RECENZE ZÁKAZNÍKA

Procházková Kamila, Liberec
27. 1. 2022

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi touto cestou vyjádřit poděkování kolektivu pracovníků společnosti Oresi, s.r.o., kteří se tzv. od „A až do Z“ podíleli na naší zakázce spojené s realizací nové kuchyňské linky na adrese Mošnova, Liberec. Obzvláště chci moc poděkovat panu Janu Procházkoví za velmi profesionální výkon a milé jednání a vystupování, čímž se přičinil se za to, že jsem si vybrala kuchyňskou linku od Vaší společnosti. Před návštěvou na prodejně v Liberci, jsem navštívila několik kuchyňských studií, a odcházela jsem z každého studia rozčarovaná. Hned po prvním jednání s panem Procházkou jsem měla jasno, že si objednám kuchyň u vás. Přístup pana Procházky mi velice vyhovoval, na každý můj dotaz profesionálně odpověděl a poradil. Linku mám navrhnutou tak, že bych nic neměnila. Maximálně mi vyhovuje. Další velké poděkování patří panu Ježkovi, za milé jednání, ochotu, aktivní a profesionální přístup. Práce je odvedena pečlivě. S jeho výkonem jsem moc spokojená.

Potencionálním zákazníkům, kteří budou o obdobných službách uvažovat a hledat spolehlivého dodavatele, tak Oresi jednoznačně doporučuji. Jsem ráda, že jsem si jako dodavatele vybrala vaší společnost.

Z pohledu majitele společnosti můžete být na zaměstnance, kteří se v mém případě realizací zabývali právem pyšní, neboť dobré jméno Vaší firmy jim bylo absolutní prioritou, nadevše.

Se srdečným pozdravem a přáním dalších úspěchů v činnosti.