Hvězdné kuchyně

Marek Ztracený

Chci poděkovat všem z Oresi, kteří se podíleli na návrhu a realizaci naší kuchyně. Podařilo se do ní dostat vše, co jsme tu chtěli mít, včetně ergonomicky praktických prvků, které bychom si sami nedokázali navrhnout. Máme teď krásnou kuchyň v kombinaci modelu Velvet Star v černé matné barvě a výrazného dekoru Jedle kontrast, v ní spoustu úložného prostoru, moderní spotřebiče s báječnými vychytávkami, takže začínám vařit i já. Užijte si svou kuchyň od Oresi jako naše rodina.

Lukáš Boucký

Kuchyně Oresi můžeme všem jedině doporučit! Přístup prodejců a architekta Petra Kaluži byl úžasný a ve všem nám vyšli maximálně vstříc. Pan architekt nás vždy vyslechl a promítl naše myšlenky a přání do projektu. Určitě bychom chtěli také pochválit montéry, kteří nám kuchyň instalovali, a to pro jejich přesnost a spolehlivost. Pokud bychom v budoucnu opět řešili kuchyň, ať v našem domě nebo jinde, tak se na Oresi zase rádi obrátíme.

Marta Dřímal Ondráčková

U Oresi jsem si vybrala kuchyň Velvet Star v módní šedé barvě v supermatném provedení s úpravou proti otiskům prstů a doplnila jsem ji pracovní deskou v provedení Dub True Nature. Dekor i plastický reliéf jsou na první pohled i na dotek od pravého dřeva k nerozeznání. Bonusem je snadná údržba. Ing. arch. Petr Kaluža nám pomohl vyřešit i problém s dispozicí kuchyně v místě, kde nebyla nosná zeď. S přístupem Oresi i s kuchyní jsme velmi spokojeni. Děkujeme.

Marie Poledňáková

U filmu jsme zvyklí pracovat s limitovaným rozpočtem, proto jsem si také novou kuchyň vybírala podle svých limitů. Oresi nabízí kuchyně ve třech cenových kategoriích a mně perfektně vyhovuje třída Livanza. Když se sejdou kvalitní nábytek, nápaditý a šikovný architekt a vstřícný prodejce, vznikne funkční a designová kuchyně, ve které je radost pobývat a vařit. Přeji všem zákazníkům, aby měli stejné štěstí.

Adam Mišík

Posílám díky všem z Oresi, kteří se podíleli na návrhu a realizaci kuchyně a obývacího pokoje v mém bytě, který celý prošel rekonstrukcí. S architektem jsme vymysleli, že by měla mít podobu profesionálního baru, a to se díky šéfarchitektovi Oresi Petru Kalužovi a týmu, který kuchyň realizoval, podařilo. Téměř vše se vyrábělo na míru a celek pokoje, kde jsou užity dekory Velvet Star černý supermat, dřevodekor Viqtory a Beton Tmavý je přesně takový, jak jsem si ho představoval.