. Byli to mládenci velice šikovní, pracovití odcházeli a měli za sebou uklizeno a čisto. Své práci dobře rozuměli 😍.

Nakonec musím vyzdvihnout montáž kuchyně, kterou provedl velmi precizně truhlář pan Marek Diviš to byla třešnička na celém tom dortu. Vše zvládl na 1* zdi mého bytu nejsou zrovna podle šablony a tak to byl chvílemi tvrdý oříšek, ale pan Diviš si se vším hravě poradil a já jsem moc spokojená 😍.

Děkuji, že mi bylo umožněno potkat se s týmem tak úžasných lidí, kteří své práci rozumí a to hlavní, myslím že je i baví. 

Nakonec tedy pane Durchánek, pane Krüger, pane Diviš a Oresi - DĚKUJU a přeji vše dobré. 

Marie Horáková

7.12.2023

Dobrý den,

byla jsem velice spokojená s montáží vaší kuchyně na adrese Střemeníčko 65, Luká. Chtěla bych tímto vyjádřit pochvalu montážnímu technikovi panu Simonovi a jeho kolegovi, kteří odvedli skvělou práci s montáží kuchyně. Takových pracovníků si považujte.

Přeji krásný den.

Wágnerová Zdenka

6.11.2023

Dobrý den, 

v návaznosti na náš dnešní telefonát bych moc rád pochválil pány, kteří prováděli montáž kuchyně u nás v Bašti za jejich profesionalitu, přístup, skvělou a přátelskou komunikaci. Myslím, že by si pánové zasloužili finanční odměnu neboť dělají Oresi skvělou reprezentaci a reklamu. 

S pozdravem

Jakub Jezbera

5.9.2023

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat všem, kteří se podíleli na zajištění návrhu mé nové kuchyně značky Oresi, jejího dovezení a instalace.

Můj velký dík patří paní Heleně Novákové z prodejny v Praze 5 a manažerce zákaznického servisu paní Ing. Monice Soukupové za skvělou komunikaci a ochotu.

V.V.

2.8.2023

Vážená paní Šonská, prosím, zda byste mohla firmě tlumočit naše díky za perfektně odvedenou práci. Skříně jsou již namontované a i přes zdánlivě vyšší cenu musím uznat, že za daných okolností tato cena naprosto odpovídá kvalitě i způsobu dodání a celkové komunikaci, počínaje naším prvním setkáním a konče velmi pečlivou a profesionální montáží od obou vašich zaměstnanců.

Ještě jednou děkuji

Daniel Habatínek

27.3.2023

Ráda bych srdečně poděkovala všem, co se podíleli na projektu mé kuchyně v bytě v Jinočanech.

Jmenovitě především paní Kláře Dvořákové za perfektní návrhy, bleskové odezvy, rychlou implementaci změn (a že jich nebylo málo!!) a nadstandardní snahu mi ve všem maximálně vyhovět.

Panu Zdeňku Rybníčkovi a panu Richardu Severovi (a dalším, co kuchyň stavěli) za vstřícné jednání, skvělou komunikaci a mimořádnou ochotu.

Všem za úžasnou koordinaci, přesné dodržení termínů a pečlivé informování o všem, co se děje. Jsem upřímně šokovaná, že taková akce může proběhnout na dálku a tak hladce (možná po všech těch letech tady v Izraeli, kde by to bylo nemyslitelné :D)).

Jste profíci a víc než to! Jestli můžu nějak napomoci tomu, aby se má slova proměnila v odměny na vašich výplatnicích, dejte vědět 🙂)).

Pokud budu ještě někde zařizovat kuchyň, pak jedině od Oresi.

Ještě jednou díky

Monika Erez

21.3.2023

Paní Monika Francová se k nám jak při prodeji , tak po koupi kuchyně velmi dobře chovala ,vše vysvětlila . Touto cestou ji chceme se synem moc poděkovat . Kuchyňská linka je moc hezká a praktická . Ještě jednou moc děkuji paní Francové za ochotu.

S pozdravem

Rychtecká

20.2.2023

Rád bych napsal pár slov ohledně nedávného nákupu kuchyně DOLTI Narviqa L-53 na prodejně ORESI Litoměřice, a to včetně návrhu a montáže.

Komunikace s vedoucí prodejny, paní Ivetou Schmiedovou byla příjemná, věcná, rychlá a srozumitelná.

Jednoznačně bylo vidět, že vše (od závozu až po konečnou montáž) je perfektně promyšlené a naplánované, jednotlivé práce na sebe navazovaly a pracovníci firmy ukázali pečlivý a vysoce profesionální přístup.

Osobně jsem se přesvědčil o tom, že i relativně jednoduchá kuchyň může být na vysoké úrovni, a to platí i pro moderní design s povrchem norské borovice.

Jsem rád, že jsem se rozhodl pro firmu ORESI, s kuchyní jsem velmi spokojen a rád ji příležitostně doporučím i jiným.

S přáním všeho dobrého,

Pavel Akrman

7.1.2023

Vážená paní Rychnovská,

ráda bych vám poděkovala za naplánování kuchyně. Realita předčila mé očekávání, opravdu je kuchyň krásná, přesně taková, po jaké jsem toužila. Jste odborník na svém místě a já vám velice děkuji
😉

Přeji hodně spokojených zákazníků, ať se vám daří v pracovní i soukromé rovině.

Krásné vánoční svátky a hodně zdraví do nového roku.

S úctou

Hana Kočí

15.12.2022

Dobrý den, dne 04.11.2022 v 18:00 hod. jsme měli s přítelkyní domluvenou schůzku ohledně plánování kuchyňe ve Vašem studiu Oresi - Plzeň OC Olympia adresou Písecká 1089, Plzeň. Prakticky ihned po vstupu do studia se nás ujala Vaše zaměstnankyně paní Boudová. Následně nám paní Boudová vše důkladně vysvětlila, ukázala a celou kuchyň navrhla k naší úplné spokojenosti. Tímto bych jí chtěl pochválit za její velice vřelý a profesionální přístup k zákazníkovi. Bylo vidět, že je to opravdu člověk na svém místě.

S přáním hezkého dne,

Judl

23.11.2022

Dobrý den, 
nedávno jsme zařizovali kuchyň v novém bytě a kuchyňskou linku jsme si nechali zařídit od společnosti Oresi. Chtěla bych tímto vyjádřit velkou spokojenost se službami Vašich dvou zaměstnanců. Paní Marcela Rychnovská nám moc pomohla při plánování kuchyňské linky. Chtěla bych velmi ocenit její profesionální přístup a cenné rady, díky nimž se nám podařilo kuchyň zařídit přesně podle našich představ a možností bytu. Montáž kuchyňské linky provedl pan Adamec (bohužel neznáme křestní jméno). Chtěla bych mu tímto poděkovat za skvěle odvedenou práci, ke které nemám ani jednu námitku! Právě díky profesionálnímu přístupu takových lidí Oresi určitě doporučíme našim přátelům a když budeme zařizovat další kuchyň, opět jedině Oresi!

S pozdravem
Vaše spokojená zákaznice

E.G.

5.11.2022

Dobrý den.
Uzavřel jsem objednávku na kuchyň v Oresi v Mladé Boleslavi. Přístup personálu byl bezkonkurenční, ochota, vstřícnost, maximální nasazení, trpělivost. S takovým kladným přístupem k zákazníkovi jsem se ještě nesetkal. Byl bych rád, kdyby jste pracovnice nějak ocenili.
Děkuji.

Aleš Nussberger

5.10.2022

Rádi bychom poděkovali za ochotu a vstřícné jednání paní Rychnovské na prodejně v Mladé Boleslavi a za precizní práci pana Adamce při montáži naší kuchyně. Kuchyň naprosto splnila naše očekávání a krásně pasuje do našeho interiéru. Děkujeme 🙂

Se srdečným pozdravem

Blažkovi

25.9.2022

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Vám i Vaší kolegyni za ochotu a veškerou péči, kterou jste nám věnovali při výběru a plánování kuchyně.
Bylo úžasné, že jsme se mohli podívat na odstíny, materiály a Váš přístup byl opravdu profesionální.
Kuchyně je již instalována a jsme nadšeni. Kuchyně je naprosto perfektní.
Velké díky patří také panu Pospíšilovi, který kuchyň instaloval. Pracoval do večera, byl velmi pečlivý. A jako jediný dělník po sobě i perfektně uklidil. Smekám!
Ještě jednou děkuji všem a přeji mnoho spokojených zákazníků.

S přáním hezkého dne

Jitka Míchalová

16.9.2022

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za profesionální přístup v kuchyňském studiu Oresi v Mladé Boleslavi. Navržení naší nové kuchyně se ujala paní Rychnovská, se kterou jsem byla velmi spokojená.

Další poděkování patří panu Krausovi, který nám kuchyň montoval. Byl spolehlivý, vstřícný a nic nebyl problém.

Přeji Vaší společnosti hodně takových zaměstnanců.

Hezký den

Hodovníková

28.8.2022

Dobrý den,

rádi bychom touto formou poděkovali hlavně panu Kümmelovi za vstřícné jednání a profesionální přístup při montáži kuchyně. Pan Kümmel dokázal zapracovat nejen chyby vzniklé při konfiguraci / výrobě kuchyně, ale také vždy přišel s efektivním návrhem na řešení a žádný z naších požadavků pro něj nebyl problém. Kuchyni stavěl tak pečlivě a šetrně, jako by si ji stavěl sám pro sebe. Dochvilnost / komunikace na nejvyšší úrovni. Pokud bude do budoucna možnost volby - radím volit montáž právě od pana Kümmela. Dále bychom rádi poukázali na velmi profesionální přístup pana Koptíka při zaměření kuchyně. Díky těmto dvěma lidem se přes přešlapy a neprofesionalitu pana Brody na pobočce ve Vysočanech k Oresi vrátíme i při konfiguraci další kuchyně.

Děkujeme.

Petr Kosmák & Lucie Márinková

12.8.2022

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi profesionální a kvalitní práci. Vše začalo již ve Vaší prodejně na Smíchově, kde se nám věnovala skvělá paní Nováková. Její příjemné vystupování a profesionalita nám velmi pomohla při výběru kuchyně. Vše nám podrobně do detailu vysvětlila, ukázala a poradila, takže celý proces výběru kuchyně byl velmi příjemnou záležitostí. Vše pokračovalo závozem kuchyně (22. 7. 2022) na místo montáže, kdy pánové Nový a Procházka dokázali během krátkého času složit kuchyň a spotřebiče na místo. Vše běželo jak na drátkách, byla to skvělá souhra obou pánů. Následná kontrola položky po položce, kterou se mnou provedl pan Nový, byla už jen třešničkou na dortu. Koho bych však ráda vyzdvihla, je pan M. Cís, který kuchyň montoval (25. - 26. 7 2022). Jsem přesvědčená o tom, že firma ORESI má v panu Císovi poklad. Je to prostě borec! Dokázal sestavit celou kuchyň úplně sám, včetně všech připojení na elektřinu a vodu. Pozorovat ho – to byl koncert! Hlavně díky němu máme kuchyň jak ze žurnálu.

Dovolte tedy, abych Vám poděkovala. S firmou ORESI jsem velmi spokojená a rozhodně Vás budu doporučovat dál.

Kateřina Jiráková

27.7.2022

Dobrý den přeji do Oresi,

Chtěli bychom Vám poděkovat za novou kuchyň, kterou od Vás máme Dolti collection bílá - skříňky a pracovní deska "rezivá". Kuchyně je nádherná a konečně mám pocit, že vařím jako moderní člověk v 21. století a ne jako neandrtálská žena na ohni v jeskyni.

Přesto bych chtěla ještě upozornit na práci montérů, kteří nám kuchyň kompletovali. Pan Tomáš Červinka a jeho společník. Takový přístup jsem dlouho nezažila. Byli naprosto skvělí, úžasní a ještě navíc milí. Tihle dva asi úplně z 21. století nebyli, protože takhle se dnes montéři většinou nechovají. "Makali" jak zběsilí celé dva dny a to má kuchyně patří mezi ty velké kuchyně. Všechno bylo naprosto precizně smontované, sešroubované a slepené. Pozorovat je při prací bylo jako koncert pro ruce a vrtačky, hoblíky, řezačky a všechny ty další hučicí stroje. Nic nebyl problém, všechny mé přiblblé nápady bez problémů zrealizovali a ještě sami navrhovali řešení a případné zlepšení, které vás jako běžného uživatele na začátku vůbec nenapadne.

Všechny počáteční porodní bolesti, jako například nevyhovující elektrická zásuvka, tu centimetr navíc, tu zase málo, dokonce i špatně dodané nějaké spojky od Oresi (to se pochopitelně může stát) dokázali vyřešit s naprostou elegancí ve spokojenost Vašeho zákazníka. Na závěr mi byla kuchyň předána (po dvou dnech práce) v takovém stavu, že za dvacet minut už byla hotová první večeře.

Prostě profíci, jak se patří.
Přeji Vám všem do Oresi více takových spolupracovníků jako je pan Červinka a jeho společník.

Barbora Walterová Benešová

18.7.2022

Ráda bych tímto poděkovala panu Kümmelovi za profesionální přístup a velice vstřícné jednání při montáži naší kuchyně.

Nebýt jeho, tak naše nová kuchyně pravděpodobně ani nestojí, neboť vyřešil spoustu chyb a problémů, které vznikly při chybném nakonfigurování od pana Brody. Pan Kümmel je opravdový profesionál, velice ochotný, milý a vstřícný.

Tímto mu patří naše veliké poděkování.

Kiprovová Vladimíra

30.6.2022

Dobrý den, pane Štorku.
Chtěla bych moc poděkovat za montáž kuchyňské linky v Brně Krausova 11, a dát Vám vědět, že práce montérů, kteří u nás byli, byla precizní a profesionální. 

Pánové byli velice příjemní, i když měli horší prostorové a teplotní podmínky a montáž byla provedena k naší úplné spokojenosti.

Moc děkuji a pokud budu v budoucnu potřebovat, tak určitě Vaše služby znova využiji, a určitě doporučím.

Pilátová Andrea

8.6.2022

Dobrý den,
chtěla bych takto opravu moc poděkovat firmě Oresi, zejména celému realizačnímu týmu z Plzně. Jsem absolutně spokojená s celým procesem, jak s perfektním návrhem linky a poradenstvím od pana Pavla Mužíka, tak i se závozem a  montáží. Se všemi byla velice snadná a konstruktivní domluva. Z kuchyně jsem nadšená. Je to opravdu poctivě odvedená práce ve všech směrech.

Plzeňskou pobočku mohu doporučit. Kombinace kvality, ceny, a profesionálního a však lidského přístupu se často nevidí.

Děkuji!

Nikola Vrbová

9.5.2022

Dobrý večer,
před týdnem nám montoval kuchyň Michal Jiřík. Touto cestou by jsme chtěli poděkovat za perfektně odvedenou práci.
Jště jednou moc děkujeme.

manželé Dacíkovi

5.5.2022

Dobrý den, 
moc děkujeme a potvrzujeme nákup kuchyně, tedy odsouhlasení kupní smlouvy a zároveň posíláme potvrzení o platbě zálohové faktury. 

Pozdravujte kolegy (z Edenu :-), jste všichni moc milí, příjemní je radost u Vás nakupovat, tam kde panuje dobrá atmosféra s dobrými vztahy a s profesionálním přístupem a zájmem k zákazníkovi, (mimo jiné i to přispělo k nákupu u vás ve Vršovicích), děkujeme, jsme rádi, že jsme šli kolem 🙂

Jana Zajícová

28.4.2022

Dobrý den,
jak píšu když se mi něco nelíbí, tak také rád napíšu pozitivně.

Měli jsme zde v BD Stupkova 3 pana Schwarzera. Odvedl super práci a jsme velmi spokojeni i s jeho přístupem.

Jan Jonák

25.4.2022

Jana Zajícová

Dobrý den, paní Polívková,
moc děkujeme a potvrzujeme nákup kuchyně, tedy odsouhlasení kupní smlouvy a zároveň posíláme potvrzení o platbě zálohové faktury.

Pozdravujte kolegy (i paní z Pankráce :-), jste všichni moc milí, příjemní je radost u Vás nakupovat, tam kde panuje dobrá atmosféra s dobrými vztahy a s profesionálním přístupem a zájmem k zákazníkovi, (mimo jiné i to přispělo k nákupu u vás), děkujeme, jsme rádi, že jsme šli kolem 🙂

Jan Jonák

Dobrý den,
jak píšu když se mi něco nelíbí, tak také rád napíšu pozitivně.

Měli jsme zde v BD Stupkova 3 pana Schwarzera. Odvedl super práci a jsme velmi spokojeni i s jeho přístupem.

Procházková Kamila, Liberec

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování kolektivu pracovníků společnosti Oresi, s.r.o., kteří se tzv. od „A až do Z“ podíleli na naší zakázce spojené s realizací nové kuchyňské linky na adrese Mošnova, Liberec. Obzvláště chci moc poděkovat panu Janu Procházkoví za velmi profesionální výkon a milé jednání a vystupování, čímž se přičinil se za to, že jsem si vybrala kuchyňskou linku od Vaší společnosti. Před návštěvou na prodejně v Liberci, jsem navštívila několik kuchyňských studií, a odcházela jsem z každého studia rozčarovaná. Hned po prvním jednání s panem Procházkou jsem měla jasno, že si objednám kuchyň u vás. Přístup pana Procházky mi velice vyhovoval, na každý můj dotaz profesionálně odpověděl a poradil. Linku mám navrhnutou tak, že bych nic neměnila. Maximálně mi vyhovuje. Další velké poděkování patří panu Ježkovi, za milé jednání, ochotu, aktivní a profesionální přístup. Práce je odvedena pečlivě. S jeho výkonem jsem moc spokojená.

Potencionálním zákazníkům, kteří budou o obdobných službách uvažovat a hledat spolehlivého dodavatele, tak Oresi jednoznačně doporučuji. Jsem ráda, že jsem si jako dodavatele vybrala vaší společnost.

Z pohledu majitele společnosti můžete být na zaměstnance, kteří se v mém případě realizací zabývali právem pyšní, neboť dobré jméno Vaší firmy jim bylo absolutní prioritou, nadevše.

Se srdečným pozdravem a přáním dalších úspěchů v činnosti.

Manželé Hebelkovi

Dobrý den,
obracím se tímto mailem na vedení společnosti, poněvadž chci vyjádřit svoji spokojenost s přístupem a jednáním pana Marka Bunčiaka z prodejny v Brně – Lidické ulice.

Ještě v loňském roce jsem s manželkou navštívil prodejnu za účelem sestavení naší kuchyně. Před příchodem jsme nebyli stoprocentně rozhodnuti, že si kuchyni pořídíme u Vás, spíše jsme jen hledali inspiraci a mysleli jsme si, že budeme i později hledat dál něco, co nás osloví. Ovšem vzhledem k tomu, jak se nám pan Bunčiak od první chvíle plně věnoval, velice dobře nám radil a seznamoval nás se všemi možnosti ohledně pořízení sestavy kuchyně, byli jsme tímto jednak nečekaně mile zaskočeni a současně nadšeni z možností, jenž se nám nabízely, jak ohledně vybavení, tak i kvality natolik, že jsme si kuchyni ihned objednali, třebaže ji budeme potřebovat do našeho nového domu, až někdy pozdě na jaře a už dále jsme nikde jinde nepátrali.

Dnes jsme prodejnu opět navštívili za účelem provedení drobných úprav, o kterých jsme v době naší první návštěvy ještě nevěděli a opět jsme byli mile překvapeni velice vstřícným a profesionálním přístupem pana Bunčiaka, takže vše bylo vyřízeno v krátké době k naší naprosté spokojenosti.

Máme velkou radost z našeho výběru a proto velice děkujeme panu Bunčiakovi a těší nás, že jsme se setkali právě s ním, poněvadž není úplně obvyklé, aby všichni ti, kdož poskytují své služby je také poskytovali na takto vysoké úrovni a právě díky znalostem pana Bunčiaka a jeho chování jste si nás získali jako své zákazníky. Jsme moc rádi, že vše proběhlo snadno a přehledně, protože když už si jdete pořídit něco, co má sloužit každý den po dlouhá léta, chcete to mít dokonale vychytané a přesně v tom nám pan Bunčiak byl všestranně nápomocný, a proto jsme si pořídili kuchyni právě u Vaší společnosti.

Přejeme všechno nejlepší v novém roce a vám všem ať se co nejvíce daří v činnosti, které se věnujete a máte vždy jen samé spokojené klienty.

Helena Jarošová, Písek

Dobrý den, vážení,
jsem vaše náhodná zákaznice, po tom, co jsem v Písku neúspěšně hledala výrobce doplňkových skříněk k nové kuchyňské lince. Na Kollárově ulici jsem našla přesně to, co jsem hledala, t.j. prodejnu kuchyní s velmi kompetentním, navíc empatickým manažerem, který rychle zareagoval na můj požadovaný, trochu atypický kousek nábytku.

Jsem totiž super seniorka – 84 let , což je při jednání mnohdy minusem. Pan inženýr Chmela během pár dnů osobně navštívil místo pro váš výrobek, předvedl materiály, okamžitě zpracoval projekt, telefonicky jsme domluvili technické detaily a během dalších pár dní, časově přesně dle domluvy, došlo k realizaci, při které pan inženýr – manažer i fyzicky zaasistoval panu montážníkovi, který byl rovněž skvělý profesionál /zkrátka „staral se“/. Protože jsem velmi spokojená s výsledkem všeho, rozhodla jsem se vaše představenstvo informovat o tom, že panu manažerovi v Písku – ing. Chmelovi dávám pomyslných všech pět hvězdiček z pěti možných a napříště vím, kam se obrátit a koho svým známým doporučit.

Upřímně přeji ve zdraví prožitý a úspěšný celý příští rok.

Jiří Vacátko, Jablonec nad Nisou

Dobrý den,
rozhodl jsme se pro krátkou recenzi naší nové kuchyně ORESI.
S kuchyní jsme velmi spokojeni a splnila naše očekávání, co se vzhledu a funkčnosti týká, kvalitu prověří až čas :-).
Co ale už může nyní zhodnotit, tak je přístup kmenových i nekmenových pracovníků ORESI:

1) Návrh kuchyně – p. Procházka (ORESI Nisa Liberec) odvedl perfektní práci ohledně designu a následné prezentace včetně výběru spotřebičů a byl velmi nápomocný s pomocí při řešení „drobných“ zádrhelů.

2) Doprava – velmi vstřícní pán, dorazil přesně načas, pečlivý jak při transportu, tak uskladnění demontu kuchyně.

3) Perfektní přístup operátorky/koordinátorky.

4) Montáž – p. Ježek je skutečný profesionál, 100% kvalita práce + vstřícný k případným úpravám na místě a zajištění montáže, která nebyla zcela připravena (roháčky).

Nebylo to levné, ale jsme zatím maximálně spokojeni, díky 🙂

S pozdravem, Tomáš Krčmařík, Liberec

Dobrý den,
tímto bych chtěl vyjádřit poděkování a pochvalu firmě Oresi a jejím zaměstnancům.

V letošním roce jsem se rozhodl pro koupi kuchyně a obrátil jsem se na Vaši firmu. Návrh a poradenství pro mě prováděl p. Tomáš Tichý z prodejny v Liberci. Takto si představuji 100% profesionalitu. Všechny nejasnosti a mé požadavky ochotně a několikrát vyřešil.

Montáž u nás prováděl p. Olexandr Myhovych. Jeho skvělý přístup ke klientovi, precizní a pečlivá práce by mohli být vzorem.

Zkušenost s firmou Oresi určitě předám dál.

Děkuji a přeji mnoho další takto spokojených zákazníků.

Srdečně, Lenka Kupková

Dobrý den,
ráda bych velmi poděkovala paní Heleně Novákové za pomoc a trpělivost při návrhu naší kuchyně.

Její přístup je velice profesionální, ale zároveň milý a vstřícný, s úžasnou znalostí produktů a tvořivým přístupem v problematických částech návrhu.

Měla jsem jinou zkušenost, kde jsme od spolupráce odstoupili, právě pro nedostatek znalostí produktů a možností kreativity.

Proto oceňuji Oresi i pro možnost řešit nestandardní řešení.

Děkuji a těším se na dokončení realizace nové kuchyně.

S pozdravem Dominika Ondrášková

Vážení v Oresi,
dovolte mi prosím touto cestou velmi poděkovat za spolupráci při realizaci naší kuchyně.

Podotýkám, že spolupráce to byla těžká, trnitá, opravdu nesnadná. Jsem totiž docela pedant, detailista, stokrát jsem schopna všechno změnit a stokrát kvůli tomu volat, jako ostříž hlídám každou položku cenové nabídky, jsem prostořeká a vážně mne nic neodradí, aby to bylo nakonec všechno dle mých představ a perfektní. Zkrátka, takového klienta na zabití, jako jsem občas já, prostě nechcete.

Přesto jsem to společně zvládli a kuchyně se, alespoň dle reakcí okolí, myslím vážně povedla.
A já bych moc ráda vyzvedla trpělivost, ochotu, vstřícnost, resp. celkový přístup a profesionalitu zejména pana Tomáše Holého ze studia v Praze Čestlicích a montérů pana Svobody a Chvojky. Stejně tak ale i všech ostatních, kdo se mnou byl jakkoliv v kontaktu.

Přeji mnoho dalších pracovních úspěchů a co nejméně klientů, jako jsem byla já. 🙂

Lenka a Eduard Levých

Dobrý den v Oresi.

S manželkou jsme se po letech rozhodli k pořízení nové kuchyně. Protože to je nemalá investice, rozhodli jsme se nespěchat a v klidu si ji vybrat v prodejnách, abychom ji viděli na vlastní oči. Navštívili jsme několik obchodů v Praze, jeli jsme se podívat do Plzně, do Písku, Budějovic. Nevybrali jsme si ani u soukromých výrobců kuchyní. Až jsme po roce hledání zavítali opět do Plzně. Navštívili jsme prodejnu Oresi v OC Olympia a v řadě Dolti nás zaujala bílá kuchyň s hladkými dvířky. Jmenovala se Artiqa a nám se zalíbila na první pohled.

V prodejně nám odpověděli na všechny naše dotazy, poradili nám, jak a kam do kuchyně ve tvaru „L“ zakomponovat námi vybrané spotřebiče. Oba jsme s manželkou ocenili profesionální a zároveň přátelské jednání a především fakt, že přihlíželi k našim přáním a nevnucovali nám své vize, což se nám dříve stávalo. Konkrétně bych chtěl jmenovat pana Jiřího Frumerta, který s námi kuchyň sestavil a připravil návrh. Kuchyň jsme si nechali odborně zaměřit a spokojeni jsme byli i s její montáží. Všem pracovníkům Oresi tímto děkujeme a vaše kuchyně můžeme budoucím zákazníkům doporučit.

S úctou a přáním hezkých zítřků, Mgr. Jakub Trakal

Dobrý den všem dobrým a poctivě pracujícím lidem ve firmě Oresi.

Touto cestou bych rád poděkoval firmě Oresi, jmenovitě panu Procházkovi za jeho upřímný, profesionální, kreativní a v neposlední řadě velmi příjemně-lidský přístup k mé poptávce nové kuchyně.
Není tolik lidí, kteří dokáží přetavit vizi či vizualizaci určitého projektu do reality samotné. Pan Procházka takovým člověkem je a já měl to štěstí, že jsem s ním mohl spolupracovat.
Díky jemu a firmě Oresi se můj domek stal útulnějším, konkrétně moje nová kuchyňská linka, kde budu jistě trávit velmi mnoho plnohodnotného času. Kuchyň je velmi praktická, vyrobená z kvalitních komponentů a osazena profispotřebiči.
Dalšími lidmi, kterým patří velký dík jsou paní Procházková a Mašínová. Komunikace z jejich strany byla na velmi vysoké úrovni, zpětná vazba v rámci projektace a mých dotazů vždy splnila má očekávání a jejich celkové vystupování bylo přirozené a profesionální.

Děkuji děvčata a chlapci, bylo mi ctí s Vámi spolupracovat 🙂

Manželé Vaverovi, Opatov u Svitav

U Oresi jsme si objednali kuchyňskou linku z řady Dolti Collection, v provedení Glam Face a Big Picture. Již od prvního kontaktu na liberecké prodejně se nám dostávalo velmi vetřícného a profesionálního přístupu. Všechny domluvené termíny byly přesně dodrženy a my už se nyní těšíme z krásného vánočního dárku. I když bylo několik drobností, které nebyly úplně podle našich představ a museli jsme hledat kompromisy, pracovníci Oresi, zejména pan Procházka, byli maximálně nápomocní a snažili se nám vyhovět. Velké poděkování patří také montážníkům pod vedením pana Kalase. Oba pánové pracovali rychle, s velkým nasazením a pečlivostí. Bylo vidět, že jsou spolu dobře sehraní. S jejich prací jsme byli moc spokojeni a patří jim, stejně jako celému týmu Oresi, velké DÍKY.

Přejeme Oresi hodně dalších spokojených zákazníků.

Děkujeme, Jana Janků, Ing. Oskar Klenk, Říkovice

V polovině roku 2020 jsme, po několika návštěvách konkurenčních prodejen, zcela náhodou zavítali do prodejny Oresi v Olomouci. V podstatě jen se podívat na sortiment.
Ujala se nás paní Markéta Kunčar Malá, velmi milým a odborným způsobem se nám věnovala. A naše návštěva skončila kompletní objednávkou kuchyně, dá se říct nestandardní a na zakázku.
I další spolupráce s paní Malou při „doladění“ detailů, přes ztíženou situaci díky Covidu, pokračovala k naší naprosté spokojenosti.

Chceme tímto poděkovat nejen za nádhernou novou kuchyň, ale zejména za skvělý přístup paní Malé, za její odborné znalosti, kdy pomohla s výběrem, za její trpělivost, vstřícnost.

Vždy rádi doporučíme vaši společnost a zejména prodejnu v Olomouci a vaši milou zaměstnankyni.

Manželé Procházkovi, Jihlava

Je pro nás potěšením podělit se o naše zkušenosti s jihlavským kuchyňským studiem Oresi.

Po patnácti letech bydlení ve velkém panelovém bytě jsme se chystali stěhovat do novostavby rodinného domu. Již v bytě jsme měli velmi pěknou a velkou kuchyňskou linku dle vlastního návrhu do „L“ zhotovenou od truhláře a proto jsme byli hodně zvědavi, jaká změna nás čeká v domě a kam se kvalita kuchyní – ve střední cenové kategorii – za ta léta posunula.

Základní rozměry nové kuchyňské linky do „L“, 4,0 krát 3,5 metru, byly v podstatě dané. Při takto bohatě dlouhé lince jsme věděli, že o kapacitu úložných prostor nemusíme mít obavu. Proto naše základní idea byla mít linku „vzdušnou“, tzn., že horní skříňky budou nižší a v menším počtu. Všechny spotřebiče budou v přiměřené značce, kvalitě a ceně vestavěné. Pouze lednička měla být výjimkou, její kapacitu jsme si představovali mít oproti standardním 60 cm vestavěným o hodně větší jak v chladničce, tak v mrazničce. Posledním základním požadavkem byla kvalitní a krásná pracovní deska s dostatkem souvislých pracovních ploch.

Obrátili jsme se na několik jihlavských studií. Představili jsme jim naše myšlenky, ale nechali je také navrhovat doporučení podle jejich zkušeností. Hned po prvním „kolečku“ jsme byli rozhodnuti. Někde nás odradil přístup prodejců, někde vysoká cena. Ve studiu Oresi bylo vše diametrálně jiné. Pan Ondřej Šich, vedoucí prodejny, nás ohromil sympatickým a profesionálním přístupem. Zejména nám doporučil, z pohledu poměru kvalita/cena, pro nás nejvhodnější řadu kuchyňských linek z repertoáru Oresi a to řadu Livanza. Ve spotřebičích jsme měli spadeno na Electrolux a opět nám byly doporučeny vhodné a osvědčené typy spotřebičů. Trouba s mikrovlnkou jsou ve výši rukou. Dřez a baterii jsme vybrali v antracitovém granitu od Franke. Digestoř je rovněž Electrolux. Kuchyň měla být světlá, vybrali jsme si odstín matné magnolie. Majstrštykem byla pracovní deska v dekoru temnějšího dubu. Nebyl problém, že byla velmi drahá, když šlo o „lásku na první pohled“ a budeme se z ní těšit dlouhé roky.

To vše se odehrálo v srpnu 2019. Cenová nabídka Oresi byla, i díky tehdejší akci, nejvýhodnější. Přátelský přístup a cenné rady prodejce byly ale mnohem důležitější.

Měli jsme dlouhý časový prostor na sžívání se s návrhem budoucí kuchyně a s jeho postupným dolaďováním a drobnými změnami. Těch bylo během více než půl roku hodně přes deset. A vždy byla vizualizace zaktualizovaného návrhu hotova v E-mailu do druhého dne, mnohdy i tentýž den. Ladili jsme například rozsah horních skříněk tak, aby kuchyň byla nejen funkční a krásná, ale i dobře osvětlená, protože na spodku horních skříněk budou LED pásky osvětlení s dotykovým spínáním. To se nám to snilo, že vše nakonec dopadne výborně, když každá další drobná změna byla zřetelně ku prospěchu díla. Stejně tak pracovní ostrůvek a navazující velký jídelní stůl budou vyrobeny z pracovní desky linky. Většina úložných prostorů je řešena plnovýsuvy, jsou kompletně i v ostrůvku. Ušetřili jsme naopak na karuselech a drátěných programech, rohová skříňka bude jen odkládací na méně potřebné věci.

Linka byla vyrobena v Německu na podzim 2020 a namontována v listopadu 2020, časově ihned po převzetí domu. Skvělý truhlář od Oresi pan Dušan Horák ji měl hotovu za necelé tři dny. Co víc si přát. A ještě perličku: truhlář si vzal odřezek pracovní desky, že si sám doma dá tutéž. To bereme jako kompliment!

Nyní užíváme dům a kuchyň necelé dva měsíce. Můžeme již rekapitulovat naše představy a výsledek. Linka je, dle nás, překrásná. Její údržba je pohodově snadná. Plnovýsuvy jsou absolutně praktické a funkční. Do horních skříněk přesně dosáhneme, klouby pracují, jak mají. Livanza je super kvalita! Všechny spotřebiče pracují perfektně. Osvětlení pracovního prostoru LED pásky je dokonalé. Dřez s barevně ladící baterií působí luxusně a uklízí se jediným přejetím. I maličkosti, jako třeba lišty přiléhající za pracovní deskou k obkladům, jsou kvalitní a lahodí oku. Na ostrově naproti troubě se báječně pracuje. Jídelní stůl ladí s linkou. Na konci linky volně stojící americká lednička Concept v tmavém matném nerezu dokonale doplňuje celou kuchyň a svými rozměry je absolutně vyhovující.

Jsme spokojeni a šťastni! To vše za přiměřenou cenu „střední třídy“.

Panu Ondřeji Šichovi patří náš vřelý dík za odvedenou dokonalou práci. Stejně tak srdečně děkujeme truhláři panu Dušanu Horákovi.

S pozdravem Pavel a Stanislava Masných, Olomouc

Dobrý večer,
chtěl bych Vám poděkovat za velmi profesionální přístup odborného prodejce v Olomouci paní Markéta Kunčar Malé při sestavování projektu kuchyně a za trpělivost s námi, a stejně tak montérům pánům Tomáši Kalasovi a Miroslavu Pluháčkovi , kteří dva dny 9. a 10.11. od rána do pozdních večerních hodin montovali kuchyň u nás doma v naprostém klidu bez ohledu na čas a s veškerou precizností. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás, firmu Oresi, a rádi Vás doporučujeme všem známým, kteří u nás byli na návštěvě. Přeji hodně spokojených zákazníků a ještě jednou děkujeme za dárek k třicátému výročí svatby.

M. Baroch

Sháněl jsem kuchyň, která by se hodila do interiéru, laděného do šedých barev v kombinaci se světlým dřevem. Vybral jsem ji u Oresi. Kuchyň Silk Touch v jemném šedém matu splnila mé představy a požadavky. Výběr, návrh i montáž dopadly skvěle. Děkuji všem v Oresi za spolupráci.

S pozdravem, Hanka Vimrová

Dobrý den,
děkuji touto cestou p. Danielu Jaklovi (externí pracovník), jeho kolegovi a také Hankce Čurillové (vedoucí zast. Kladno) za zajištění a moc hezké provedení montáže kuchyně Oresi.

Jiřina Šimůnková

S kuchyňskou linkou jsem spokojená.
Měla jsem drobnou reklamaci – světelná lišta a dva šuplíky nezajížděly tak, jak měly. Obojí bylo rychle odstraněno k mé spokojenosti. S panem Z. Brodou, u kterého jsem kuchyň objednávala se mi velmi dobře spolupracovalo. Byl velmi vstřícný, ochotný, všechno mi ukázal a vysvětlil.
Truhláři – p. Berka a jeho kolega byli také velmi vstřícní a ochotní a opět všechno vysvětlili.

Není co dodat. Rozhodně bych Oresi doporučila.

S přáním krásného dne Ficencovi

Dobrý den,
moc bychom Vám chtěli poděkovat za návrh naší kuchyně. Vše bylo skvěle navrženo dle našich představ s dobrou komunikací a vstřícností.
Realizace, která probíhala od 15.6. do 19.6.2020 v Rohozné, nás velice mile překvapila. Na montáži u nás byl šikovný truhlář pan Klouda z Cejle. Velice ochotný, dobrá komunikace s ním a precizní provedení. Předal kuchyň jakoby byla jeho vlastní!

Tímto Vám oběma moc děkujeme za Vaší dobře odvedenou práci a určitě Vás budeme jen dále doporučovat a v budoucnu rádi kontaktovat.

Jitka Huzlíková

Vážení zástupci Oresi,
v listopadu loňského roku jsem začala řešit rekonstrukci kuchyně. Porovnala jsem nabídky a obrátila jsem se na pracovníky prodejny Oresi BC Gemini, Na Pankráci, Praha 4. Velmi mile jsem byla překvapena vstřícným a profesionálním přístupem všech zaměstnanců, kteří se mnou jednali. Celou sestavu se mnou trpělivě konzultoval pan Jan Parma. Radil, doporučoval, ale nevnucoval prvky celé setavy. V prosinci 2019 jsem naplánovala montáž na březen 2020. Přes velmi složitou situaci, která v březnu nastala po vyhlášení nouzového stavu, byla montáž 23.03.2020 precizně provedena Pavlem Benčíkem. Rovněž zaměření a montáž skla mezi spodní a vrchní skříňky proběhla dle plánu a od 11.05.2020 mám již kompletní novou kuhyň.
Děkuji za kvalitně odvedou práci a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

S přáním pevného zdraví Grepl Jan

Dobrý den. Dne 13. a 14. dubna 2020 mi přijeli vaši zaměstnanici, nebo možná externí spolupracovníci a to pan Kalas a pan Pluháček montovat kuchyň, kterou jsem si u vás na pobočce v Olomouci objednal. Dovolte mi, abych vyjádřil uspokojení s jejich prací a obdiv k jejich pracovním nasazením. Sám občas zaměstnávám montéry při opravách technologií v chemickém průmyslu. Dokáži zaměstnance velmi rychle ohodnotit a málokdy se zmýlím v úsudku. Vaše montéry hodnotím jako velmi pečlivé, přesné, pracovité, vstřícné a ochotné. Blahopřeji vaší firmě k výběru takových šikovných zaměstnanců.

Současně mi dovolte, abych poděkoval paní Markusové, že mi poslala právě tyto montážníky. Paní Markusová si byla vědoma , že moje objednávka skrývá určité záludnosti a proto mi sdělila , že mi musí poslat na montážníky s delší praxí. Podařilo se.

Prosím poděkujte mým jménem všem třem vašim zaměstnancům, protože si to beze zbytku plně zaslouží.

Marta Dřímal Ondráčková

U Oresi jsem si vybrala kuchyň Velvet Star v módní šedé barvě v supermatném provedení s úpravou proti otiskům prstů a doplnila jsem ji pracovní deskou v provedení Dub True Nature. Dekor i plastický reliéf jsou na první pohled i na dotek od pravého dřeva k nerozeznání. Bonusem je snadná údržba. Ing. arch. Petr Kaluža nám pomohl vyřešit i problém s dispozicí kuchyně v místě, kde nebyla nosná zeď. S přístupem i s kuchyní jsme velmi spokojeni. Děkujeme

Lukáš Boucký

Kuchyně Oresi můžeme všem jedině doporučit! Přístup prodejců a architekta Petra Kaluži byl úžasný a ve všem nám vyšli maximálně vstříc. Pan architekt nás vždy vyslechl a promítl naše myšlenky a přání do projektu. Určitě bychom chtěli také pochválit montéry, kteří nám kuchyň instalovali, a to pro jejich přesnost a spolehlivost. Pokud bychom v budoucnu opět řešili kuchyň, ať v našem domě nebo jinde, tak se na Oresi zase rádi obrátíme.

Lenka a Jaromír Vytiskovi, Pelhřimov

Vážení,

děkujeme touto cestou za velmi milé a vstřícné jednání paní Bc. Přibylové z prodejny v Pelhřimově ve věci návrhu rekonstrukce kuchyně. Její vysoce profesionální a erudované jednání a následně výsledný návrh nás přesvědčil, že jsme se rozhodli pro Vaši kuchyni.

Spokojené zákazníky Vám přeje

Kubešová Jitka, Praha

Dobrý den,

děkuji tímto reklamačním technikům, kteří dnes řádně dokončili reklamace kuchyňských linek v mých bytech. Chovali se velmi profesionálně, jsou pracovití, šikovní a ke všemu mají velmi milé chování, velmi dobře reprezentují Vaši firmu.

S pozdravem

Janina Květoňová

Dobrý den všem,

Chci touto cestou poděkovat za spolupráci při výběru a návrhu kuchyně prodejci panu Zdeňkovi Zemancovi z prodejny Oresi v Čestlicích. Plně se mi věnoval, doporučil mi několik typů kuchyní, a nakonec jsme vybrali typ Hiqory z řady Dolti. Vše kolem koupě kuchyně mi vysvětlil, kuchyň jsme podle prostorových možností našeho bytu společně navrhli a doladili k mé spokojenosti. Kuchyň již máme doma a chystáme se na její montáž, protože jsme se z časových důvodů rozhodli sestavit ji svépomocí. Přeji všem zákazníkům Oresi, aby se také setkali s ochotnými a příjemnými prodejci a odešli z prodejny spokojeni.

Ivanka Redková, Zlín

Dobrý den,

chtěla bych se vrátit k naší zakázce, kuchyni ERUCA, která byla realizována koncem července 2018. V prvé řadě chci vyzvednout práci paní Michaely Kopsové, vedoucí prodejny ve Zlíně. Její přístup je zcela profesionální a korektní. Ráda vždy pomohla najít řešení, které by nám vyhovovalo. Je příjemná, komunikativní a i když jsem v návrhu, který jsme společně vypracovaly, chtěla provést jakékoliv změny, vždy je s úsměvem a ochotně udělala.

Všechny termíny byly splněny. Zaměření kuchyně – pan Pírek, vše bez jakýchkoliv problémů. Co se týká dodávky a konečné montáže, kterou provedl – pan Strýc, není co dodat. Profesionální a čistá práce, příjemné vystupování.

Ještě jednou tedy velký dík, všem lidem, kteří se na naší zakázce podíleli, především však paní Kopsové. Věřím, že na všech prodejnách máte takové odborníky. Všem svým přátelům a známým, kteří zamýšlejí obnovu nebo pořízení nové kuchyně vřele doporučím ORESI. Velký dík a uznání za Vaši práci.

Přeji hezký den, Vaše spokojená zákaznice

S pozdravem, Thomasovi

Dobrý den,

dne 8.12.2017, jsme si na pobočce Oresi v Mostě zakoupili novou kuchyni do našeho RD a rádi bychom touto formou velice poděkovali za profesionální a osobní přístup člověku, který stojí za realizací dalšího ze střípků našich splněných představ a snů. Paní Evě Holečkové tímto moc děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v jejím profesním životě!

Bc. Markéta Mrzenová, Dobříň

Dobrý den,

dne 6. 6. 2017 jsem byla na pobočce v Ústí nad Labem, kde se nám věnoval pan Ďurček. Poradil. Pomohl i s umístěním skříněk, dostal k dispozici plánek s rozměry místnosti, vše vymyslel a doporučil spotřebiče. Profesionálně odpovídal na mé dotazy (před i po realizaci-prodloužení záruky…). Velmi ochotný, milý mladík, muž na správném místě (ohledně spotřebičů, záruky…). Jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.

Montáž proběhla 10. 8. 2017, kterou provedli Šulcovi. Ochotní, rychlí, precizní, pracovití a jak si poradili s nelehkými úkoly, které byly pro ně připraveny… Nenašla bych žádné negativum, stejně jako u pana Ďurčeka. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla pro kuchyň od Vás. Můžete být hrdí na Vaše zaměstnance.

Celkově i s kuchní jsem velice spokojená, předčila mé očekávání. Moc děkuji a přeji mnoho spokojených a nadšených zákazníků, jako jsem já.

Pavlína a Daniel Červení

Dobrý den,

Na pobočce Oresi v Praze 4 v paláci Gemini jsme si objednali kuchyň Chocolate Day z nové řady Dolti Collection do našeho rodinného domku. Kombinace šedých a smetanových dvířek vypadá skvěle, ocenili jsme i rohové policové řešení, které linku pohledově odlehčilo. Děkujeme tímto za příjemný a profesionální přístup prodejců i montérů, kteří nám poměrně velkou kuchyň namontovali během dvou parných letních dnů včetně zapojení spotřebičů. Přejeme všem zaměstnancům Oresi jen spokojené zákazníky a zákazníkům zase vstřícné prodejce a šikovné montéry. Kuchyň sice užíváme jen pár týdnů, ale jsme s ní velmi spokojeni.

Hezký zbytek léta všem!

Martina Adamcová

S kuchyňskou linkou zn. ORESI z prodejny v OC Letňanech jsem velice spokojena, mám ji už třetí rok. Při výběru s námi spolupracovala Vaše zaměstnankyně, která byla velice příjemná, ochotná, vše jsme doladili ke spokojenosti obou.

Martina Urešová

S kuchyní Oresi máme dobré zkušenosti. Je kvalitní, vypadá dobře. Vaši zaměstnanci jsou ochotní a vstřícní.

Vlasta G.

Dobrý den,

Chtěla bych tímto poděkovat paní Markusové z prodejny Oresi v Přerově, kam jsem se v létě původně přišla pouze seznámit se sortimentem a podívat se, jaká kuchyňská linka by se hodila do mé nevelké kuchyně. Potřebuji jen malou linku, proto jsem byla příjemně překvapena přístupem, kdy se mi paní prodejkyně věnovala, vše mi vysvětlila, doporučila troubu a navrhla mi řešení, které budu moci v případě potřeby ještě doplnit o další prvky. Děkuji za vstřícnost a ochotu.

Manželé Prokešovi

Kuchyň jsme kupovali ve studiu Oresi, M. Horákové 53, v Praze 7, kde nám ji pan Růžička navrhl i se specifikací nutných stavebních úprav, dohodli jsme se na termínu. Na druhé schůzce jsme se dohodli na kvalitních, ale ne finančně náročných spotřebičích, byla objednána montáž, vše k naší spokojenosti. Zkušenost s Oresi: Linka je nádherná, vše funguje, kuchyně Oresi mohu jen doporučit.

Martina Dubová

Zkušenost s Oresi. S kuchyní Oresi jsem naprosto spokojená. Od pracovníků kuchyňského studia po montážníky. Prostě s kýmkoliv jsem komunikovala, bylo to vždy k mé spokojenosti. Jediné, co se mi nelíbí, je fakt, že kuchyň Oresi je po montáži definitivní a nedají se dělat žádné úpravy. Například zakoupit si šuplíky a namontovat je místo dvířek a naopak. Jinak OK

Renata Rybecká

Se službami ve studiu kuchyní Oresi Staré Město u Uh. Hradiště jsme byli velice spokojeni, se všemi nabídkami, přístupem pracovnice i s montážním servisem u nás doma. Pracovníci se dostavili načas, pracovali 12 hodin v kuse a naše kuchyň byla dotažena do konce v ten samý den. Vše bylo uklizeno, doděláno, zapojeny přístroje k naší úplné spokojenosti. Jsme s kuchyní Oresi jsme velmi spokojeni, s kvalitou, prací, s přístupem i s cenou! Děkujeme Vám!

Karel Čtrnáctý, Kladno

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za dodání stolové desky, kterou jsme už považovali za nedosažitelnou. Děkujeme moc za ochotu udělat něco navíc než by jste udělat musel. Děkujeme za krásný dárek k vánocům.

Střešinková Emilie

Byla a jsem s Oresi velmi spokojena. Jednání na prodejně bylo velmi příjemné, rychlé. S dodáním a instalací jsem byla nad míru spokojena. Kuchyň je krásná, dobře slouží, no prostě celková spokojenost.

Manželé Kašparovi

První kuchyň Toscana Oresi jsem si pořídil v Praze už asi v roce 2008-9, druhou na chatu v listopadu 2013. Díky tomu manželka ani nepozná, kde zrovna vaří :-). V obou případech jsem byl s personálem Oresi velmi spokojen, poprvé na Praze 7, podruhé v prodejně v Březí. V obou případech jsem si kuchyň sestavoval sám. Polotovary byly nařezány s dostatečnou rezervou. Jediné, co mohu posoudit s odstupem několika let je, že první kuchyň byla v továrně zpracována přesněji, jednotlivé díly velmi dobře pasovaly. V druhém případě byla přesnost menší, musely se díly rovnat jednostranně, což svědčí o nepřesném vycentrování šablon pro výrobu skříněk. Jinak naprostá spokojenost!

S pozdravem Ing. Pavel Patry, Jeseník

Dobrý den pane Machovský,

Montáž kuchyně proběhla bez problému a nedalo mi abych Vám krátce nenapsal. Chtěl byl ocenit profesionalitu Vašich spolupracovníků provádějících montáž, p. Hermanna a jeho kolegy. Především jsme byli nadmíru spokojeni s jejich přístupem k montáži, preciznosti, vstřícnosti, schopnosti poradit, příp. upozornit na nějaká úskalí a velice slušnému chování a vystupování. Je potřeba to vyzdvihnout, jelikož tím šíří dobré jméno fy. ORESI a ne často se člověk v této době s tímhle setkává. Na internetu se dočtete různé recenze a já to vnímám tak, že ti lidé měli zrovna smůlu, že narazili na někoho jiného než já. Nelze nic vytknout a jak se to dnes dělá, tito pánové zaslouží ohodnocení 5 hvězdičkami. Hlavně p. Hermann, který pak montáž dokončoval v úterý.

Děkuji a přeji Vám ještě mnoho takových spokojených zákazníků jako jsme my (i když zatím doba užívání kuchyně není dlouhá, ale začátek hovoří za Vše a snad to bude tak pokračovat i dále)

Ondřej Záhorec

V kuchyňském studiu Oresi v Teplicích jsem byl maximálně spokojen s úrovní služeb i se servisem poté.

Manželé J. Bejček a B. Růžičková

Se službami v ORESI, konkrétně v kuchyňském studiu Letná, jsme byli velmi spokojeni s výběrem kuchyňské linky i el. spotřebičů. Především pí. Jandová nám uspořádala kuchyňskou linku účelově podle představ moji manželky. Připomínky máme ke kvalitě kuchyňské linky, především k proskleným dvířkám s plastovými mřížkami, kde dochází k odlepení plastu, který následně na skle vytvoří vlnovky. Dvířka u skříněk jsme již reklamovali dvakrát!

Bohuslava Hoffmannová

Zkušenost Oresi. Byla jsem maximálně spokojena s ochotou a vstřícností paní Boudové z Oresi Most

Andrea Štejfová, Tanvald

Dobrý den,

Touto cestou bych velice ráda poděkovala firmě Oresi – pobočka Liberec, za úžasnou kuchyň, z které jsem opravdu nadšená.

Vše fungovalo naprosto bez problémů, dle domluvy…žádné komplikace a velice milý přístup všech zaměstnanců, s kterými jsem přišla do kontaktu od návrhu kuchyně, přes závoz a konečnou montáž.

Konkrétně děkuji za opravdu profesionální , milý a vstřícný přístup pana Procházky, který je jak se říká ,,člověk na svém místě“. A to platí i o panu Tomkovi, který kuchyň montoval. Oba dva pánové jsou skvělí, děkuji za jejich pomoc a rady.

Martin Králíček, Plzeň

S úrovní služeb Oresi jsem byl velmi spokojen. Příjemné profesionální jednání, individuální přístup a ochota řešit nestandardní podmínky při instalaci kuchyňské linky.

Přemysl Nikrmajer

S nákupem jsme byli maximálně spokojeni, především potom s přístupem konzultanta pana Šebestíka na pobočce Pankrác – byl maximálně ochotný, příjemný, poradil a vždy se snažil vyjít vstříc. Touto cestu bych mu ještě jednou rád poděkoval. Zaměstnanců s takovýmto profesionálním, avšak přátelským přístupem je třeba si vážit.

Olga Hornigová a Milan Olšanský

Se službami Vaší firmy jsme velmi spokojeni. Vedoucí prodejny v Jičíně se nám věnoval skutečně profesionálně, finální podobu kuchyně s námi řešil dokonce v neděli. Montáž kuchyně proběhla k naší spokojenosti, a to včetně dodatečných změn, které byly řešeny rychle a s nečekanou vstřícností.

Šašková Romana

V centru kuchyní Oresi v Děčíně jsem byla nad míru spokojená. Kuchyň se sice montovala u Prahy, ale dodnes cokoliv potřebuji tak raději řeším přes Děčínskou pobočku konkrétně přes paní Heierovou – je skvělá. Vždy poradí, pomůže a kuchyň perfektně naplánovala za skvělou cenu (i když cenu ještě snížila sleva od společnosti Canaba ). Ještě jednou mockrát děkuji a Oresi doporučuji.

L. Vaňharová

Objednávala jsem si kuchyň ve Zlíně. Byla jsem velmi spokojena, pan reagoval na všechny mé náměty a připomínky a kuchyň mi sestavil k mé velké spokojenosti. I výsledná cena mě mile překvapila, vlezli jsme se do mnou požadované částky. Oceňuji i dobrou spolupráci při montáži, kdy bylo vyhověno mým požadavkům.

Wagnerová

Kuchyňskou linku Oresi – Carmen jsem si objednala již v roce 2010 a byla jsem spokojená s návrhem, termíny dodání i samotnou montáží. Cca v roce 2013 jsem si doobjednala ještě další kus kuchyně Carmen a i tehdy jsem byla velice spokojená. Z výše uvedeného vyplývá, že společnost Oresi ráda doporučím svým známým.

A. Ganinová

Objednali jsme 4 kuchyně a byli jsme moc spokojeni. Děkujeme za kuchyni a mockrát děkujeme panu Navrátilovi za montáž a ochotu.

Hana Pavlíčková

Se službami kuchyňského studia Oresi v Karlových Varech jsme byli spokojeni. Opravdu milý, trpělivý a ochotný personál. Některým chybám jsme se však nevyhnuli.

S pozdravom Váš spokojný zákazník Bohuš Šimek

Dobrý deň,

dnes som navštívil s manželkou vašu predajnu oresi v Trnave na jeruzalemskej ulici. Rozhodol som sa, že vám napíšem, pani Karaskova mi na požiadanie dala na vedenie kontakt. Cítil som sa vo vašej predajni veľmi príjemne, pani Karaskova nam spravila 3D navrh kuchyne, všetko nam detailne vysvetlila, každý náš navrh ochotne a s usmevom zmenila, dobre poradila ohladne dizajnu a praktickej stránky. Zariadujeme holodom, čiže dosť času trávime v obchodoch a nikde sme ani z daleka nevideli taky ochotný a príjemný prístup ako u Vás. Počas realizacie kuchyne sa druha pani ktora mala dnes službu ochotne vnenovala nasemu 1,5 ročnému synovi. Čiže nam dnes pani Karaskova nenasilnym, prijemnym vystupovanim predala kuchynu.

Součková a Souček

Naše kuchyně Dolti od Oresi je solidní a dobře fungující. Máme již dva roky. Bez problémů a stále se nám líbí.

Roháčková

S kuchyní Oresi jsem naprosto spokojená. NADŠENÁ.

Bodenlosová

V prodejně kuchyní Oresi v Klatovech jsem byla spokojena s přístupem a ochotou paní vedoucí k mé objednávce.

Ing. Eva Vlasáková

Kuchyň Oresi jsem si objednala na Letné. Byla jsem spokojena nejen s jednáním při zakázce, ale i s konečným výsledkem. Vyhovoval mi systém dodání a montáže – hlavně dodržení sjednaných termínů. Škoda, že součástí montáže nebylo automaticky zapojení spotřebičů a instalace dřezu.

Matějková Lucie

Kuchyň Oresi ze série Dolti jsme objednali po vyhotovení návrhu zdarma na pobočce v Plzni v Sadech Pětatřicátníků. Paní Vildmanová byla ochotná a kalkulace se nám zdála vzhledem k prodloužené záruce nejlepší. Následné doručení kuchyňské linky proběhlo v pořádku, vše bylo doručeno řádně zabalené a nic nebylo poškozeno. Termín montáže byl dohodnut poměrně rychle a montáž proběhla ve dvou dnech a následné připojení spotřebičů v dalších dvou dnech. Vše bez problémů. Zatím jsme s linkou spokojeni, ačkoliv některé detaily bychom udělali asi jinak. To ale člověk na papíře nevidí a zjistí, až když začne kuchyni používat. Uvidíme, jak dlouho nám bude v neporušeném stavu sloužit.

Libuše Paterová

Paterovi Praha – byli jsme spokojeni, dílčí problémy se podařilo vyřešit. I po roce je vše v pořádku, jedinou věc bychom řešili jinak, ale při objednávání jsme nemohli tušit, že bodová světla nad linkou nepokryjí celou pracovní plochu rovnoměrně a vytvoří určitý stín, stačilo posunout světla jinak, dál od sporáku, který má vlastní světlo z digestoře. Nebo vše řešit dlouhými světelnými zdroji.

Seherová Jana

Kuchyň mám 2. rokem, z obchodního centra Eden v Praze, zatím jsem spokojená, má prodávající byla velmi ochotná a vyhověla mi ve všech mých požadavcích. Nemám připomínky k prodeji kuchyně v tomto kuchyňském studiu.

Hana a Oldřich Cerhovi

Byli jsme velmi spokojeni, jak s prací paní Kubové (ORESI – Praha Letňany), která nám pomohla vymyslet optimální řešení naší kuchyně, tak i s montážní skupinou (jména si už bohužel nepamatujeme).

Dagmar Řehořová

S kuchyní Oresi jsem spokojená, pochválit musím i přístup zaměstnanců z pobočky Galerie Fénix, kteří se nám opravdu věnovali. Díky nim jsme také ušetřili peníze a sjednotili celkový vzhled kuchyně. Dodání kuchyně proběhlo bezproblémově, montáž jsme nepožadovali.

Helena H.

Kuchyň máme cca 1,5 roku, s kvalitou jsme spokojeni. Možná by bylo fajn rozdělit kvalitu kuchyně a služeb lidí, kteří kuchyně zajišťují. Nám se například stalo, že jsme se opakovaně domlouvali na dodělávkách, bylo to nadlouho. Možná by pomohl systém, kdy kuchyň by měla být hotová např. do 14 dnů se vším všudy. To by bylo fajn.

Jan Čmejrek

Jednoznačně jsme s kuchyní a službami kuchyní Oresi spokojeni. Návrhy naší kuchyně jsme na prodejně řádně prodiskutovali, na všechny naše otázky nám bylo jasně odpovězeno. Montáž proběhla přesně podle plánu. Zkušenost s Oresi. Jediným naším „problémem“ byla snaha vyměnit objednanou lednici. Tento krok je u Oresi zpoplatněn.

Luděk Jirouš

Zkušenost s Oresi? Kuchyn ok prodejna Mlada Boleslav 1.

Ing. Josef Hulík

K dodání kuchyně Oresi Vám rád sděluji, že vše od návrhu po dodání a montáž proběhlo na profesionální úrovni a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Cenově vyhovující, nechci nijak zvlášť hodnotit, více důležité pro nás bylo vlastní provedení kuchyně.

Jiří Bílek

Kuchyně Oresi je plně funkční, jsme s ní velice spokojeni. Jednání v kuchyňském studiu i samotných montérů bylo na profesionální úrovni. Při objednávce došlo k drobné chybičce (chybělo kus horní lišty a místo kruhových LEDek byly hranaté). Chybějící díly byly ale rychle doobjednány a domontovány.

Kašpárkovi

Se službami fi. ORESI jsme byli velice spokojeni. Výběr kuchyně, nákres a celková cena, za pomoci pracovníka na pobočce proběhla velice rychle. Co se týče dodávky ze skladu – také super. Hlavně bychom chtěli vyzdvihnout kvalitní a precizní práci truhláře, (p.Krejčí) který linku montoval. Celkové hodnocení 1+ a všem bych Oresi rádi doporučujeme.

LAUBER Filip, vedoucí staveb, RECOBAU, s.r.o.

Kuchyně Oresi montujeme do některých rekonstruovaných bytů a rodinných domů a jsme s nimi spokojeni my, jako montéři, protože vše sedí přesně, i majitelé, kterým se líbí design včetně všech moderních technických vymožeností drahých kuchyní za příznivou cenu!

L.Mullerová, Kameničná – východní Čechy

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat firmě ORESI za dodanou kuchyňskou linku a její následnou montáž. Kuchyň jsem kupovala ještě v České Třebové, ale z důvodu reklamací rekonstrukce budovy sem to mohla realizovat až teď. Chci moc poděkovat za zvládnutí celé administrativy kolem kuchyně, ale hlavně profesionalitu, s kterou k práci přistupujete. I po tom roce, kdy mi kuchyň ležela doma skladem, byl Váš montér stále k ruce a ochotný osobně i přes telefon vždy pomoci. Nyní se kuchyň z realizovala. To co Váš montér, pan Martin Hrdina předvedl na naší atypické kuchyni, bylo neuvěřitelné. Opravdový profesionál, který okamžitě vyřešil jakýkoli problém kuchyně. Stroje, které používal, tak do této doby sem si myslela, že figurují pouze ve vesmírných filmech :). Můj manžel je vysoce postavený nástrojař a detailista a ten když pochválí, tak to stojí opravdu za to. Tímto bych chtěla poděkovat, pochválit celý Váš tým ORESI, velké poděkování je montážní firmě pana Hrdiny, která nám vše precizně zrealizovala.
Po této zkušenosti budeme Vaši firmu pouze chválit. Děkujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů.

M. Voralová

S prodejcem kuchyní Oresi, který nás obsluhoval, jsem byla nadmíru spokojená. Byl velmi ochotný a vstřícný.S kuchyní jsem spokojená.

Ing. Krutišová Petra, Valašské Meziříčí

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat paní Drápalové, vedoucí prodejny Oresi ve Vsetíně za návrh, realizaci a rekonstrukci naší kuchyně, za vštřícný a profesionální přístup po celou dobu naší spolupráce. Chtěla jsem si splnit svůj sen o nové moderní a funkční kuchyni, který se díky ní a Oresi úspěšně podařil.

Za paní Drápalovou jsem přišla pouze s tím, že chci novou, moderní a nevšední kuchyň v bílém lesku do tvaru U. Paní Drápalová navrhla úžasnou kuchyň, která se nám velmi líbila. Při společných sezeních jsme postupem času poměnily díly kuchyně, materiály a spotřebiče, jelikož jsme se snažily vejít do stanoveného rozpočtu.

Za to velké díky ! Vzhled kuchyně, materiály, spotřebiče vždy předělala v návrhu s úsměvem a bez problémů. Celá montáž včetně prvotního zaměření, proběhla dle časového plánu bez sebemenších zpoždění či problémů. Mohu jen doporučit !

Dana

V loňském roce jsem si zakoupila kuchyň Oresi. Služby na prodejně byly dobré, ale nechápu, proč sestavení kuchyně trvá 3 dny. Vzala jsem si tedy dovolenou, ale když jsem zjistila , že vaší montéři pracuji 6 hodin denně , nedivím se, že to trvá tak dlouho. Jinak nemám jedinou výtku.

Ing. Horváthová Andrea

So službami kuchynského studia Oresi som bola velmi spokojná. Všetko sa vybavilo v relatívne krátkom čase.

Zuzana Mirková, Praha

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu Martinu Barovi (Oresi-pobočka v Ostravě) za skvěle a bezchybně vyprojektovanou kuchyň ve spolupráci s p.arch. Mirkem. Byla jsem překvapená jeho báječným přístupem, ochotou, flexibilitou, kompetentností! Totéž platí i pro pana Daniela Hnízdila, který byl zodpovědný za instalatérské a elektro práce (fa. Intamos Beroun) a též pro pana Petra Zlámala (fa. Interieryzlamal.cz), pod jehož vedením byla kuchyně montována. Kromě kuchyně mě fa. Zlamal, se sídlem ve Fulneku, vyrobila na míru vestavěnou skřín v ložnici i zařízení celé šatny. Nepoznala jsem šikovnejší řemeslníky. Oba byli jedineční! Díky tomuto týmu mám perfektně, ve stanoveném termínu a k mé plné spokojenosti zařízený byt! Vřele doporučuji dalším, budoucím zákazníkům!

S. Maron

S kuchyní Oresi sme veľmi sme spokojní.

Božena Seidenglanzová, Plzeň

Vážení v ORESI, mám objednanou kuchyňskou linku ve vaší prodejně v Plzni v Olympii. Chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat panu Pavlu Mužíkovi, který celou objednávku se mnou vyřizoval. Po celou dobu od návrhu až po objednání byl velmi vstřícný, ochotný, trpělivý a zejména mě potěšily jeho neotřelé nápady, které mi pomohly vyřešit můj problém – velmi malý prostor pro kuchyňskou linku. Umí velmi dobře jednat s lidmi – na své mládí je to „člověk na svém místě“.

Vyřiďte mu, prosím, moje poděkování a přání hodně úspěchů v profesním i osobním životě. ORESI přeji všechny takové zaměstnance a hodně úspěchů.

G. A. Hodonín

Touto cestou bych ráda poděkovala skvělému zaměstnanci Oresi panu Šírovi, který pracuje na pobočce v Campusu v Brně. A to proto, že mi splnil můj „kuchyňký sen“. K panu Šírovi jsem se dostala přes neúspěch na jiné pobočce. Na svoji vytouženou kuchyni jsem čekala deset let. Za tu dobu jsem si vybrala firmu Oresi, kde se mi kuchyně líbily. Po tu dobu jsem sledovala co je nového a dělala si poznámky, co by v mé kuchyni nemělo chybět. Ale až pan Šír mi dokázal navrhnout kuchyni, která splňovala mé požadavky. Toužila jsem po kuchyni, ve které se mi bude dobře vařit a každá věc bude mít své místo. Povedlo se! Vše je prakticky vyřešeno a já si vše užívám v plné kráse. Pan Šír byl na každou naši schůzku skvěle připraven a moc mi pomohl i po telefonu, kdy jsem potřebovala poradit například s elektroinstalací.

Martin Hauser

Kuchyň jsem si s manželkou vyhlédl v showroomu v Mostě (OD Centrál), slečna nebo paní, která nás prováděla, tuším se jmenovala Hevierová, byla velmi vstřícná a příjemná, poradila, vysvětlila a byli jsme velice spokojeni. Dodávka proběhla hladce a ve stanovený čas, linku jsem si montoval vlastními silami. Při montáži jsem zjistil defekt (odlouplá folie) na jedněch dvířkách, což jsem reklamoval a do týdne byla reklamace vyřízena k mé spokojenosti. S linkou jsem velice spokojený a určitě ještě dlouho budu. Na doporučení si kuchyň Oresi objednala též moje maminka, kde montáž jsem provedl také sám. Ještě jsem chtěl podotknout, že jste jediná firma, která mi byla schopna vyrobit skříňku ve velikosti, jakou jsem požadoval. Přeji mnoho spokojených zákazníků.

Jana D.

Se službami Oresi jsme byli velice spokojeni, cenově jste nás mile překvapili. Na pobočce v Praze ve Fénixu jsme s navrhováním kuchyně moc spokojeni nebyli, byla tam dlouhá čekací lhůta na zpracování a následné úpravy návrhu. Na pobočce v Plzni Černicích šlo ale vše bez problémů, personál byl velice ochotný, rychlý a šikovný. Kuchyni jsme nakonec objednali v Plzni – Černicích.

Manželé Jaromír a Naďa Popplovi

Letos jsme se stali spokojenými klienty ORESI – a opravdu jsme spokojeni. Náš dík patří hlavně panu Josefu Durnovi, který se o nás staral od prvopočátku vzorně a s nevšední péčí. On přispěl velkým dílem k tomu, že jsme se rozhodli pro kuchyň Oresi. Trpělivě jsme pracovali na vizualizacích a plánech, až z toho všeho vznikla krásná /naše/ kuchyň ORESI v bílém laku Bauformát. O to se postaral milý a velice pracovitý pan Marek Hánl, který všechny plány „přetavil“ ve skutečnost. Moc rádi užíváme Vaši kuchyň a jsme navýsost spokojeni.

Jiří a Věra Novákovi, Praha 4 – Lhotka

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za realizaci naší kuchyně. Termín montáže dodržen, celkově z naší strany spokojenost. Zvlášť bychom chtěli pochválit montážnika pana Libora Navrátila za profesionalitu při náročné práci! Děkujeme Vám a budeme Vás doporučovat.

Eva Drlíková, Zábřeh na Moravě

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velké poděkování p. Veronice Vančurové na pobočce ORESI v Šumperku za ochotu a vstřícnost, kterou při realizaci mojí kuchyně AVORNO projevila. Hned při první schůzce mě překvapilo její příjemné vystupování a profesionalita. Poradila mi jak kuchyň sestavit a následně mi vytvořila 3D návrh kuchyně zdarma, se kterým jsme do realizace téměř nehýbali. Všechno bylo rozmístěno tak jak má být. Po uzavření objednávky jsem zjistila, že budu potřebovat vyšší sokly než které byly uvedeny v objednávce. P. Vančurová mi ochotně objednávku změnila a zařídila dodání vyšších soklů. Chtěla bych také moc poděkovat i p. Coufalovi, který mi celou kuchyň smontoval. Byl velmi příjemný a ochotný. Kuchyň se mi moc líbí a doporučuji pobočku v Šumperku a konkrétně p. Vančurovou všem svým známým.

Dana Hübnerová

Kuchyň Oresi jsem si koupila v době, kdy byly slevy ve studiu na Pankráci. Takže jsem s cenou byla velmi spokojená. Bez slevy by mi připadala cena vysoká. Prodejce byl příjemný a profesionální. Zkušenost: s kuchyní jsem už přes rok a půl velmi spokojená. Zároveň montáž byla rychlá a precizní. Jen mi trošku vadilo, že montáž neobsahovala zapojení spotřebičů, i když jsem si je koupila přes firmu Oresi. Museli jsme pak znovu rozmontovat digestoř, sporák apod. Do budoucna se plánuji stěhovat a opět bych ráda využila společnost Oresi pro svou novou kuchyň.

Hejduková Zdena

Dobrý den, již po druhé během šesti let jsem využila služeb firmy Oresi. Před šesti roky nám zpracovával návrh kuchyně do bytu pan Šimek. Proto,že jsem měla s firmou Oresi dobré zkušenosti tak jsem si firmu Oresi vybrala i teď pro realizaci kuchyně na chatě. Opět jsem velice spokojená a mohu vás jako firmu jen doporučit.Tímto bych chtěla poděkovat paní Vavříčkové jak s pomocí návrhu kuchyně ,za osobní přístup a vstřícnost. Dále panu Kaplanovi ,který kuchyň montoval.Oba dva se chovali velice profesionálně a jsou pracovníky na správném místě. Ještě jednou díky a přeji krásné vánoce s pozdravem

Hana Poláková

Zkušenost s Oresi: S přístupem lidí, konkrétně v Kolíně jsem byla velmi spokojená, až překvapená. Vstřícnost a ochota. Kuchyně Oresi se mi libí.

F. Zvolánek

Se službami kuchyňského studia jsme byli velmi spokojeni, rovněž cena kuchyně odpovídala našim představám. Kuchyni užíváme více než rok a nemáme k ní žádné výhrady.

S pozdravem Vaše zákaznice Ivana Hřibová Lednice

Dobrý den paní Christophová, týden před vánocemi nám Vaši montéři páni Slouka a Večerka přišli namontovat mou vysněnou kuchyni, na kterou jste mi dělala návrh. Proč vysněnou? Před 15 lety mi kuchyně spadla (a já zůstala pod ní, naštěstí to odnesla jen záda a pár modřín). Vybavení kuchyně se vysypalo a vše muselo do kontejneru. Byla jsem zoufalá, ale musela jsem přežívat 15 let v upraveném torzu kuchyně. Mám dnes již dvě dospělé děti a přednější bylo jejich studium, které dnes není nejlacinější záležitost. Celou dobu jsem hrozně moc toužila po nové, velké a moderní kuchyni. Vaření je můj velký koníček (mám vystudovanou hotelovku a učím odborné předměty) a také moc ráda peču. Celé roky jsem se dívala na pořad „Jak se staví sen“ a svůj sen jen snila. Všichni říkali napiš svůj příběh, třeba se tam dostaneš. No, ale já jsem čekala a dočkala se. Dočkala jsem se nádherné kuchyně, moderní, super řešené, s velkou pracovní plochou. Proto bych Vám Žanetko (doufám, že Vám to oslovení nebude vadit) chtěla moc a moc poděkovat za to, že jste mi splnila můj dávno vysněný sen.

Dále prosím Vás za mne poděkujte paní Žáčkové a oběma pánům , kteří kuchyň instalovali. Jsem opravdu nadmíru spokojená a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší činnosti.

Chtěla jsem tento email poslat na vedení Vaší firmy, ale nevím kam. Jestli to bude možné tlumočte tento email Vašim nadřízeným. Moc si Vaší práce vážím a ještě jednou moc za všechno děkuji a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.

Manželé Polanští, Praha

Byli jsme velmi spokojeni, potěšil nás obzvláště šikovný montér, při jedné reklamaci nastala okamžitá výměna. Pouze nyní po cca 2 letech provozu, již pořádně nefungují samozajížděcí šuplíky a dveře.

Urban Vl.

Kuchyň Oresi jsme nakupovali pro rodiče ve vzorkovně v Praze, v nákupním centru Fénix. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti a zvlášť bych chtěl ocenit pracovníka, který se nám věnoval, ale bohužel si již nepamatuji jeho jméno. Byl velice ochotný, představil nám nabídku kuchyní a pomohl vybrat vhodnou variantu. Zejména bych chtěl ocenit jeho trpělivost, kterou se nám věnoval, protože s rodiči v jejich věku to nebylo zcela snadné. Jinak s dodanou kuchyní panuje rovněž naprostá spokojenost.

Manželé Jeřábkovi

Zkušenost s Oresi: Velmi spokojeni s úrovní pracovníka Oresi za vstřícný a ochotný přístup, spokojeni s rychlostí a kvalitou dodávky.

Ločárkovi

S montáží a dopravou jsme byli spokojeni, sice nám dovezli jiný odstín pracovní desky, ale do týdne byla záměna vyřešena.

Petr Novotný

Jsem již vlastníkem 2 kuchyní ORESI, v novostavbě rodinného domu a na chatě. Mohu konstatovat, že patřím mezi spokojené zákazníky. Zkušenost: Návrh, dodání i samotná realizace; prostě vše proběhlo velice profesionálně a bez jakýchkoliv potíží na výbornou. Vzhledem k tomu že první z kuchyní nám slouží již řádku let( 7 let), dovolím si doporučit společnosti Oresi více důrazu a pozornosti na detaily zpracování, funkčnosti a odolnosti některých z mechanických součástí a komponentů kde se projevují drobné nedostatky.

Samek

U kuchyní Oresi jsem dostal výrobky dle svých představ, což potvrzuji i po skoro 3 letech užívání. Čili OK.

Kaščákovi

Touto cestou bychom rádi poděkovali paní Monice Gajíčové z kuch. studia Oresi v Chebu, má profesionální a klientsky přívětivé jednání zohledňující finanční možnosti zákazníka, ochotně několikrát pro nás návrh propracovala,poradila s výběrem spotřebičů, výsledkem je krásná kuchyně , z které se po roce bezchybného fungování stále těšíme.

M. Ševčíková

Zkušenosti s Oresi: se službami studia Oresi ve Starém Městě jsem byla velmi spokojena. Jak s kuchyní, tak s přístupem zaměstnanců.

Eliška Paprsková

Kuchyň máme 6 měsíců. Měli jsme malou reklamaci, která byla obratem odstraněna. Zatím jsme spokojeni. Na prodejně v Šumperku nám paní Vančurová vždy vyšla vstříc, a byla velmi ochotná.

Jitka a Miroslav Přikrylovi

Dobrý den, máme řadu kuchyně DOLTI, která je cenově přijatelná, nižší třída, přesto je výsledek velmi dobrý. Jednali jsme v prodejně v Olomouci s Eliškou Kloučkovou, a to k naší spokojenosti. Našli jsme okamžitě společnou řeč a krásně se doplnili v sestavování naší kuchyně. V tom případě se jednalo o velmi příjemná sezení. Zkušenost s Oresi je dobrá.

Manželé Polákovi

Objednávali jsme opakovaně (celkem 6x) kuchyňskou linku do našeho bytového domu, a to v kuchyňském studiu v Plzni u obchodního střediska Olympie. Návrhy nám zpracovával pan Sedlecký a jak s návrhem, tak s dodávkou jsme byli pokaždé spokojeni.

Komínková

Kuchyň ORESI dobrá, horší už to bylo s montáží. Dodělávání středového pultu přímo na místě, spousta řezání, prachu. Navíc jsme museli zlikvidovat všechny krabice a obaly, ty nám odmítli odvézt. Dost hrozný.

Frič

Byli jsme velice spokojeni s profesionálním přístupem pracovníků Oresi.

Renáta Šenkeříková

Moooc jsme byli spokojeni, akorát nás mrzí, že jsme nevyhráli v soutěži, které jsme se zúčatnili. (Jinak přístup a ochota na 100%!!!! Kuchyň splňuje má očekávání:)))).

Manželé Petrovi

Jsme spokojeni s kuchyní Oresi. Do dneška se nevyskytla žádná závada. Kuchyň slouží skvěle.

Kratochvílová

S úrovní služeb kuchyňského studia ORESI v Táboře jsme byli velmi spokojeni. Profesionální přístup, jak při projednání návrhu, tak při samotné montáži kuchyňské linky.

Baběrádovi

Zkušenost s Oresi. Byli jsme velmi spokojeni a pan Václav v prodejně v Bohunicích nám vycházel velmi vstříc. Byl perfektní a kluci co nám linku montovali také. Ještě jednou děkujeme.

L. Váňová

S přístupem pracovnice v centru kuchyní ORESI a pomocí s projektem jsme byli spokojeni, při realisaci projektu se však ukázalo, že bylo třeba vyprojektovat větší odstup od stěny kvůli přívodům vody a elektřiny, v paneláku je nelze zasekat do stěny. Naštěstí jsme měli dost obkladu, stav se vyřešil vybudováním malé římsy nad pracovní deskou /tu nám mimochodem nyní každý závidí/.

Dagmar Dřímalová

Již rok mám novou kuchyň od firmy Oresi. Jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem si vybrala právě tyto kuchyně. Zkušenost s Oresi: Přístup pracovníků, zejména paní Christophové/z prodejny v Hodoníně/byl velmi profesionální a současně velmi „lidský“. Také jsem značku doporučila svým známým a vím, že se také obrátili na firmu Oresi.

Klára Sixtová

Zkušenost s Oresi: Odebrali jsme od Vás kuchyň v únoru 2015, služby studia na Pankráci byly velmi profesionální. Cena kuchyně byla přiměřená. Problém byl s montáží, kterou provedla externí firma a musela být 2x reklamována.

Manželé Černíkovi

Děkujeme za vstřícnost při sestavení plánu kuchyně, její rychlé dodání a montáž, i přes naše požadavky na zakázkovou výrobu některých dílů, pracovníkům prodejny Oresi v Praze 4 – BC Gemini.

Hana Kupilíková

Mám kuchyni Oresi něco přes dva roky. Kupovala jsem ji v Klatovech. Velice jsem byla spokojena s personálem. Jsem moc spokojena s povrchem skříněk. Velice dobře se otírají. Jsem zatím spokojena i s vestavnými spotřebiči,které jsem si tu vybrala. Jen mám trochu problémy s odpadkovým košem, který se neustále uvolňuje. Možná by bylo třeba vymyslet lepší montáž koše do skříňky.

Manželé Krškovi

Zkušenosti s Oresi: Rychlý výběr kuchyně, rychlé zaměření. Parta montérů – rychlá, precizní a vstřícná.

Odvárkovi

Máme kuchyň Oresi 2 roky a jsme velice spokojeni a rádi tyto kuchyně doporučujeme všem kamarádům.

Vachková

Zkušenost Oresi: Byli jsme spokojeni a jsme stále.

Šafářová

Byla jsem velmi spokojena. Kuchyň jsem objednávala v Olomouci s p. vedoucí Eliškou, která byla velmi vstřícná a dobře mi poradila. Pracovníci, kteří kuchyň kompletovali, byli ochotní. Mám pouze připomínku, měli by mít vysavač, kterým by případný prach a drť šli lépe uklidit.

Jan Míka

Kuchyni Oresi jsme kupovali na prodejně v Karlových Varech a byli jsme mile překvapeni jednáním a vystupováním paní, která s námi naší kuchyni řešila. V mnohém výborně poradila a navrhla jiné lepší řešení. S kuchyní jsme velice spokojeni a doufáme, že nám bude dlouho sloužit.

Baarová

Kuchyň Oresi mám téměř 3roky, jsem s ní stále spokojená. Byla jsem spokojená i s úrovní kuchyňského studia v Chebu, škoda, že už není v provozu.

Vávra Miroslav

Nákup na prodejně v nákupním centru Eden ve Vršovicích bez problému, dokonce bych ho hodnotil nadprůměrně. Líbila se nám ochota a čas, který nám paní věnovala při výběru a sestavování kuchyně. Vše bylo sestaveno dle našich představ a při montáži na místě vše pasovalo dle výkresu. Dokonce nám po čase zaslala lístky na dětské představení pro děti. Z přístupu a osobního jednání jsme byli nadšeni, z těchto důvodů bychom se do této prodejny opět vrátily. Závoz i montáž bez problému. Kuchyň používáme téměř dva roky a zatím jsme spokojeni. Pokud naše spokojenost bude i v příštích letech, rádi Oresi doporučíme a opět se vrátíme.

Manželé Rosenkranzovi

Kuchyň Oresi je krásná, plně funkční a dispozičně dobře řešená. Ostatně jsme si ji vybrali sami s pomocí pí. Kubové (prodejce Oresi – Letňany). Jsme plně spokojeni, jak s cenou, tak s materiálem kuchyně i s provedenou montáží. Ale hlavně nás zaujal profesionální přístup pí. Kubové (Oresi – Letňany), která nám se vším výborně poradila.

Manželé Crhovi

S přístupem prodejce ORESI i následné vstřícnosti v rámci jedné malé reklamace jsme byli velmi spokojeni. Určitě bychom firmu doporučili i svým známým.

Manželé Tomanovi

S ORESI jsme byli spokojeni. Zpracování návrhu i realizace proběhlo podle našich představ. Kuchyňská linka stále slouží k naší plné spokojenosti. 🙂

Mgr. Tomáš Patočka

Na otázku, zda jsme byli spokojeni s novou kuchyní Oresi, mi nezbývá nic jiného, než upřímně uvést, že ano a srdečně poděkovat. V roce 2014 jsem se společně s přítelkyní při stavbě našeho domečku rozhodl, že kuchyň zakoupíme u Oresi. Samozřejmě jsme se byli poptávat i jinde, ale nejvíce jsme byli spokojeni právě tam. Mimo jiné byl jedním z hlavních důvodů pan David Severýn z pobočky OC Nisa v Liberci, se kterým jsme uzavřeli smlouvu. Samotná kuchyň Toscana vypadá fantasticky, je praktická a jak se říká: vaří se úplně samo. Chování, služby a snaha pana Severýna i celku Oresi, bez problémů. Nemám ani co vytknout k montáži a ceně. Beze sporu si jsem jistý, že i v případě nějaké reklamace, by naše spolupráce byla zrovna tak bez chybičky. Pro výše uvedené jsem Oresi s důvěrou doporučil nejednomu známému, kolegovi a příbuznému.

Zdena Boudová

Jen v krátkosti – zkušenost s oresi : Se službami ORESI jsem byla velice spokojena, paní na pobočce v Kolíně se mi ochotně věnovala a několikrát mi předělávala navrch kuchyně. Díky za dárkový poukaz pořídila jsem si konferenční stolek i později při montáži jsem se setkala s velkou ochotou.

Štípa Michal

Koupili jsme si kuchyňskou linku AVORNO, jsme s ní velmi spokojeni. Musíme velice pochválit pana Krále ze studia Oresi v Brně Bohunicích (Netroufalky), nejen že nám perfektně sestavil plán linky, ale i za půl roku pomohl s objednáním atypického dílu. Velice se nám věnoval, jak při osobní schůzce, tak i po následných telefonických jednáních, kdy jsme potřebovali další informace.

Ruth Svobodová

Zkušenost s Oresi? Za 2 roky používání kuchyně jsem nadšená. Vzpomínám i na perfektní práci technika pana Diviše i na trpělivost v děčínské pobočce, kdy se mi s velikou ochotou věnoval pan Ďuriš. Profesionální přístup a také opravdu kvalitní práce mě přesvědčily v tom, že Oresi ráda doporučím, a pokud se dostanu do situace, že budu v budoucnu měnit bydliště, pak si i v novém bytě nechám od Oresi kuchyň dodat. Za tu radost v ní vařit a péct to stojí.

Moc děkuju a těším se na další spolupráci. Váš spokojený zákazník, Jiří Strážnický

Dobrý den do Oresi, Dovolte mi vám sdělit můj příběh a mé pocity. Společnost Oresi jsem dlouhodobě vnímal, jako dobře marketingově podávanou společnost o které jsem věděl, že prodává kuchyně. Jako frontman kapely STREET69 jsem viděl sem tam nějaké logo na pódiu či plakátu, jako v případě festivalu Benátská noc na Malé skále, sem tam nějaký pořad v TV ale víc jsem vědět nepotřeboval.

V mých 36 letech jsem se rozhodl postavit svůj dům snů a jedna z důležitých ikon v mém domě byla vysněná designová kuchyň. Znáte to. Člověk se začne ptát svého okolí s kým a proč zrovna s tím realizovat kuchyň. Nebudu to zbytečně natahovat a přejdu k věci. Udělal jsem si výběrové řízení na dodavatele mé kuchyně a oslovil jsem od věhlasných zakázkových sólo živnostníků až po značky jako kuchyně HANÁK, či SÝKORA. Ale pak jsem si vzpomněl na to logo, které jsem viděl sem tam na pódiu a sem tam v TV. Neváhal jsem a vydal se do pobočky Oresi ve Starém Městě u Uh. Hradiště. Zadání jsme měli všude stejné, ale jediný kdo ho opravdu pochopil a beze zbytku mě vyšel vstříc byl pan Stanislav Jurena na zmiňované pobočce Oresi. Právě on se stal mým klíčem k tomu, proč jsem si vybral kuchyň Livanza a splnil si sen o designové kuchyni. Vše už je na správném místě, vyadá to fantasticky, a já jsem Vám jen chtěl sdělit, že jako obchodník musím uznat, že máte kvalitního člověka, který umí a ještě drží slovo. Což je v dnešní době zázrak. PS: fotky dodám:)

S díky a pozdravem Andržovi, Velké Poříčí

Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velké poděkování za kvalitní služby Vaší firmy. Kuchyň jsme si u Vás pořizovali asi před 4 lety na pobočce v Náchodě, vše proběhlo perfektně a dle dohody, časem se začala u několika šuplíků dýha odlepovat, tak jsme přišli s reklamací. Čekala jsem nabídku nějakého slepování, ale šokujícím překvapením bylo, že jste nám zdarma vyměnili všechny šuplíky a dvířka za nové. Na celou akci jsme sice čekali 5 měsíců, ale na to jsme byli upozorněni. Velmi oceňuji pohodové a profesionální chování pana Štěpa a smekám před přístupem celé firmy Oresi.

Ing. Petr Neumann a Hana Charvátová, Liberec

Chceme touto cestou velice moc poděkovat za obrovskou ochotu a spokojenost, která nás provázela od zadání návrhu kuchyně PICNIQ až po vlastní montáž.
Naše poděkování patří zejména p. Elišce Svobodové, (odborný prodejce), z prodejny ORESI s.r.o. Riegrova ul., Jičín, za profesionální přístup, trpělivost, veškerou pomoc s návrhem kuchyně a zajištění montáže. Dále montérům kuchyně p. Šádkovi a p. Královi. Kuchyň máme nainstalovanou a je moc pěkná. Každému, kdo se bude rozhodovat pro koupi nové kuchyně, doporučíme Oresi.
Přejeme hodně nových zákazníků

Srbová, Klášterec nad Ohří

Dobrý den, chtěla bych vyslovit poděkování Vašemu prodejci p. Jakubu Bokrošovi z prodejny v Chomutově. Byla jsem velmi spokojená s jeho přístupem, když jsem si vybírala kuchyňskou linku, protože vždy vyřešil moje, někdy specifické, požadavky k mé plné spokojenosti. Rovněž jsem byla velmi spokojená s montážníkem p. Schnitterem a jeho kolegou, kteří odvedli opravdu kvalitní práci. Přišli vždy včas a opravdu využívali pracovní dobu k práci, což se v posledních letech vidí spíše výjimečně. Přeji jim další spokojené zákazníky a Vaší firmě více takto schopných a ochotných zaměstnanců.

So želaním príjemného víkendu a s pozdravom Ivana Mičuneková.

Dobrý deň, chcela by som touto formou vyjadriť svoju spokojnosť so službami poskytnutými v Oresi OC Mlyny Nitra.
Pri poradenstve a následnom plánovaní kuchyne mi pomáhala sl. Andrea Virágová, ktorá svojim profesionálnym prístupom vo mne vzbudila dôveru k Oresi ako k značke, čo mi nakoniec pomohlo sa rozhodnúť práve pre Oresi a nie pre konkurenciu. Sl. Virágová je naozaj kompetentná, rozumie veciam,o ktorých hovorí, a hlavne je veľmi promptná. Či už osobná, telefonická alebo emailová komunikáciu s ňou bola jedna z najlepších, akú som doteraz zažila počas plánovania a zariaďovania našej novostavby, takže mám s čím porovnávať…

Aj takouto cestou sa jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať a pevne dúfam, že takýchto zamestnancov si Oresi cení, lebo je ich ako šafránu 🙂

Doc. MUDr. Vladimír Visokai Ph.D., Praha Emeritní přednosta chirurgické kliniky 1.LF UK a Thomayerovy nemocnice

Jsem ve věku, kdy často již musím spravovat i to, co jsem kdysi udělal. Došlo i na to, že naše kuchyně by potřebovala vyměnit, i když mne osobně to nepřipadalo tak naléhavé, ale budiž. Výhodou dnešní doby je to, že pokud něco potřebujete, najdete velkou nabídku hledaného zboží s různými podmínkami, slevami atd. Vyžaduje to však určitou osobní statečnost navštívit rozsáhlé prodejní prostory a absolvovat pohovory s prodavači o výhodách právě jimi nabízených produktů.
Takto jsme doputovali až do prodejny Oresi na Praze 4, která nás zaujala jednak architektonicky, ale hlavně svým sortimentem. Po opakovaných jednáních, která probíhala velmi fundovaně a profesionálně ze strany prodávajících, včetně slevových nabídek, možnosti dovezení, kompletace zakoupeného nábytku i spotřebičů, jsme kuchyň Oresi koupili. Vše proběhlo k naší spokojenosti, i když vzhledem k naší časové vytíženosti při práci v nemocnici, personál nám vyšel maximálně vstříc a přizpůsobil se podle našich časově komplikovaných požadavků. Proto mohu doporučit Oresi.

Ing. arch. Olga Vavřínová & Ing. arch. Mikoláš Vavřín, Roztoky u Prahy

Před deseti lety jsme koupili starý venkovský statek a pustili se do rekonstrukce. Jsme s manželem oba architekti a tak to šlo poměrně pomalu, protože soudobé materiály jako třeba sádrokarton nebo různé maltové směsi nesměly překročit práh domu. Problémem byla kuchyň. Nejsme zase takoví staromilci, abychom pro každé vaření zatápěli ve starých kamnech. Rozhodli jsme se proto pro moderní kuchyň současného designu. Po dlouhém pátrání a rozhodování zvítězilo Oresi. V jeho pankráckém studiu jsme si takříkajíc všechno ošahali a nechali si zfinalizovat výsledný návrh včetně všech detailů a spotřebičů. Z výsledku jsem nadšená. Moderní design kuchyně Oresi krásně zapadá do rekonstruovaného interiéru. Od návrhu přes realizaci a servis mohu kuchyně Oresi jen a jen doporučit. A jako třešničku na dortu musím zmínit cenu, která byla skvělá!

Richard Vortel, provozní ředitel tiskárny Triangl, a. s., Praha

Dobrý den, tímto Vám píši jako Váš velmi spokojený klient. Objednal jsem si pro naší firmu u ORESI 3 kompletní kuchyňské linky včetně spotřebičů (každá jiných rozměrů, včetně rohové) a byl jsem velmi mile překvapen nejen vstřícností personálu, ale také rychlostí realizace a v neposlední řadě i odbornými radami při navrhování kuchyní. Stejně tak oceňuji profesionální přístup montážních techniků, kteří se dostavili přesně v avizovaný čas, po montáži kuchyní po sobě vše dokonale uklidili a s úsměvem se rozloučili. Rozhodně firmu ORESI doporučuji všem, kteří hledají proklamovanou kvalitu za rozumnou cenu.

Roman Polášek, umělecký truhlář, Mikulůvka

Vážení přátelé v Oresi! Jako truhlář a odborník v tomto oboru bych vám chtěl poděkovat za kuchyň z vaší produkce. Nedávno jsme si s manželkou jednu v Oresi vybrali. Teď je již namontovaná a funguje k naší plné spokojenosti. Píšu Vám vlastně proto, že známí kteří k nám chodí se diví, proč jsem si kuchyň nevyrobil sám, když už jsem ten truhlář. A tak jim odpovídám, že se na tento obor truhlařiny nespecializuji a nemám takové vybavení abych při výrobě dosáhl takové kvality jako nám nabídla firma Oresi a navíc za překvapivě příznivou cenu. Já se zabývám zejména truhlařinou kolem varhan, kde provádíme buďto restaurování a nebo často i výrobu nových dílů pro tyto hudební nástroje a tam se mi zase nemůže vyrovnat Oresi. Jde tedy o zcela odlišné obory. Navíc musím dodat, že se nám moc líbilo, jak jsme si mohli při navrhování kuchyně s Vaším zaměstnancem po centimetrech přidávat rozměry a tak si sestavit kuchyň precisně a přesně na míru stejně tak, jako jsem zvyklý pracovat ve své dílně. Přeju vám hodně štěstí a úspěchů v práci.
Srdečně zdraví

Jan Somol, Rakovník

Dobrý den, Chci touto cestou napsat pozitivní referenci Vašemu prodejci Tomáši Hanibalovi. I přes to, že jsem přišel neobjednán, pan Hanibal se po zjištění mé situace (mimopražský klient) přizpůsobil a dokázal věci zařídit tak, abychom spolu mohli sednout na vypracování návrhu. Toto velmi oceňuji, protože to udělat nemusel. Celou dobu se mnou jednal skutečně profesionálně a bylo vidět, že má zájem najít pro mne jako klienta dobré řešení. Svým jednám pomáhá budovat dobré jméno Vaší firmy a reprezentuje ji na špičkové úrovni.

Jiří Chládek, Mladá Boleslav

Dobrý den, tímto chci poděkovat za bezproblémovou zakázku, kterou jsem vaší firmě zadal. Mohu sdělit, že jste u mě první firma, které odvedla práci od A až do Z perfektně a přesně tak, jak jsem si představoval. Zvláště chci poděkovat za profesionální přístup paní Dlouhé z Mladé Boleslavi, která mě mmj. jiné přesvědčila, že tak velká firma má k zákazníkovi luxusní přístup a na město, jako je Mladá Boleslav, i lidové ceny. Děkuji celému týmu, který se na zakázce podílel. Smekám.

Vlastimil Rybníček, Třebíč

Chtěl bych Vám poděkovat za vynikající přístup a profesionalitu, s kterou jste nám pomohli při výběru a sestavení všech komponentů naší nové kuchyně. Věřte, že kdykoli v budoucnu vstoupím do kuchyně, vzpomenu si na Vaši milou slečnu prodejkyni ze studia v Třebíči. Ještě jednou Vám moc děkuji!

Drahomíra a Karel Slavíčkovi, Brno

Vybrali jsme si Vaši dodávku kuchyně a pokoje z důvodu nejlevnější ceny ve srovnání s ostatními výrobci. Velmi jsme byli spokojeni s přístupem k zákazníkovi při zpracování objednávky a projektu p.ing. Mazánkovou na zařízení kuchyně a obývacího pokoje. Perfektní dodávka a montáž, při které jsme drobnosti řešili na místě za přímé účasti p.ing. Mazánkové. Montéři, pánové Adamec a Dozbaba provedli profesionální práci s výborným výsledkem. Rádi práci Vašeho kolektivu a firmy doporučíme přátelům. Děkujeme ještě jednou za Vaši výbornou práci a jsme s pozdravem.

Dagmar Válková a Kamil Hofman, Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, ráda bych tímto vyjádřila naši spokojenost s širokou nabídkou kuchyňských sestav ve vaší prodejně a v neposlední řadě i s velice milým a profesionálním přístupem p. vedoucí N.Koubové, díky níž jsme se rozhodli pro koupi kuchyně právě u vás. Hezký den.

Irina Hovhannisyan, Praha

Když jsme se před třemi lety měli stěhovat do nového bytu, tak jsme museli zařídit kompletně novou kuchyň včetně všech spotřebičů. Měli jsme návrhy od 3 různých společnosti a jednoznačně zvítězila Oresi díky svému profesionálnímu přístupu. Touto cestou bych tedy velmi ráda poděkovala společnosti Oresi za perfektní, profesionální a hlavně velmi rychlý přístup k realizaci kuchyně. Obzvlášť velké dík patří paní Tereze Skorkovské, která se nám věnovala na Pankrácké pobočce a sestavila 3D návrh kuchyně zdarma. Netušili jsme, co vše je třeba vybrat, od vnitřku šuplíku až po držáky. Kolik je druhů baterií a jaké jsou pracovní desky a dřezy. Čím se liší a který je lepší. Se vším skvělé poradila a do detailu vysvětlila. Od podepsání smlouvy jsme do 3 týdnů měli kuchyň doma sestavenou bez sebemenších problému, závad či reklamací. Kuchyně Oresi mohu jen doporučit i díky kvalitě a skvělé ceně.

Milan Gavenčiak, realitní makléř, Most

Dobrý den, přeji do Oresi a zvláště vedení společnosti, pro které je tento mail určen. Vzhledem k tomu, že stavím již třetí dům, tak mám několik zkušeností s kuchyňskými studii a s jejich zaměstnanci, či partnery. Některé zkušenosti byli pozitivní, většina ale negativních nebo velmi negativních. Jako hlavní problém jsem považoval a zaregistroval neznalost a nekompententnost, často i ochotu jen na první schůzce. V posledních 14 dnech jsme se ženou navštívili 4 krát po cca 2 hodinách vaši pobočku v Mostě, jmenovitě jsme jednali s paní Zachariášovou a musím říci, že jsem hodně bedlivě sledoval, jak to bude vypadat tentokrát. Už po 2. schůzce jsem se těšil na další a kladl jsem paní Zachariášové různé otázky, které byly ve věci důležité a musím říci, že znala odpověď na vše a byla připravena, měla jasno ve věci, návrhy pro nás se bavila a uměla dobře kombinovat. Krom toho nám několikrát s úsměvem předělala vzhled, tvar, materiál, spotřebiče budoucí linky (4. schůzka) a líbilo se mi, že nečinila žádný nátlak. V jiném konkurenčním studiu, po nás chtěli po 1. schůzce zálohu s tvrzením, že všude je to stejné a prodavačka na mne činila nepříjemný psychický nátlak. Na 5. schůzce jsme rádi podepsali objednávku za 170 tis. Kč. Šel jsem spát s pocitem, že tento bod máme opravdu dobře vyřešen a za sebou a teď už budeme jen platit za objednané služby. Chci podotknout, že v tomto případě snad konečně budu platit rád. Stálo to za to. Dobrá zkušenost, děkuji Oresi a děkuji paní Zachariášové.
S úctou k Vaší práci

Stanislava Bednaříková, Mohelnice

Dobrý den pane Machovský, chtěla bych Vám a vašemu kolektivu moc a moc poděkovat, všechno klaplo na 100%, pan Coufal je odborník na svém místě. Pochvala patří i Vám ,že jste vše tak perfektně připravil a zorganizoval. Nesmím zapomenout také na řidiče, který nám to vše přivezl, byl velice příjemný a ochotný. Ještě jednou díky vám všem:)Kuchyně Avorno Toskána je nádherná! Budu vás všude chválit .Mějte se hezky a přeji příjemný den.

Mgr. Bc. Jana Lichnovská, Brno

Jsem ráda, že mohu touto cestou vyslovit mé poděkování společnosti ORESI při výběru kuchyně a nábytku do interiéru mého bytu. Jmenovitě především vedoucímu pobočky společnosti ORESI v Brně – Campus Square, panu Lukášovi Královi, za jeho odbornou pomoc, profesionální přístup, ochotu a otevřené jednání. Do prodejny jsem přišla s určitým přáním, myšlenkou… následovaly konzultace a výsledkem je plně fungující kuchyň, která splnila i mé představy jak po stránce vizuální, tak finanční. Stejně tak tomu bylo při volbě nábytku ve stejném designu do interiéru. Díky tomuto nyní získal byt moderní, ucelený vzhled. Rovněž tak dobře musím hodnotit i profesionální přístup montážních pracovníků, kteří svoji práci odvedli na velmi dobré úrovni. Také zde jsem se setkala s ochotou a vstřícným jednáním.

Bohumila Málková, Žďár nad Sázavou

Vážení přátelé, kuchyň Oresi máme už deset let a jsme s ní stále spokojeni. Proto jsme se s důvěrou obrátili na Oresi, když jsme se rozhodli pořídit si novou varnou desku. Navíc nabídka u Vás byla nejlevnější, jakou jsme našli. Desku nám přijel usadit Váš montér, který nám navíc sám od sebe sešteloval všechna dvířka a vůbec si za to nechtěl nic vzít. Moc děkujeme a zůstáváme Vašimi věrnými zákazníky.

Josef Navrátil, Sezimo

Od začátku projektu až po závěrečnou montáž běželo vše podle plánu a dohody, tak jak jsem na začátku očekával. Přeji Vám další a další spokojené zákazníky.

Petr Morávek, Český Brod

Dobrý den, v době, když jsem se rozmýšlel, jakou kuchyň si vyberu do svého nového domu, našel jsem Pulitu od ORESI. Kuchyň mi navrhl pan Marek Lampart, tímto bych mu rád poděkoval za profesionální přístup, ochotu, skvělé nápady a rychlé zpracování grafických návrhů. Kuchyň je perfektní. Nebylo potřeba cokoli měnit nebo upravovat. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Eva Czompolyová, Košice

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať. Kúpovali sme od Vás kuchyňu na chatu (objednávka síce znela na dcéru, ale keďže som videla jej kuchyňu, ktorú má tiež od Vás, tak som sa rozhodla, že navštívim Vašu pobočku v Košiciach a dám si poradiť). Som veľmi rada, že som tak urobila. Váš pracovník pán Ambriško bol neskutočne milý, ústretový a v mnohom nám poradil. Taktiež pracovníci, ktorí doniesli nábytok brali svoju prácu maximálne zodpovedne, každú dosku sme prešli či nie je poškodená, či sedí odtieň. Bála som sa kto príde zmontovať nábytok, ale zbytočne. Prišli pán Kaščák s kolegom a nebol žiaden problém, pracovali rýchlo, bez prestávky a veľmi precízne. Kuchyňa sa všetkým páči, aj keď je maličká lebo to sme chceli na chatu, ale šikovná. Vrele odporúčam ďalším zákazníkom. Keď sa rozhodneme vymeniť našu starú kuchyňu v byte, určite využijem Vaše služby; Vášho predajcu pána Ambriška, pracovníkov z dopravy a montážnikov. So všetkými som bola veľmi spokojná. Pri takýchto zamestnancoch sa Vám musí dariť a to Vám aj prajem.

Manželé Matějkovi, město Miroslav

Dobrý den, chtěli bychom moc poděkovat panu Novákovi a Svobodovi za kvalitně odvedenou práci. Jsou to velice šikovní pánové. Děkujeme za všechno a ať máte samé spokojené zákazníky.

S pozdravem Adéla Kašparová, Progrestech

Vážení, úvodem svého dopisu bych chtěla poděkovat za výbornou péči,kterou jsem u Vaší společnosti našla při koupi naši nové kuchyňské linky. V září roku 2014 jsme navštívili Vaší pobočku v Náchodě,kde se nás ujala Vaše prodejkyně Markéta Macháčková.Nabídla nám výborný servis,přesně vyšla vstříc našim představám a požadavkům,ochotně se nám věnovala dokud nebylo vše potřebné dořešeno a to i dlouho přes svou pracovní dobu.Odcházeli jsme s příjemným pocitem,díky kterému jsme už dopředu měli jasno,kdo bude dodavatelem naší kuchyňské linky.
Během stavby našeho rodinného domu jsme vystřídali hodně dílčích dodavatelů a pokud by každý předvedl přístup jako Vaše zaměstnankyně,věřím,že stavba rodiného domu by byla zábavou pro každého.
Zmíňit bych chtěla určitě i svou další návštěvu v prosinci 2014,kdy jsme chtěli společně naplánovat detaily realizace a paní Macháčková mi nabídla Vaši novou řadu kuchyní Bauformat a Livanza a současně mě dispozice naši kuchyňské linky překreslila také na tyto modely.Musím říct,že tyto řady jsou velice zdařilé a velice vážně jsme uvaživali náš vybraný model Dolti změnit na výše zmiňované.Bohužel rozpočet našeho domu je neúprosný a i po dlouhé úvaze jsme se museli vrátit zpět k námi vybranému modelu.
Námi zakoupenou kuchyň.linku již máme namontovanou,dodávka byla kompletní a přesně dle předem dohodnutého časového harmonogramu.
Celkově mám z námi uskutečněného obchodu výborný pocit a ráda budu Vaši pobočku v Náchodě a konkrétně paní Macháčkovou doporučovat všem svým známým.

Milan Cedidla, Rychnov nad Kněžnou

Mohu jen potvrdit velmi vstřícnou a obětavou spolupráci při přípravě a realizaci projektu s prodejnou v Rychnově nad Kněžnou. Výborné vysvětlení možností a kombinací materiálů pro naši kuchyň. Zároveň také ochotu okamžitého řešení při určitých nestandardních situacích, které se vyskytly během montáže.

Jan Horník, Dubenec

Vážená paní Skorkovská,
dovoluji si Vám touto cestou srdečně poděkovat za Vaši bezvadnou a úžasnou práci při plánování kuchyně v Dubenci.
Současně prosím o vyřízení velkého díky a pochvaly panu Česákovi, který rychle vyřešil jakékoliv reklamace, neboť jeho práce je velmi pečlivá a perfektní. Zcela jistě by měl být vzorem svým kolegům z oboru, kteří se mají od něho co učit!
Děkuji moc ještě jednou a přeji mnoho dalších úspěchů Vám, i všem Vašim kolegům na prodejně Gemini.
Srdečně zdraví,

Eva Samková, Jičín

Vážení, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za to, že ve Vaší prodejně v Jičíně máte velmi šikovného, ochotného, obětavého a velmi vstřícného zaměstnance p. Šturmu. Byl při našich jednáních trpělivý, vyposlechl moje požadavky, představy o využití nové kuchyně, při změnách nebylo na něm ani náznakem vidět, že bych ho nějak obtěžovala (trpělivý byl i když jsme běhali po prodejně a já ukazovala na vystavených kuchyních co se mi líbí, co bych chtěla jinak, jak co zkombinovat…). Vlastně mi splnil sen o mé nové krásné kuchyni, protože trpělivě připravoval mé návrhy. Už se proto moc těším na 16. února, kdy mi bude kuchyň dovezena, začne se s montáží a já věřím, že budu moc spokojená. Mějte se hezky, přeji hodně úspěchů a dalších šikovných prodejců.

Adéla Kašparová, Náchod

Vážení, úvodem svého dopisu bych chtěla poděkovat za výbornou péči,kterou jsem u Vaší společnosti našla při koupi naši nové kuchyňské linky. V září roku 2014 jsme navštívili Vaší pobočku v Náchodě,kde se nás ujala Vaše prodejkyně Markéta Macháčková.Nabídla nám výborný servis,přesně vyšla vstříc našim představám a požadavkům,ochotně se nám věnovala dokud nebylo vše potřebné dořešeno a to i dlouho přes svou pracovní dobu.Odcházeli jsme s příjemným pocitem,díky kterému jsme už dopředu měli jasno,kdo bude dodavatelem naší kuchyňské linky. Během stavby našeho rodinného domu jsme vystřídali hodně dílčích dodavatelů a pokud by každý předvedl přístup jako Vaše zaměstnankyně,věřím,že stavba rodiného domu by byla zábavou pro každého. Zmíňit bych chtěla určitě i svou další návštěvu v prosinci 2014,kdy jsme chtěli společně naplánovat detaily realizace a paní Macháčková mi nabídla Vaši novou řadu kuchyní Bauformat a Livanza a současně mě dispozice naši kuchyňské linky překreslila také na tyto modely.Musím říct,že tyto řady jsou velice zdařilé a velice vážně jsme uvaživali náš vybraný model Dolti změnit na výše zmiňované.Bohužel rozpočet našeho domu je neúprosný a i po dlouhé úvaze jsme se museli vrátit zpět k námi vybranému modelu. Námi zakoupenou kuchyň.linku již máme namontovanou,dodávka byla kompletní a přesně dle předem dohodnutého časového harmonogramu. Celkově mám z námi uskutečněného obchodu výborný pocit a ráda budu Vaši pobočku v Náchodě a konkrétně paní Macháčkovou doporučovat všem svým známým.

Patrick McLaughlin, Brno

I bought a kitchen from Oresi in 2014, the designer had a lot of good ideas and was also able to work with my ideas to come up with a very nice design that was also functional and practical and affordable. The kitchen was manufactured on time, delivered on time and the workmanship was excellent , any unexpected problems along the way were dealt with quickly and efficiently to my satisfaction. The end result is that I have a wonderful kitchen that I am very happy with and I would recommend Oresi to my friends!

Mgr. Zuzana Pelikánová, Velká Losenice

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu týmu ve Žďáře nad Sázavou. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup pana Jana Tonara, který nám navrhl a nakreslil komplet kuchyň, včetně jídelního stolu a židlí. Poradil nám mnoho zlepšováků, na které bych jako laik nepřišla. Domluva byla jasná, rychlá, nikdy jsem neměla pocit, že obtěžuji. Tým montérů pana Jaroslava Bartka byl též velmi profesionální. Žádné prostoje, vyšli nám vstříc s termínem, opět poradili s čím jsme si nebyli jisti a co jsme nevěděli. Protože stavíme nový dům a s dodavateli a řemeslníky se nyní setkáváme velmi často, vím, že přístup jako u vás není zdaleka samozřejmostí! I nadále vaší firmě přeji, ať si i nadále udrží tento standard a v budoucnu se na Vaši pobočku opět ráda obrátím.

Karel Vašíček, Praha

Rád bych tímto mailem poděkoval společnosti Oresi za její služby. Byli jsme velmi spokojeni se vstřícností a profesionalitou Vašich pracovníků ve všech fázích realizace. Funkčnost i skvělý vzhled konečného produktu, vzhledem k nízké ceně, předčil naše představy. S manželkou jsme výběru kuchyně a porovnávání cenových nabídek věnovali skutečně mnoho času a nyní jsme velmi rádi, že jsme zvolili společnost právě Oresi. Děkujeme!

Vlasta Ptáková, Martin

Túžila som po novej kuchyni a robila som prieskum, tak som vošla aj do ORESI Martin. Ujala sa ma slečna Ivanka Majorová a bolo rozhodnuté. Spoločne sme navrhli kuchyňu podĺa mojich predstáv, oceňujem jej profesionalitu, odbornosť, prístup k zákazníkovi, trpezlivosť, ústretovosť. Veľká vd´aka patrí aj pánom, ktorí my prišli linku montovať a síce Antonovi Olešovi a Petrovi Junasovi ich práca bola vysoko precízna, rýchla, bez zbytočných prestávok a hlavne kvalitná. Vrelo tento tím odporúčam a ďakujem za moju krásnu kuchynskú linku, ktorá je krásna, taká akú som si priala. Ešte raz ďakujem.

Jana Nová, Praha

Potřebovali jsme kuchyni a nabídka Oresi byla pro nás nejen cenově nejlepší, ale současně se nám dostalo na prodejně i velice vstřícné a profesionální pomoci s jejím návrhem. Následná dodávka a montáž proběhla rychle a k naší plné spokojenosti. Komunikace se zaměstnanci Oresi, počínaje lidmi v návrhářském studiu konče montážníky, byla velmi dobrá a ze strany Oresi rychlá a vstřícná.

Monika Klapilová, Topolany

Dobrý den, ráda bych oficiálně poděkovala pí. Kloučkové, která navrhovala kuchyň a montážníkům, kteří realizovali kuchyňskou linku v Topolanech u Olomouce, RD manželů Klapilových. Přístup, jak k samotné montáži, tak i k zákazníkovi, by měl být příkladem pro všechny. Super, super, super!!! Dělají dobré jméno firmě ORESI. Budu vřele doporučovat. Děkuji ještě jednou

Marcela Dudová, Nové Město na Moravě

Vážení, jsem velmi ráda, že jsem se obrátila na vaši firmu a pořídíla si od vás novou kuchyň. Musím také ještě jednou touto formou poděkovat paní Zdence Markové z nákupního centra ve Žďáře nad Sázavou za profesionální vstřícnost, rady a v neposlední řadě doladění údajů řemeslnických detailů. Také jsem byla velmi spokojená a pracovníkem, který vše dovezl, zkontroloval a pečlivě uložil. Velmi ochotný, pečlivý a přesný byl i pracovník montáže – truhlář pan Zavadil, který si velmi dobře poradil i s nerovnostmi zdí a s obkladem stávající špajzové skříně. Přeji mnoho spokojených zákazníků.

Ladislav Mikolášek, Hradec Králové

Musím ještě jednou pochválit montážní partu, která u nás dělala kuchyni, kdy jsem byl s nimi velmi, velmi spokojen. Prosím o referování panu řediteli, neboť oni dělají ORESI největší reklamu. Vše proběhlo tak jak mělo a my jsme už mohli o víkendu kuchyni používat.

Anna Balážová, Chorvátsky Grob

Dobrý den, chcela by som sa touto cestou Vám podakovat za dodanie kuchynskej linky, ktorá sa nám všetkým velmi páci. Zároven chcem vyjadrit podakovanie p. Viznerovej Magdaléne/ na predajni v i Lamaci/, za jej profesionálny prístup ku klientovi, za jej milé vystupovanie a rady, ktoré nám poskytla, vidiet, že svojim vystupovaním a radami, vie uspokojit zákaznika, za co jej velká vdaka. Firma Oresi, si takýmto prístupom svojich pracovníkov iste získa, vela spokojných zákazníkov. Dalej by sme sa chceli podakovat vášmu pracovníkovi – montérovi p.Norbertovi Klásekovi, za odbornú prácu pri zameraní a zmontovaní kuchynskej linky. Dakujeme, boli sme nadmieru spokojní s jeho odbornou prácou. Vidiet, že táto práca ho baví a naplna, co bolo patricne vidiet pri realizácií – montáži našej kuchynskej linky. Verím, že s jeho prácou budú spokojní další Vaši klienti. Dakujeme firme ORESI, radi vaše výborné referencie postúpime dalším potenc. zákazníkom.

Mgr. Monika Fančovičová, Trnava

Dobrý deň, vyslovujem veľkú pochvalu a vďaku p. Ciberejovej z predajne Oresi Tesco Trnava a pánovi Sučíkovi, ktorý previedol bezchybnú montáž kuchyne presne podľa mojich požiadaviek. Oceňujem 100 % profesionalitu, odbornosť, prístup k zákazníkovi – jednanie, vystupovanie, dôveryhodnosť, spoľahlivosť! Keď budem doporučovať, tak Oresi a zvlášť týchto dvoch ľudí. Dúfam, že bude tento e-mail postúpený – doručený správne, na správne oddelenie. Ďakujem a veľa úspechov.

Tomáš Frolich a Blanka Pospíšilová, Třebíč

Dobrý den, rádi bychom vyjádřili velkou spokojenost s Třebíčskou prodejnou ORESI! Rozhodování, kde vybrat kuchyň, nebylo jednoduché, to nám věřte. Ale po příchodu na prodejnu v Třebíči, kde se nás ujala paní Eliášová, bylo rozhodnuto. Před vlastním návrhem nás paní informovala o všech vašich akcích, které nás zaujali. Kuchyň jsme si vybrali Nordiq, je krásná a jednoduchá. Grafický návrh nás mile překvapil, byl vyladěný, precizní a bylo vidět, že do něj paní Eliášová vložila svůj cit pro krásu i praktičnost. Dále nám vysvětlila kde bude jaká „díra“, zásuvka a přívody. Prostě perfektní! Její milé, přátelské a profesionální jednání nám bylo velice příjemné. Velice děkujeme. Prodejnu v Třebíči budeme jen doporučovat a přejeme hodně štěstí!

Aneta Vlášková, Praha

Dobrý den, zakoupila jsem si kuchyň Dolti od společnosti Oresi a musím říct, že jsem udělala skvělý kup. Cena za kterou jsem kuchyň pořídila je bezkonkurenční a když k tomu ještě připočtu celkový servis na prodejně a skvělou montáž, tak je mi jasné, že jsem líp nakoupit nemohla. Kuchyň je nádherná a vaření v ní je radost. Ještě jednou moc děkuji celému týmu na prodejně v Březí.

Lýdia Letková, Nitra

Touto cestou by som sa chcela poďakovať spoločnosti ORESI za jej jedinečné ponuky kuchýň. Pred nedávnom som si vybrala práve jeden z produktov ORESI. Kuchyňa spĺňa všetky moje predstavy a očakávania, ako z hľadiska kvality tak aj dizajnu. Zároveň oceňujem snahu a ústretovosť, s ktorou spoločnosť pristupovala k mojim požiadavkám. Rovnako pozitívne hodnotím prácu montážnych pracovníkov, ktorí odviedli svoju prácu na výbornú. Vaše produkty budem s nadšením odporúčať aj ostatným. Ešte raz ďakujem!

rodina Jeřábková, Trenčín

Dobrý deň.Touto cestou by sme chceli vysloviť veľkú vďaku Vašej pracovníčke p.Veronike Turičíkovej z predajne Oresi v Trenčíne,ktorá robí skvelé meno vašej firme a značke.Osobitne by sme vyzdvihli jej príjemné profesionálne vystupovanie,milosť,ústretovosť,spoľahľivosť,s tak absolútne profesionálnym prístupom sme sa dlho nestretli.Snažila sa čo najviac priblížiť našim predstavám.Dopodrobna nám vysvetlila každý detail,neúnavne odpovedala na naše otázky:)Kuchyňu budeme objednávať v septembri,ale už teraz sa tešíme na našu dômyselne vypracovanú kuchyňu so super detailami,na ktorej zložení má veľký podiel aj p.Turičíková.Naozaj ešte raz veľké Ďakujeme, vyslovujeme pochvalu a vďaku p. Veronike Turičikovej :)Všetko dobré a veľa spokojných zákazníkov prajem!

Elena Ďurišová

Dobrý deň, touto formou by som si dovolila vyjadriť poďakovanie za profesionálne zmontovanie kuchyne a najmä prístup k zákazníkovi p. Panákovi a jeho kolegovi. Osibitne som milo prekvapená z veľmi milého a ochotného vystupovania Vašej pracovníčky sl. I. Michalcovej, aj napriek môjmu neustálemu „otravovaniu a dotazovaniu“. Ešte raz vďaka

Rastislav Kováč, Drietoma

Dobrý deň, chcel by som Vám vyjadriť svoju veľkú radosť a potešenie, z montáže mojej novej kuchyne Oresi v dňoch 5 a 6. 6. 2014 p. Panákom. Obaja chalani boli výborní, usilovní, šikovní a hlavne extrémne poriadkumilovní. Akýkoľvek odpad po sebe okamžite zlikvidovali. Kuchyňu zmontovali výborne a chcel by som im týmto vyjadriť veľkú pochvalu. So službami Oresi som maximálne spokojný a určite budem odporúčať aj svojim známym.

manželé Tržílkovi, Třebíč

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat Vašim montážním pracovníkům panu Mrňovi a jeho kolegovi, kteří u nás montovali kuchyň 19. 5. a 20. 5. 2014. Jednak za jejich dobře odvedenou prácí (což není v dnešní době vždy samozřejmost) a také ochotu a vstřícný přístup k zákazníkovi.

Vladimíra Listopadová, Praha

Montáž proběhla perfektně a kuchyň je kvalitní. Jsme z ní moc nadšeni a velice spokojeni. Další dny používání ukazují, jak je bezvadná. Všem se moc líbí. Je moc hezky uspořádaná a dobře se používá. Ještě jednou moc děkujeme.

Miroslava Rybníčková, Slaný

Kuchyň už téměř stojí a musím říct, že jsme s Vaší pomocí vybrali opravdu super! Už se hrozně těším, až to bude komplet a budeme tam moci vařit. 🙂 A tým pana Šilinga si tedy taky nemůžeme vynachválit, jsou to opravdu profíci. Byla dobrá volba se obrátit na Vás, takže ještě jednou mockrát děkujeme!!!

Miroslav Peřina, Ústí nad Labem

Je to moje druhá kuchyně během let od ORESI a jsem velmi spokojen. Velmi pozitivně hodnotím i přípravnou fázi u pracovníků v Ústí na prodejně, stejně tak i montáž a veškeré náležitosti byly bez problémů a v daných termínech. I změny byly bez problémů při montáži splněny. Jsem opravdu spokojen.

Lucia Máliková, Senec

Chcem týmto vyjadriť veľkú spokojnosť s prácou Oresi, so zmyslom pre detail a precíznosť a mimoriadnou kvalitou ich odvedenej práce ako aj ochotou a ústretovosťou, s ktorou pristupovali k našim požiadavkám. Naozaj kvalitu ich práce budem s radosťou šíriť ďalej. Svojou prácou robia veľmi dobré meno vašej firme!!! Bola by som rada, keby sa aj touto formou dostalo k nim vyjadrenie našej spokojnosti a patrí im veľká vďaka za veľký kus vykonanej práce. Ešte raz ďakujem!

Petra Podskalská, Dolní Třebotín

Jsem čerstvou majitelkou kuchyně Oresi. Před dvěma týdny nám ji montoval pan Nekola se svým kolegou. Ráda bych touto cestou poděkovala zaměstnancům českobudějovického studia, konkrétně paní Faustové a panu Mündlovi za jejich velmi vstřícné jednání a příkladný proklientský a profesioální přístup. Při plánování naší nové kuchyně i během její realizace jsme spolu strávili několik hodin. Kromě toho jsme spolu byli několikrát domluveni, že mě po obdržení potřebné informace budou informovat, a takto vždycky obratem učinili. Sama pracuji v oboru, kde jsem v denním kontaktu se zákazníky i dodavateli, proto takové jednání velmi oceňuji a v soukromém životě, kdy vystupuji jako zákaznice, dvojnásobně. Nesetkávám se s takovým přístupem ani s potřebnou profesionalitou v běžném životě bohužel tak často, jak coby zákazník platící za kupované služby či zboží očekávám. Můj dík patří i paní Šťástkové. Nevím, jestli pracuje také na ČB pobočce byly jsme spolu pouze v e-mailovém kontaktu. Velmi spokojená jsem s odvedenou prací pana Nekoly a jeho kolegy. Oba pánové předvedli poctivou a praxe znalou práci. Takto si přesně představuji profesionálně poskytnutou službu, za níž platím.

Jindřiška Plšková, Horní Lhota

Chtěla bych Vám a montážní skupině pana Šťastného poděkovat za vstřícné jednání. Díky vaší profesionalitě byly dodány všechny montážní prvky i různé drobnosti, nic nescházelo, alespoň já o ničem nevím, tak si myslím, že i montérům se dobře pracovalo. Všichni lidé v Oresi byli vždy velice ochotní a trpěliví, když jsem si potřebovala něco promyslet nebo jsem se rozhodovala, jak vysoko skříňky, nebyl na nich znát žádný spěch a nervozita. Byli nenároční, skromní a ohleduplní. Prodejkyně měla se mnou trpělivost a oceňuji, že mi doporučila nějaké ty „vychytávky“ – nebouchají šuplíky ani zavírání skříněk, které se ocení až při běžném používání. Ještě jednou děkuji a do budoucna Vám přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Josef Vítek, Praha

Upřímně, je pravdou, že s celým projektem nové kuchyně jsme byli opravdu velmi spokojeni, vše probíhalo až překvapivě hladce a profesionálně, novou kuchyni jsme převzali bez jakýchkoliv závad. Velmi pozitivně hodnotím jak přístup svěřených zaměstnanců Oresi v oblasti zákaznického servisu, tak přípravu projektu i celkovou stavbu a doprovodné služby. V našem případě velká spokojenost. Ještě jednou díky, přeji pěkný den.

Irena Rodríguezová, Most

Dovolte mi touto cestou vyjádřit velké poděkování za vstřícnost při řešení mého nákupu kuchyně. V padesáti letech jsem si poprvé v životě pořizovala kuchyň od profesionální společnosti. Bezradná jsem přišla na pobočku v Mostě, kde se mne hned ujala slečna/paní Monika Zachariášová, která mne vyslechla a společně jsme začaly plánovat mojí budoucí kuchyň. Já naprostý laik v tomto oboru jsem jen zírala co vlastně taková kuchyně má mít. Nápomocna nám byla i slečna/paní Drahoslava Boudová. Jsem oběma velmi vděčná neboť sama bych si rady vůbec nevěděla, jsou to děvčata na svém místě. Kuchyň jsem tedy objednala, zaplatila a očekávala příjezd truhlářů. Po zkušenostech s různými řemeslníky, kteří prošli mým bytem jsem byla trochu v obavách, ty však rozptýlil pan truhlář Mlejnek se svým kolegou. Hned ve dveřích mne uklidnil, abych neměla obavy, že vše bude v pořádku. Jak řekl tak se i stalo, kuchyň namontovali, vše zapojili a vše fungovalo. Moc všem jmenovaným děkuji a opravdu se velmi těším z nové kuchyně.

Ing. Ján Pšida, Lučenec

Čoskoro budem zákazníkom firmy ORESI (v apríli budem záväzne objednávať kuchyňu SORANO) a v tejto súvislosti si vás dovoľujem touto cestou kontaktovať, aby som v mene mojej manželky i svojom vyjadril poďakovanie pracovníčke pobočky vašej firmy vo Zvolene pani Ľubici Rajnicovej. Želáme firme ORESI a i Vám osobne veľa úspechov a veľa spokojných zákazníkov.

Iveta Zýková a Jaroslav Sedlák, Most

Dne 28.2.2014 jsme navštívili s přítelem Vaší pobočku v Mostě za účelem objednání kuchyňské linky. Musím Vám přiznat, že s takovou obsluhou a ochotou jsme se dlouho nesetkali, Váš odborný poradce paní Monika Zachariášová k nám byla milá, přívětivá, vše nám podrobně vysvětlila a na všechny dotazy zodpověděla, takže jsme si mohli nakonec vybrat kuchyň podle svých požadavků a představ. Takových lidiček, kteří dokáží poradit a vyslechnout zákazníka, je opravdu málo, buďte rádi, že ho máte, je to zkrátka člověk na správném místě, dokáže využít své schopnosti, rozumí své práci, ovládá ji a umí potěšit i zákazníka.

Marie a Jan Franckovi, Cheb

Již delší dobu jsme se rozmýšleli, že si pořídíme novou kuchyni. V listopadu 2013 jsme navštívili prodejnu ORESI v Chebu. Ujal se nás pan Vraník. Seznámili jsme ho s našimi představami. Pan Vraník neměl zrovna lehkou práci, protože bydlíme ve starobylém domě. Několikrát jsme ještě prodejnu navštívili a požádali o některé změny. Vždy nám ochotně vyhověl. Dohodli jsme se s ním na předpokládaném termínu dodání a montáže na začátek března. Před dodáním nás kontaktovala paní Jirásková, která připravovala vyskladnění a fakturaci. Ochotní a vstřícní byli také oba mladí muži, kteří 5. března kuchyň dopravili do Chebu a k nám domů. Musíme říci, že oba pracovali každý den do pozdních večerních hodin a to vždy velmi precizně. Pokaždé místnost uklidili a kartonové obaly donesli do kontejneru. Pan Vraník se byl podívat na montáž a postup prací celkem dvakrát. Závěrem chceme pánům Vraníkovi, Šulcovi a Perníkovi poděkovat za kvalitně odvedenou práci. Výsledek předčil naše počáteční představy a očekávání.

Květa Haklová, Jihlava

Již více jak půl roku užívám kuchyň Oresi, objednanou ze dne 12. 3. 2013. Chci Vám touto cestou poděkovat, protože jsem s kuchyní velmi spokojená. Velice děkuji Vašemu zaměstnanci v prodejně Oresi Jihlava, panu Ondřeji Šichovi, který má velkou zásluhu za provedení návrhu a umístění kuchyně. Jeho profesionální a ochotný přístup k našim požadavkům ještě násobí moji spokojenost s Vaším výrobkem. Ještě jednou děkuji za profesionální provedení návrhu, dovoz a montáž. Takový přístup k zákazníkovi se jen tak často nevidí.

Dušan a Júlia Pavčíkovci, Košice

Dobrý deň, touto cestou by sme chceli vysloviť poďakovanie a pochvalu Vašim pracovníkom za pozitívny prístup k ich práci, konkrétne panu Ing. Milanovi Ambriškovi z predajne ORESI v Košiciach – OC Optima, za ochotný a ústretový prístup pri riešení návrhu a objednávky kuchynskej linky, ďalej pánom Mariánovi Kozákovi a Marekovi Širancovi, ktorí nám kuchynskú linku zostavovali 12. – 13. júla 2012 v Košiciach na Oštepovej, za šikovnú prácu, ochotné a slušné jednanie. S takýmto prístupom sa nestretávame často, preto sme boli milo prekvapení a spokojní. Veríme, že tento prístup ku klientom si Vaši pracovníci zachovajú aj naďalej. Prispieva to k šíreniu dobrého mena Vašej spoločnosti ORESI, ktorú budeme aj my odporúčať ďalej, ďalším potencionálnym zákazníkom.