Adam Mišík má kuchyň od Oresi!
Logo Oresi

Adam Mišík má kuchyň s velkým barem. Od Oresi

22. 12. 2021

Herec, zpěvák a tanečník Adam Mišík si do nově zrekonstruovaného bytu pořídil kuchyň u Oresi. Byt se nachází v domě z roku 1910 a při přestavbě prošel změnou dispozic. Kuchyně nyní evokuje prostor profesionálního baru, který se nachází zkraje obývacího pokoje.

Adam Mišík zpívá již od roku 2008, v roce 2013 se vydal na sólovou dráhu, když odešel ze skupiny The Colorblinds a hned téhož roku se stal objevem roku v anketě Český slavík Mattoni. Ti, kdo se o mladou hudbu nezajímají, si jej pamatují třeba ze soutěží Tvoje tvář má známý hlas anebo Stardance. Vydal několik alb. Jestli ani teď nevíte, jistě Adama znáte jako herce. Hraje v divadle a ve filmu si již jako malý stříhl roli Kuby ve filmu Kráska v nesnázích nebo raubíře v komedii Taková normální rodinka. Zapomenout nesmíme ani na film Bajkeři, Andílek na nervy či seriál První republika. A vypočítávat bychom mohli dále.

Kuchyň mladého herce má vzhled profesionálního baru. Modely VIQTORY z řady Dolti a Velvet Star v provedení černý supermat z řady Dolti Collection se skvěle doplňují.

Cesta k nové kuchyni

Cesta k nové kuchyni vedla přes pojetí a design celého bytu, který navrhl architekt Tomáš Václavíček. Ten doporučil zrušit příčku mezi dvěma pokoji a do otevřeného prostoru umístit obývací pokoj s kuchyní. Tu si Adam vybral u Oresi. Společnost měl v povědomí nejen z reklam, ale i proto, že jedna z prodejen se nachází nedaleko jeho bydliště, a navíc se s našimi kuchyněmi setkal v pořadu Jak se staví sen, když přijel překvapit Aničku, vnučku jedné z účastnic proměn, která je jeho fanynkou. „Kuchyně mě oslovily nejen designem, který se hodil do mého bytu, ale také kvalitou a příznivou cenou,“ říká Adam, zatímco si připravuje jídlo, protože se vrátil z natáčení na Slovensku a má před sebou ještě další povinnosti. „Filmování mám rád a hudba je můj koníček i práce. Když mám večer čas, tak v nové kuchyni rád vařím. Nejraději italská nebo asijská jídla. Tohle zvládám docela dobře a vaření je pro mě tak trochu relaxace,“ doplňuje. A jaká je kuchyň moderního mladého muže?

Spolupráce s architekty

Prostor odráží Adamovu osobnost, proto ve spolupráci s architektem Tomášem Václavíčkem dostal byt lehce industriální vzhled, převládají zde kombinace pálených a nabílených cihel s betonem, dřevem, sklem, nerezovým kovem a černou matnou barvou na zařizovacích předmětech.

Barová deska i celé opláštění baru jsou v provedení Beton Tmavý.

Adam si přál, aby jeho kuchyň, zhotovená na míru, při pohledu z pokoje vypadala jako profesionální bar. Což se podařilo. „Z tohoto konceptu jsem vycházel i v návrhu, který jsme s Adamem i Tomášem podrobně konzultovali. Například jsme dispozici ergonomicky upravili tak, aby bylo v kuchyni vše dotažené do posledního detailu a všechno dobře fungovalo. Byla to třeba změna požadované americké lednice na vestavnou, která schovala viditelný spotřebič a nabídla tak možnost vedle lednice přidat ještě spížní skříň,“ informuje Ing. arch. Petr Kaluža, architekt Oresi. Kuchyň tak působí kompaktně a dostala spoustu úložného prostoru navíc.

Jak jsme již zmínili, kuchyň ve tvaru písmene U představuje uzavřený bar. Je vybavena varnou deskou, troubou, dřezem s myčkou a s přípravnou plochou. Jde tedy o místo pro vaření i zábavu.

 

Deska je podsvícena LED pásky, které dokreslují celý „barový“ efekt.

 

Kuchyň na míru v detailu předvádí precizně odvedenou práci.

 

Barová deska i podsvětlený zádový panel nesou dekor Beton Tmavý. Na pracovní desce je pak použit kompaktní laminát Grace Stone Black. Spodní dvířka kuchyně jsou z linie Velvet Star černý supermat.

 

Blok technických skříní je z krásného dřevodekoru, model VIQTORY pochází z řady Dolti. Dvířka mají designové integrované otvírací profily Linea Retta.

 

Kuchyň je dále vybavena spotřebiči značky Beko.

 

Digestoř, dřez a baterie jsou v nerezovém provedení a nesou značku Franke.

 

Aby měla místnost jednotný styl, připravili jsme v Oresi pro Adama také televizní stěnu. Skříňka je v dekoru VIQTORY a police s nástěnným panelem nesou totožný dekor jako barové sezení. Vše bylo vyrobeno na míru danému prostoru. Foto pro Oresi: Pavel Mikeska