Rustikální rohové kuchyně na venkov i do města

Místo, dispozice, materiály

Rustikální kuchyně jsou vhodné do interiérů venkovských domů, chat i chalup, ale i do města. Jestli si chcete takovou kuchyň pořídit, u Oresi si určitě vyberete. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do kuchyňského studia Oresi, jedničky na trhu v prodeji kuchyní.

Rustikálnímu stylu můžete přizpůsobit vybavení kuchyně i celého interiéru. Ten je pak útulný, přívětivý s jednoduchou elegancí, nádechem romantiky i nostalgie. Na vás je, abyste kuchyni vybrali vhodnou dispozici. My se dnes budeme zabývat rustikálními, tedy venkovskými kuchyněmi do rohu. Ty nabízejí spoustu místa k práci i k ukládání i na malém prostoru.

Do starého venkovského domu designéři pořadu Postav si sen navrhli velkou rohovou kuchyň Big Picture od Oresi v dekoru Borovice Provence. Styl dotvoří podlaha, obklad, pracovní deska a textil. Foto: TV Prima

Model Cambridge S lakovaný v šedozelené barvě z řady luxusních kuchyní Bauformat. Rustikální rohová kuchyně je doplněna poloostrůvkem. Foto: Oresi

Velikost i materiál ovlivní cenu

Rustikální kuchyně jsou v nabídce Oresi v několika typech povrchů. Materiálové provedení má samozřejmě vliv i na cenu kuchyně. Ve čtyřech řadách kuchyní si zákazníci mohou vybrat od lamina až po lak. Oresi nabízí krásné rustikální kuchyně z kvalitních materiálů od špičkových zahraničních výrobců a v každé cenové kategorii vždy nejvýhodněji ve srovnání s ostatními nabídkami.

Pak už záleží na tom, jak velký prostor pro kuchyňský nábytek v místnosti máte. Jestli si nevíte s dispozicí rady, specialisté ve studiu Oresi vám po zaměření kuchyně rádi pomohou a společně sestavíte kuchyň na míru vašim potřebám. 3D návrh je u Oresi při nákupu kuchyně zdarma.

Rohové rustikální kuchyně v barvě i dekoru dřeva

V nabídce kuchyní Oresi se přesvědčíte, že rohové kuchyni v rustikálním stylu vyhovuje nejen nábytek v krémové, smetanové i vanilkové barvě, či ten, kde pod bílou lazurou prosvítá barva nebo struktura dřeva.

Oblíbené jsou kuchyně ve dřevodekorech i v barevném provedení. Oblíbené jsou světlé kuchyně s měděnou patinou nebo jakoby časem oprýskaným povrchem.
Vedle bílé, smetanové, magnóliové či vanilkové dobře vypadají linky v šedé a v pastelových barvách. Oblíbené jsou kombinace s dekorem dřeva. Zvláště dubem v různých tónech. Od těch zlatavých po rezavé i čokoládové.

 

Kuchyně Sonata s kazetovými dvířky v šedé barvě má dřez umístěný pod oknem, vestavné spotřebiče jsou umístěné vlevo od dřezu, podle ergonomických pravidel je pak zóna vaření vpravo. Foto: Oresi

V rustikální kuchyní, kde je model Chocolate Day od Oresi s kazetovými dvířky v bílém hedvábném matu doplněný dekorem dřeva Dub True Nature, se uplatnily moderní spotřebiče v bílé barvě. Foto: TV Prima

Vyberte správné spotřebiče

Nejen rohové rustikální kuchyně mají vzhled a atmosféru tradičních kuchyní, ale zároveň vynikají vysokým komfortem, který nabízí nejen jejich design, ale také výbava funkčními spotřebiči. V rustikální kuchyni se uplatní varné desky a trouby ve stejném stylu. Skvěle doplní kuchyňskou linku a dojem venkova je pak dokonalý.

Na trhu se tyto spotřebiče prodávají v nerezovém i v černém provedení, do rohové rustikální kuchyně se pak hodí také výrobky se smaltovanými i skleněnými dvířky nebo třeba v originálním měděném vzhledu. V Oresi víme, že ani spotřebiče v moderním provedení rustikální styl kuchyně neshodí. Vzhled kuchyně sice znamená v designu návrat do dob našich babiček, rozhodně však není ztrátou komfortu.

Při vybavování rustikální kuchyně byste tedy neměli zapomenout ani na digestoř. Chladničku a myčku si vyberte jako vestavné modely a skryjte je za dvířky své rustikální kuchyně.

Rohové rustikální kuchyně na míru

Rozhodli jste se pro rohovou kuchyň v rustikálním stylu? V Oresi mají v portfoliu čtyři značky kuchyní v různých cenových kategoriích a každá kuchyně může být vytvořena a realizována přesně na míru konkrétnímu zadání. Kuchyně Oresi vynikají nejlepším poměrem výkon / cena na trhu. To znamená, že poskytují vynikající kvalitu, vysoký uživatelský komfort a atraktivní design za nejnižší možnou cenu.

Většinu kuchyní tady realizují na míru, ale nabízejí i sektorové kuchyně pro ekonomická řešení. Odborní prodejci se vám ve studiu budou věnovat u šálku dobré kávy a spolu s vámi sestaví vaši vysněnou rohovou kuchyň v rustikálním stylu. Jedním z benefitů je 3D návrh, který je při nákupu kuchyně u Oresi vždy zdarma.

Kuchyně Haida z řady prémiových kuchyní Livanza je umístěna v rohu pod oknem. Při mytí nádobí a přípravě jídla tak majitelé mají krásný výhled do zahrady. Foto: Oresi

Rustikální rohové kuchyně od Oresi pro Vaši inspiraci

Váháte, jakou rustikální rohovou kuchyň máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.