Hlídáme kvalitu

Na výrobě kuchyní Oresi se jako dodavatelé podílejí nejvýznamnější výrobci v našem oboru.

Pro jiné prodejce kuchyní bývají výrobky těchto značek obvykle důvodem ke zvyšování ceny. U nás v Oresi tomu tak není. Jsme největším prodejcem kuchyní v České republice. Díky tomu odebíráme od našich dodavatelů obrovská množství materiálů a komponentů pro výrobu kuchyní. Současně platí, že s uvedenými předními světovými výrobci jsme v dlouhodobém přímém kontaktu. Proto našim zákazníkům trvale zajišťujeme nejnižší možné ceny na takto zpracovaný kuchyňský nábytek.

Dodávky nejkvalitnějších materiálů samy o sobě nestačí. Teprve při využití nejmodernějších strojů a náročných technologií, kdy sledujeme mimořádně jemné a přesné parametry všech výrobních procesů, je možné dosáhnout kvality, kterou garantuje značka Oresi.

Jsme přesvědčeni, že vám naše kuchyně bude sloužit dlouhá léta.

BLUM

Firma Blum dodává pro kuchyně Oresi špičková nábytková kování. S vysoce kvalitními výrobky tohoto nejpřednějšího světového výrobce chceme co možná nejvíc zjednodušit vaši práci v kuchyni a učinit ji maximálně komfortní. Mimořádnou kvalitu výrobků Blum dokládá i fakt, že tato firma poskytuje na své produkty doživotní záruku.

HETTICH

Firma Hettich patří ke světové špičce oboru a pro kuchyně Oresi vyrábí kování a pojezdy. Tradice této německé firmy sahá až do roku 1888 a od té doby stále hledá cesty, jak vylepšovat své výrobky tak, aby lépe sloužily uživatelům.

EGGER

Firma Egger s hlavním sídlem v St. Johannu v rakouském Tyrolsku patří k hlavním výrobcům dřevěných materiálů v Evropě. Pro kuchyně Oresi firma dodává kvalitní a trvanlivé pracovní desky a jiné komponenty z lamina.

HRANIPEX

Společnost Hranipex z Humpolce je jedním z klíčových výrobců a distributorů nábytkových hran ve střední a východní Evropě. Její ABS hrany mají významný podíl na kvalitě a odolnosti kuchyní Oresi.

PFLEIDERER

Německá společnost Pfleiderer je jedním ze světových lídrů v oboru laminovaných desek pro nábytek a bydlení.

REHAU

Německá firma Rehau, jako prémiová značka pro řešení na bázi polymerů, je v oblasti stavebního a automobilového průmyslu i ostatních průmyslových odvětví mezinárodním lídrem. Pro kuchyně Oresi dodává těsnicí lišty a jiné doplňky.

RENOLIT

Německá firma Renolit je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru plastových fólií a s nimi souvisejících výrobků. V oblasti technických a designových inovací je odborníky Renolit pokládán za neoficiální světovou jedničku. Fólie Renolit najdete na dvířkách našich kuchyní.