RECENZE ZÁKAZNÍKA

Manželé Hebelkovi
10. 1. 2022

Dobrý den,
obracím se tímto mailem na vedení společnosti, poněvadž chci vyjádřit svoji spokojenost s přístupem a jednáním pana Marka Bunčiaka z prodejny v Brně – Lidické ulice.

Ještě v loňském roce jsem s manželkou navštívil prodejnu za účelem sestavení naší kuchyně. Před příchodem jsme nebyli stoprocentně rozhodnuti, že si kuchyni pořídíme u Vás, spíše jsme jen hledali inspiraci a mysleli jsme si, že budeme i později hledat dál něco, co nás osloví. Ovšem vzhledem k tomu, jak se nám pan Bunčiak od první chvíle plně věnoval, velice dobře nám radil a seznamoval nás se všemi možnosti ohledně pořízení sestavy kuchyně, byli jsme tímto jednak nečekaně mile zaskočeni a současně nadšeni z možností, jenž se nám nabízely, jak ohledně vybavení, tak i kvality natolik, že jsme si kuchyni ihned objednali, třebaže ji budeme potřebovat do našeho nového domu, až někdy pozdě na jaře a už dále jsme nikde jinde nepátrali.

Dnes jsme prodejnu opět navštívili za účelem provedení drobných úprav, o kterých jsme v době naší první návštěvy ještě nevěděli a opět jsme byli mile překvapeni velice vstřícným a profesionálním přístupem pana Bunčiaka, takže vše bylo vyřízeno v krátké době k naší naprosté spokojenosti.

Máme velkou radost z našeho výběru a proto velice děkujeme panu Bunčiakovi a těší nás, že jsme se setkali právě s ním, poněvadž není úplně obvyklé, aby všichni ti, kdož poskytují své služby je také poskytovali na takto vysoké úrovni a právě díky znalostem pana Bunčiaka a jeho chování jste si nás získali jako své zákazníky. Jsme moc rádi, že vše proběhlo snadno a přehledně, protože když už si jdete pořídit něco, co má sloužit každý den po dlouhá léta, chcete to mít dokonale vychytané a přesně v tom nám pan Bunčiak byl všestranně nápomocný, a proto jsme si pořídili kuchyni právě u Vaší společnosti.

Přejeme všechno nejlepší v novém roce a vám všem ať se co nejvíce daří v činnosti, které se věnujete a máte vždy jen samé spokojené klienty.