Často kladené dotazy

MÁTE KUCHYNĚ NA MÍRU?

Ano, máme čtyři značky kuchyní v různých cenových kategoriích a každá naše kuchyně může být vytvořena a realizována přesně na míru konkrétnímu zadání. Většinu našich kuchyní realizujeme na míru. Máme však i jednoduché sektorové kuchyně pro ekonomická řešení.

V jaké cenové relaci se pohybují vaše kuchyně? Jaké máte ceny?

Každá naše značka reprezentuje jednu cenovou kategorii. Ceny našich kuchyní, a to včetně spotřebičů a příslušenství, se pohybují od 30 tisíc až do částek nad milión korun. Nejčastější kuchyň Oresi stojí mezi 80 až 200 tisíci. Jako jedni z mála na trhu jsme na webu Oresi zveřejnili cenové příklady kuchyní s detailním rozpisem všech položek, které tvoří cenu kuchyně.

Jaké máte výhody?

Kuchyně Oresi vynikají nejlepším poměrem výkon / cena na trhu. V praxi to znamená, že nabízíme vynikající kvalitu, vysoký uživatelský komfort a atraktivní design za nejnižší možnou cenu. Proto si také můžeme dovolit dávat je každému návrhu kuchyně Garanci nejnižší ceny. Pokud jinde najdete srovnatelnou kuchyň za nižší cenu, snížíme naši cenu ještě o pět procent pod konkurenční návrh. Na všechny naše kuchyně poskytujeme zákazníkům zdarma prodluženou záruku na 10 let. Ta je navíc bez jakýchkoli finančních nároků na zákazníka pojištěna u pojišťovny Kooperativa. Tento unikátní benefit poskytujeme jako jediní na trhu. Na webu Oresi se můžete seznámit s naším rozsáhlým bonusovým systémem, který průběžně rozvíjíme.

Je možné si objednat kuchyň např. v Praze a realizovat v Brně?

Ano. To je pochopitelná výhoda největší prodejní sítě Oresi. Koupit kdekoli, realizovat kdekoli. Vždy se zárukou dodržení vysokých firemních standardů.

Jaké máte dodací lhůty?

Standardně máme nejrychlejší dodávku na trhu, ale v současné složité době musíme být operativní, přizpůsobovat se aktuálním možnostem našich dodavatelů a omezením vyplývajících například z vládních opatření u nás i v zahraničí. Ale i tak fungujeme maximálně v řádu týdnů.

Jaké máte dekory?

Máme největší portfolio na trhu. Sledujeme světové módní trendy a zároveň vyhodnocujeme preference českých zákazníků. Dohromady máme více než 250 dekorů v široké škále úrovní materiálů, typů provedení a vizuálního působení. Máme kuchyně s povrchy, které usnadňují údržbu díky antibakteriální úpravě nebo úpravě proti ulpívání otisků prstů. Nabízíme i povrchy speciálně odolné vůči mechanickému poškození přínosné pro domácnosti s malými dětmi nebo domácími mazlíčky. Za výhodnou cenu u nás najdete i různé designové speciality – metalízy, povrchy inspirované neobvyklými přírodninami, povrchy tvořené dřevěnou nebo kamennou dýhou, tvrzeným sklem, tenkou vrstvou kovu, keramikou.

Jak probíhají návrhy / schůzky?

V našich kuchyňských studiích vás rádi přivítáme kdykoli, ale výběr nové kuchyně si více užijete, když se na schůzku předem objednáte. Budeme se vám tak moci skutečně individuálně věnovat a lépe využijeme váš čas. Kuchyň navrhneme na základě společného zodpovědného posouzení vašich kuchyňských návyků, potřeb a preferencí. Stačí když si přinesete základní rozměry vašich kuchyňských prostor. Čeká vás tedy odborná konzultace s našimi návrháři, kteří proberou všechny vaše požadavky, a ještě vás pozvou na dobrou kávu. A to všechno je u Oresi zdarma.

Jak vyrábíte vaše kuchyně?

Naše kuchyně vyrábíme v nejmodernějších továrnách v Německu, Rakousku, Česku a Polsku a přímo u vás je dokončují naši vysoce kvalifikovaní truhláři. Používáme nejlepší materiály a komponenty předních evropských výrobců. V našich výrobních závodech používáme jen ty nejvyspělejší nábytkářské technologie. Každý výrobní krok je proveden na nejvyšší technické úrovni. Proto si můžeme dovolit dávat zdarma na všechny naše kuchyně prodlouženou desetiletou záruku, jejíž platnost je navíc také na naše náklady pojištěna u pojišťovny Kooperativa pro vás tedy zcela zdarma.

Prodáváte i spotřebiče? Nabízíte k vašim kuchyním i spotřebiče?

No samozřejmě. Nabízíme spotřebiče od všech renomovaných značek. Vzhledem k našim slevovým akcím a odbornému poradenství se vám vždycky vyplatí koupit spotřebič od nás. Navíc na rozdíl od mnoha e-shopů garantujeme původ zboží a záruky platné na českém trhu.

Co všechno zahrnuje montáž?

Montáž kuchyně je kus poctivého a náročného řemesla. Proto ke všem našim kuchyním nabízíme montáž naším truhlářským týmem. Montáž začíná už profesionálním zaměřením, které také provedou naši odborníci. Samotná montáž pak zahrnuje kompletní finalizaci kuchyně na míru v dispozici určené zákazníkem. Je minimum případů, kdy si zákazník chce montovat kuchyň sám.