ŠEDO-BÍLÉ KUCHYNĚ

Šedo-bílé kuchyně: Pro všechny styly bydlení

Chcete si pořídit novou kuchyň v neutrální barvě, ženě se líbí bílá, ale manželovi šedá? Volte jejich kombinaci. Je elegantní, moderní a zároveň nadčasová. Můžete kombinovat skříňky ze dvou modelů a jak uvidíte na příkladech od Oresi, největšího prodejce kuchyní na trhu, hodí se do bydlení všech stylů.

V nabídce portfolia Oresi jsou zastoupeny chladné tóny bílé a šedé v podobě arktické bílé a křemenově šedé, stejně jako magnóliová, smetanová a krémová bílá, nebo teplé tóny šedé, inklinující k barvě cappuccina nebo v barvě oblázků.  Elegantní kuchyň sestavte v chladných nebo teplých tónech.

Šedo-bílá kombinace patří k aktuálním módním trendům, efektní je i kontrast šedého supermatného povrchu Velvet Star a bílého vysokého lesku akrylu povrchu MAGIQ z řady Dolti Collection od Oresi. Foto: TV Prima

Kuchyně Sonata z prémiové třídy Livanza okouzlí kazetovými dvířky v hedvábně matném laku. Ukázka kombinace dvou barev jednoho modelu. K šedé a bílé se skvěle hodí doplňky s dekorem dřeva. Foto: Oresi

Kuchyně pro konzervativce i milovníky novinek

Zákazníci u Oresi ve čtyřech řadách kuchyní, které tvoří kuchyně střední třídy Dolti, jejich designová nadstavba Dolti Collection by Andrea Capovilla, německé prémiové kuchyně Livanza a luxusní německé kuchyně Bauformat, najdou oblíbené bílé a šedé kuchyně z kvalitních materiálů a v každé cenové kategorii vždy nejvýhodněji ve srovnání s ostatními nabídkami na trhu.

Hedvábně matné i supermatné a vysoce lesklé bílé a šedé povrchy se dobře kombinují například s pracovními deskami s dekorem betonu, v bílé barvě chromix, ale velmi přívětivě a útulně působí s dekorem dřeva. Dvířka si můžete vybrat provedená v laku, akrylu, laminátu, laminu i fólii.

Šedo-bílé kuchyně: Pro moderní, klasický i venkovský styl

Minimalistická šedo-bílá kuchyň se od klasických a rustikálních modelů odlišuje jednoduchým vzhledem dvířek, ale také volbou povrchů. Aktuální jsou matná a supermatná dvířka stejně jako modely v lesku s hloubkovým efektem. Kombinovat můžete i dekor dřeva v kouřové barvě s hladkými dvířky v bílém matu nebo vysokém lesku.

Pro klasický a venkovský styl sáhněte po modelech s rámovými nebo kazetovými dvířky a styl dolaďte vhodnými spotřebiči, textilem, osvětlením, nádobím a doplňky. Při výběru kuchyně je potřeba klást důraz nejen na design, ale především na funkčnost.

Moderní šedo-bílá kuchyně je sestavena z modelů MAGIQ ve vysokém arktickém bílém lesku a Tree Talk v dekoru Dub Craft šedý s výraznou kresbou dřeva z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla. Foto: Oresi

Bílá kuchyň Rhodos z řady luxusních kuchyní Bauformat s povrchem z vícevrstvého laku je doplněna ostrůvkem s dvířky Bilbao s povrchem z kamenné dýhy. Ten se uplatnil i na zádovém panelu. Foto: Oresi

Špičkové materiály Oresi

Šedé a bílé kuchyně si můžete pořídit v mnoha odstínech bílé a šedé, v lesku i v matu, od povrchů z lamina přes laminát, akryl až po několikavrstvý lak, ale pro náročné klienty je tu i kamenná dýha. S ohledem na zákazníky v Oresi používají materiály od špičkových zahraničních výrobců, kteří je vyrábějí za pomoci nejmodernějších technologií ve špičkově vybavených továrnách. A funkčnost kuchyní tady preferují nejen u moderních kuchyní, ale u modelů každého stylu.

Kvalitní vnitřní výbava spolu s dispozičním řešením, materiálem i vybranou barvou dvířek zajistí, že budete mít svou kuchyň snů. Proto kuchyně Oresi nabízejí zákazníkům pohodlná a praktická řešení využití úložných prostor i snadný přístup do všech skříněk kuchyní všech prostorových řešení za pomoci kování a výsuvných systémů.

Neutrální šedá a bílá pro barevné akcenty

Jak jsme již zmínili výše, šedou a bílou barvu řadíme spolu s černou k barvám neutrálním, které v interiéru vytvářejí klidné pozadí a dovolují vyniknout barvám ostatního vybavení, doplňkům nebo textilu. Šedé a bílé kuchyně a jejich kombinace zase krásně vyniknou na barevné výmalbě, na tapetách nebo na strukturální úpravě stěn.

Jestli si nevíte s kombinací povrchů a tvarosloví dvířek rady, přijďte se poradit s odborníky do studia Oresi. Tady vám rádi předvedou vystavené kuchyně i vzorky povrchů od různých dodavatelů a poradí, jaké materiály si do vysněné šedo-bílé kuchyně můžete podle svých potřeb a životního stylu vybrat. A nezapomeňte, že v Oresi vám kuchyň připraví na míru a 3D návrh je při nákupu kuchyně samozřejmě vždy zdarma.

Ukázka kuchyňské sestavy z modelu MAGIQ ve vysokém lesku arctic a cappuccino z řady Dolti Collection od Oresi v pořadu Jak se staví sen. Šedobílou kuchyň oživují červené akcenty na doplňcích. Foto: TV Prima

Šedobílé kuchyně od Oresi pro Vaši inspiraci

Váháte, jakou šedobílou kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.