Šedá kuchyň s dekorem dřeva

Móda i nadčasovost, přívětivá elegance

Šedá barva ve všech svých odstínech získala na oblíbenosti. Je univerzální a nadčasová, lze ji kombinovat se všemi barvami a především pak s dekory dřev ve světlých i tmavých odstínech, záleží jen na vašem přání a vybavení interiéru. Ve čtyřech řadách kuchyní Oresi si zákazníci mohou vybrat šedé barvy na všech materiálech, od lamina až po lak a doplnit je dvířky s rozmanitými dekory dřev nebo z dýhy.

Šedavou barvu nesou i dřevodekory. Šedé a bílé skříňky v jemném matu z linie Chocolate Day doplňuje ostrůvek z modelu Wood Point v dekoru Borovice akcent. Foto: Oresi

Když šedou barvu doplníte dekorem dřeva, vždy to bude elegantní spojení. V tomto případě jde o kuchyň Velvet Star šedý supermat a synchronizovaný dekor Dub True Nature, kde reliéf odpovídá obrazu. Na pohled ani na dotek tak nepoznáte, že nejde o dubovou fošnu. Foto: Oresi

Šedá v objetí dřeva

Šedé barvě to vedle krásných dekorů tuzemských i exotických dřev vyloženě sluší. Nemusíme vždy kombinovat dva modely kuchyní. Někdy stačí, když šedou kuchyň vybavíme pracovní deskou nebo zádovým panelem v dekoru dřeva.

 

U Oresi najdete zajímavé šedé kuchyně z kvalitních materiálů a v každé cenové kategorii vždy nejvýhodněji ve srovnání s ostatními nabídkami. To se týká i dřevodekorů. Aktuálně je módní kombinace šedé barvy s dekory dubového nebo exotického dřeva v různých strukturách a tónech. Od těch zlatavých po rezavé, čokoládové i kouřové.

 

V kuchyni s kazetovými, rámečkovými i hladkými dvířky se uplatní všechny odstíny šedé barvy, počínaje hedvábně šedými, přes barvu lávy, tmavého či světlého betonu po antracitovou. Provedení může být ve vysokém lesku, hedvábném matu či supermatu.

Vyberte si: K mání jsou dekory exotických i tuzemských dřevin

Nahlédli jsme do portfolia Oresi, kde jsme objevili jak dýhovaná dvířka z řady luxusní Bauformat, tak dřevodekory na kvalitních materiálech, jež se jednoduše udržují a jsou odolné. Jde o povrchy, které věrně prezentují barvy, kresby i struktury rozmanitých dřevin. A najdete je i v řadách Dolti Collection by Andrea Capovilla a Dolti.

 

V tomto případě je to embosovaná struktura Matrix, která má v ploše zvláště hluboké rýhy s velkým rozdílem mezi matem a leskem jako je tomu u jarního a letního dřeva letokruhů, povrch Perfect structure zase nese vzhled kartáčovaného dřeva a Rustic zaujme výrazným reliéfem rustikálního charakteru.

Designéři pořadu Jak se staví sen do nové do kuchyně od Oresi vybrali model Tree Talk v dekoru dub Cortona v provedení Matrix s embosovanou strukturou z řady Dolti Collection a doplnili ho šťavnatě zelenými prvky. Foto: TV Prima

Hedvábně matné i vysoce lesklé šedé povrchy působí v kombinacích s dekory dřeva velmi přívětivě a útulně.

Podívejte se, jak elegantně a příjemně vyzní kombinace různých stylů. Kuchyň od Oresi je sestavená z modelů Gray Cat ve vysokém lesku a Chocolate Day s kazetovými dvířky v hedvábném šedém matu. Pracovní deska je v synchronizovaném dekoru Dub True Nature. Foto: TV Prima

Odolné, oblíbené a dostupné

Šedé kuchyně všech stylů, v lesku či matu, kombinované s dekorem dřeva patří k aktuálním módním trendům. A nejen proto jsou u zákazníků oblíbené. K těm na trhu cenově nejvýhodnějším náleží kuchyně Oresi. Přívětivé ceny tady drží proto, že filozofií této značky je poskytovat prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možné ceny a v co nejkratším možném termínu.

 

To se daří díky tomu, že tato společnost je největším prodejcem kuchyní na českém trhu, a tak i v dnešní těžké době pomáhají ceny držet dlouhodobé vztahy s klíčovými evropskými dodavateli, kteří Oresi maximálně vycházejí vstříc. Oresi svým zákazníkům umí dodat kuchyně relativně v krátkém čase a za nejvýhodnější cenu.

 

Klienty, kteří dávají přednost kuchyním na míru, jistě potěší, že při návštěvě studia jim tady odborně poradí jak s dispozičním řešením kuchyně, tak s výběrem a kombinací vhodných materiálů a s především s ergonomickým rozmístěním pracovních zón.

Kuchyně do města, na venkov i na chalupu

Šedé kuchyně kombinované s dekorem dřeva se hodí do všech typů bydlení. Uplatní se v moderním, klasickém i venkovském interiéru stejně dobře, jako na chatě nebo na chalupě. Pokud váháte, která kuchyň je pro vaši rodinu ta pravá, zajděte se inspirovat a poradit s odborníky do některého studia Oresi. Určitě vás potěší, že 3D návrh je při nákupu kuchyně u Oresi vždy zdarma.

Kuchyně Sonata s kazetovými dvířky v nadčasové a neutrální šedé barvě. Inspirativní řešení s pracovní deskou v dekoru dřeva, odpovídající zabarvení dřevěné podlahy, která je dominantní plochou místnosti. Foto: Oresi

Váháte, jakou šedou kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.