RECENZE ZÁKAZNÍKA

S pozdravem Adéla Kašparová, Progrestech
14. 2. 2015

Vážení, úvodem svého dopisu bych chtěla poděkovat za výbornou péči,kterou jsem u Vaší společnosti našla při koupi naši nové kuchyňské linky. V září roku 2014 jsme navštívili Vaší pobočku v Náchodě,kde se nás ujala Vaše prodejkyně Markéta Macháčková.Nabídla nám výborný servis,přesně vyšla vstříc našim představám a požadavkům,ochotně se nám věnovala dokud nebylo vše potřebné dořešeno a to i dlouho přes svou pracovní dobu.Odcházeli jsme s příjemným pocitem,díky kterému jsme už dopředu měli jasno,kdo bude dodavatelem naší kuchyňské linky.
Během stavby našeho rodinného domu jsme vystřídali hodně dílčích dodavatelů a pokud by každý předvedl přístup jako Vaše zaměstnankyně,věřím,že stavba rodiného domu by byla zábavou pro každého.
Zmíňit bych chtěla určitě i svou další návštěvu v prosinci 2014,kdy jsme chtěli společně naplánovat detaily realizace a paní Macháčková mi nabídla Vaši novou řadu kuchyní Bauformat a Livanza a současně mě dispozice naši kuchyňské linky překreslila také na tyto modely.Musím říct,že tyto řady jsou velice zdařilé a velice vážně jsme uvaživali náš vybraný model Dolti změnit na výše zmiňované.Bohužel rozpočet našeho domu je neúprosný a i po dlouhé úvaze jsme se museli vrátit zpět k námi vybranému modelu.
Námi zakoupenou kuchyň.linku již máme namontovanou,dodávka byla kompletní a přesně dle předem dohodnutého časového harmonogramu.
Celkově mám z námi uskutečněného obchodu výborný pocit a ráda budu Vaši pobočku v Náchodě a konkrétně paní Macháčkovou doporučovat všem svým známým.