Hvězdné kuchyně

Libor Bouček

Známý český moderátor a dabér Libor Bouček s manželkou Gabrielou si do domku uprostřed přírody, který využívají k rekreaci, vybrali u Oresi kuchyň značky Dolti Collection by Andrea Capovilla. „Věděl jsem, do čeho jdeme, protože Oresi kuchyň jsem již v minulosti měl, byla to jasná volba. Znám příběh vzniku Oresi a je mi sympatický vývoj od vzniku přes rozrůstání značky až k tomu, že se stala největším prodejcem kuchyní na trhu se čtyřmi řadami kuchyní. My jsme zvolili řadu Dolti Collection by Andrea Capovilla.“

Alice Bendová

Herečka a moderátorka Alice Bendová se rozhodla vyměnit starou kuchyň za novou. Přála si moderní kuchyň do stropu, v dekoru dřeva a vybavenou kvalitními spotřebiči. Vybrala si ji u Oresi a zvolila kombinaci dekorů Císařský strom světlý a Silk Touch v barvě Cappuccino. Ve stejné barvě má i pracovní desku z kompaktního laminátu a zádový panel. Moderní velká kuchyň je sestavena do tvaru písmene U a jedno její rameno tvoří poloostrůvek. Nábytkem na míru ve zvolených dekorech je vybavena i zóna obývacího pokoje. Alice si pochvaluje, že se jí v nové kuchyni dobře vaří a žije.

Alice Bendová má novou kuchyni od Oresi
Sottnerová má minimalistickou bílou kuchyni od Oresi

Iva Sottnerová

Spolupráce byla naprosto výborná, komunikace rychlá, vše klapalo a vedle toho jsem ocenila i to, že je 3D návrh u Oresi zdarma. Chtěla jsem bílou vysoce lesklou kuchyň, která odolá přítomnosti dětí a pejska. MAGIQ s povrchem z akrylu skvělá volba i proto, že se snadno čistí. Spokojená jsem i se zvolenou dispozicí kuchyně, která se do našeho konceptu obývacího pokoje skvěle hodí a při vaření je prostorná i pro práci ve dvou.

Zdeněk Hrubý s partnerkou Gabrielou Wolfovou

Hudební producent, zpěvák a skladatel Zdeněk Hrubý s partnerkou Gabrielou Wolfovou, která pracuje jako reportérka Super.CZ a působí také jako moderátorka a influencerka, si do Oresi zašli již pro druhou kuchyň. Vybrali si model model Silk Touch v barvě Cappuccino v kombinaci s novým dekorem z linie Tree Talk Dub Strong Way. S plánováním kuchyně do stropu ve tvaru písmene „U“, výrobou atypických prvků i montáží kuchyně jsou spokojeni a při nákupu také ocenili, že 3D návrh je u Oresi zdarma.

Zdeněk Hrubý a Gabriela Wolfová mají kuchyň od Oresi!
Marek Ztracený má kuchyni od Oresi! Mderní design, který neomrzí.

Marek Ztracený

Chci poděkovat všem z Oresi, kteří se podíleli na návrhu a realizaci naší kuchyně. Podařilo se do ní dostat vše, co jsme tu chtěli mít, včetně ergonomicky praktických prvků, které bychom si sami nedokázali navrhnout. Máme teď krásnou kuchyň v kombinaci modelu Velvet Star v černé matné barvě a výrazného dekoru Jedle kontrast, v ní spoustu úložného prostoru, moderní spotřebiče s báječnými vychytávkami, takže začínám vařit i já. Užijte si svou kuchyň od Oresi jako naše rodina.

Marie Poledňáková

U filmu jsme zvyklí pracovat s limitovaným rozpočtem, proto jsem si také novou kuchyň vybírala podle svých limitů. Oresi nabízí kuchyně ve třech cenových kategoriích a mně perfektně vyhovuje třída Livanza. Když se sejdou kvalitní nábytek, nápaditý a šikovný architekt a vstřícný prodejce, vznikne funkční a designová kuchyně, ve které je radost pobývat a vařit. Přeji všem zákazníkům, aby měli stejné štěstí.

Marie Poledňáková

Adam Mišík

Posílám díky všem z Oresi, kteří se podíleli na návrhu a realizaci kuchyně a obývacího pokoje v mém bytě, který celý prošel rekonstrukcí. S architektem jsme vymysleli, že by měla mít podobu profesionálního baru, a to se díky šéfarchitektovi Oresi Petru Kalužovi a týmu, který kuchyň realizoval, podařilo. Téměř vše se vyrábělo na míru a celek pokoje, kde jsou užity dekory Velvet Star černý supermat, dřevodekor Viqtory a Beton Tmavý je přesně takový, jak jsem si ho představoval.

Adam mišík má kuchyni od Oresi. Moderní a minimalistický design kuchyní.
Marta Dřímal Ondráčková

Marta Dřímal Ondráčková

U Oresi jsem si vybrala kuchyň Velvet Star v módní šedé barvě v supermatném provedení s úpravou proti otiskům prstů a doplnila jsem ji pracovní deskou v provedení Dub True Nature. Dekor i plastický reliéf jsou na první pohled i na dotek od pravého dřeva k nerozeznání. Bonusem je snadná údržba. Ing. arch. Petr Kaluža nám pomohl vyřešit i problém s dispozicí kuchyně v místě, kde nebyla nosná zeď. S přístupem Oresi i s kuchyní jsme velmi spokojeni. Děkujeme.

Lukáš Boucký

Kuchyně Oresi můžeme všem jedině doporučit! Přístup prodejců a architekta Petra Kaluži byl úžasný a ve všem nám vyšli maximálně vstříc. Pan architekt nás vždy vyslechl a promítl naše myšlenky a přání do projektu. Určitě bychom chtěli také pochválit montéry, kteří nám kuchyň instalovali, a to pro jejich přesnost a spolehlivost. Pokud bychom v budoucnu opět řešili kuchyň, ať v našem domě nebo jinde, tak se na Oresi zase rádi obrátíme.

Lukáš Boucký má kuchyň od Oresi