RECENZE ZÁKAZNÍKA

S pozdravem Vaše zákaznice Ivana Hřibová Lednice
24. 12. 2015

Dobrý den paní Christophová, týden před vánocemi nám Vaši montéři páni Slouka a Večerka přišli namontovat mou vysněnou kuchyni, na kterou jste mi dělala návrh. Proč vysněnou? Před 15 lety mi kuchyně spadla (a já zůstala pod ní, naštěstí to odnesla jen záda a pár modřín). Vybavení kuchyně se vysypalo a vše muselo do kontejneru. Byla jsem zoufalá, ale musela jsem přežívat 15 let v upraveném torzu kuchyně. Mám dnes již dvě dospělé děti a přednější bylo jejich studium, které dnes není nejlacinější záležitost. Celou dobu jsem hrozně moc toužila po nové, velké a moderní kuchyni. Vaření je můj velký koníček (mám vystudovanou hotelovku a učím odborné předměty) a také moc ráda peču. Celé roky jsem se dívala na pořad „Jak se staví sen“ a svůj sen jen snila. Všichni říkali napiš svůj příběh, třeba se tam dostaneš. No, ale já jsem čekala a dočkala se. Dočkala jsem se nádherné kuchyně, moderní, super řešené, s velkou pracovní plochou. Proto bych Vám Žanetko (doufám, že Vám to oslovení nebude vadit) chtěla moc a moc poděkovat za to, že jste mi splnila můj dávno vysněný sen.

Dále prosím Vás za mne poděkujte paní Žáčkové a oběma pánům , kteří kuchyň instalovali. Jsem opravdu nadmíru spokojená a přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší činnosti.

Chtěla jsem tento email poslat na vedení Vaší firmy, ale nevím kam. Jestli to bude možné tlumočte tento email Vašim nadřízeným. Moc si Vaší práce vážím a ještě jednou moc za všechno děkuji a přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.