3D grafická návrh kuchyně zdarma a nezávazně v Oresi

PROFESIONÁLNÍ NÁVRH KUCHYNĚ VE 3D ZDARMA

Navrhování kuchyně rozhodně
není jednoduché

Pro laika může navrhování kuchyně vypadat velmi jednoduše. Prostě se vedle sebe postaví pár skříněk, nahoru se položí nějaká deska a přidá se tam několik spotřebičů. Proč si s tím více lámat hlavu, neboli, jak říkají Američané, take it easy.

Záleží na přístupu, zkušenostech
a ochotě věnovat se klientům

Podle Oresi je navržení každé kuchyně náročnou odborností, při které je potřeba vzít v úvahu velmi individuální potřeby budoucího uživatele, jeho prostorové a finanční možnosti, osobní představy a vkus. Dále je nutné vzít v potaz aktuální požadavky na ergonomii a bezpečnost a přidat k tomu všechny vyzkoušené a laiky často opomíjené postupy, které v každé konkrétní kuchyni tvoří jedinečný uživatelský komfort. A samozřejmě je to třeba udělat tak, aby pro své uživatele zůstala nová kuchyň dokonalou a estetickou součástí bydlení na příštích dvacet a více let. S tímhle si odborníci v Oresi na všech úrovních rozhodně rádi lámou hlavu ve prospěch svých klientů. Podívejte se na příklady našich návrhů, které dáváme každému zákazníkovi zcela zdarma. Takovýto profesionálně zpracovaný návrh vám ve všech ohledech usnadní i samotnou realizaci kuchyně.

Nechte si navrhnout kuchyň profesionálně ve 3D úplně zdarma a nezávazně!
3D návrh zdarma

Spolupráce s profesionály snižuje cenu

Dlouhodobě také víme, že uplatněním různých vyzkoušených vychytávek a chytrých řešení umějí naši odborníci udělat kuchyň nejen dokonalejší, ale i levnější. Laik si totiž z neznalosti často představuje zbytečně dražší pojetí. Naši odborní prodejci vám naopak na základě společně připraveného řešení představí různé cenové varianty, jež se budou opírat o to, že v každé třídě kuchyní má Oresi vždy tu nejvýhodnější nabídku na trhu. A tato naše péče zdarma platí i pro kuchyně ekonomické třídy Dolti, u nichž vychází běžný metr na bezkonkurenčních 5 396 Kč. Z toho vidíte, že náš návrh je i s celým servisem opravdu zdarma a nepromítá se nijak do ceny kuchyně. I v této cenové relaci jde o řešení kuchyně na míru.

Zasloužíte si stoprocentní servis

Každý náš zákazník a jeho budoucí kuchyně si zaslouží stoprocentní servis. Víme to, protože jsme specialisté na kuchyně. Zákazník je tady od toho, aby měl představy, sny a přání a ne aby přicházel s hotovým návrhem plným koncepčních chyb, které mu budou dlouhodobě znepříjemňovat život v kuchyni. Proto se u nás kuchyň tvoří a nakupuje během dlouhého dialogu mezi odborníkem a budoucím spokojeným uživatelem. U dobré kávy a s dobrými radami.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.

Kuchyně pro celou rodinu

Akce a výhody:
Oresi vám dá víc!

Víme, jak vám udělat radost! Celou naši akční nabídku jsme souhrnně nazvali Oresi vám dá víc! Jsme si totiž jisti, že když srovnáte návrh vaší nové kuchyně s jakýmkoli konkurenčním návrhem s odpovídající kvalitou a úrovní vybavení, vždycky se jen přesvědčíte o tom, že Oresi i vám skutečně dává víc.

AKCE
Profesionální grafický návrh kuchyně ve 3D úplně zdarma a nezávazně
Oresi má známku kvality
Oresi má nejspokojenější zákazníky
10 let záruku na kuchyně
10 let záruku na kuchyně
Spotřebiče za nejvýhodnější cenu
Garance nejnižší ceny v Oresi na kuchyně

Sledujte nás na sociálních sítích

Oresi s.r.o., Průmyslová 102, 251 01 Březí u Říčan | IČ: 27240479 | [email protected] | +420 317 072 403

Podmínky zpracování osobních údajů

Oresi s.r.o.
Průmyslová 102
251 01 Březí u Říčan

IČ: 27240479