6 tipů pro rekonstrukci kuchyně

Nová kuchyň u Oresi
vždy nejvýhodněji

Nová kuchyň
u Oresi
vždy nejvýhodněji

Právě teď je ideální doba pro rekonstrukci nebo pořízení nové kuchyně. Podle všech výzkumů dochází k výraznému poklesu bytové výstavby a tím zákonitě i k uvolňování kapacit na stavebním trhu. Nižší poptávka po stavebních materiálech přináší i jejich postupné zlevňování.

Dalším důvodem pro změnu jsou i vysoké ceny energií a nové kuchyňské spotřebiče dokáží výrazně ušetřit na její spotřebě.
Podle porovnávaných parametrů se může jednat o částky od 5 000 do 15 000 korun ročně. Cena za průměrnou kuchyň od Oresi se vám tak může vrátit i do 10 let. A ještě jeden důvod na konec, jak se můžeme při současné vysoké inflaci přesvědčit, investice do bydlení se nám víc, než kdykoli jindy vyplatí.

Výběr
dodavatele

Při výběru kvalitního dodavatele kuchyně je důležité dbát na několik faktorů. Mezi nejdůležitější patří zkušenost a zákaznický servis.

Prokazatelně zkušený dodavatel dokáže předejít nejrůznějším chybám, které mohou nastat nejen při plánování, ale také během montáže kuchyně. Zdánlivě levná kuchyň se vám pak může pěkně prodražit. Dobrý zákaznický servis je také klíčový, jelikož díky němu budete mít kdykoliv k dispozici pomoc a podporu. V případě pořízení kuchyně od truhláře, může být velmi obtížné ji vyreklamovat. Vždy vyžadujte doklad o pořízení. Záruka je dalším klíčovým faktorem, dodavatel s kvalitním produktem se nebude bát vám nabídnout prodlouženou záruku.  

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

V Oresi se kuchyním věnujeme více než 20 let, za tu dobu jsme realizovali více než 350 000 kuchyní na míru. Podle výzkumu IBRS máme nejspokojenější zákazníky v oboru, jsme držiteli certifikátu zákaznické spokojenosti BS ISO 10002:18 udělený certifikační společností Taylor Cox, získali jsme ocenění Známka kvality, kterou našim kuchyním jako jediným kuchyním na českém trhu udělila Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Společnost Oresi také obdržela prestižní pečeť Superbrands.

Dlouhodobě si zakládáme na spokojenosti našich zákazníků, proto neustále inovujeme a vylepšujeme zákaznický servis. Na náš kuchyňský nábytek nabízíme záruku prodlouženou na 10 let, která je navíc jako jediná na trhu pojištěna u pojišťovny Kooperativa.

Plánování

Plánování kuchyně může být složitou a náročnou záležitostí, která vyžaduje značné zkušenosti a know-how. Proto doporučujeme přenechat tuto práci odborníkům, kteří vám kuchyň nejen naplánují přesně podle vašich představ, ale také vám připraví grafický návrh. My nabízíme grafický návrh kuchyňské linky ve 3D zdarma a nezávazně pro všechny zákazníky.

Díky návrhu uvidíte realistický náhled designu, který můžete postupně upravovat a optimalizovat k vaší 100% spokojenosti. Mimo design vám odborník navrhne kuchyň tak, aby byla praktická, funkční. Díky svým zkušenostem vám totiž může poradit spoustu vychytávek, které vám zjednoduší každodenní práci. Hrajeme čistou hru, proto náš grafický návrh obsahuje i podrobnou cenovou kalkulaci, díky které máte ihned přehled o ceně jednotlivých položek.

Rekonstrukce kuchyně
Rekonstrukce kuchyně

Zaměření,
montáž, doprava

Pro docílení perfektního výsledku je zapotřebí zaměření prostor odborníkem. Díky tomu bude zajištěna přesnost a správnost měření. My se snažíme minimalizovat riziko vzniku jakéhokoli problému, proto pečlivé zaměření zajišťujeme sami.   

Mimo zaměření vám zajistíme jak profesionální dopravu všech potřebných komponentů, tak i samotnou odbornou montáž kuchyňské linky.

Materiál

Kuchyňskou linku je potřeba vybírat tak, aby vám ideálně vydržela třeba celý život. Důležité je ale dbát nejen na odolnost vybraných materiálů, ale také jejich zdravotní nezávadnost. To si můžete ověřit příslušným certifikátem. Jako jedna z mála značek na trhu máme pro své výrobky certifikáty na zdravotní nezávadnost a konstrukční pevnost.

Pokud si stále nejste s čímkoli jistí, naši odborní prodejci vám rádi poradí. Ať už se rozhodujete mezi leskem a matem nebo si nejste jistí výškou pracovní desky a volbou spotřebičů, navštivte některé z našich více než 65 kuchyňských studií Oresi a nechte si připravit návrh své nové kuchyně ve 3D nezávazně a zdarma.

Rekonstrukce kuchyně
Zásuvky

Vnitřní výbava,
kování, osvětlení

Vnitřní výbava kuchyně je klíčová pro usnadnění a zefektivnění vašeho budoucího vaření. Správně navržená vnitřní výbava může pomoci zvýšit produktivitu vaší kuchyně a uspořit vám čas a energii. Proto nabízíme širokou škálu nejrůznějších drátěných systémů, potravinových skříní, organizérů a podobně.

Při výběru kuchyně si dejte pozor také na kování. Na první pohled není vidět, ale o to důležitější je, protože zajišťuje hladký chod dveří a zásuvek. My používáme jen to nekvalitnější kování od značek Hettich a Blum, a to u všech řad kuchyní. Takže se nemusíte bát rychlého opotřebení.

Dejte si pozor i na výběr osvětlení. Vhodně zvolené osvětlení zlepší funkčnost, estetiku a energetickou účinnost vaší kuchyně. Mimo to je důležité i pro naše zdraví.

Při výběru se zaměřte především na:

  • Typ osvětlení
  • Intenzitu světla
  • Barvu světla
  • Úsporu energií
  • Umístění a design

Osvětlení si můžete vybrat jednoduše přímo u nás při výběru samotné kuchyně.

Kuchyňský dřez z nerezu
Tmavá moderní kuchyň inspirace

Spotřebiče

Pokud plánujete zrekonstruovat kuchyň a vaše stávající spotřebiče jsou stále funkční a splňují vaše požadavky, můžete je klidně ponechat v kuchyni. Změna spotřebičů při rekonstrukci kuchyně může být nákladná, a ne vždy je nutná.

Pokud plánujete vyměnit své stávající spotřebiče v kuchyni a hledáte kvalitní a spolehlivé možnosti, můžete využít našeho poradenství a vybrat si z široké nabídky spotřebičů. U nás lze pořídit kuchyň s nebo bez spotřebičů. Záleží jen na vás.

Rekonstrukce kuchyně nemusí být drahou záležitostí. U nás si můžete vybrat z několika řad kuchyní v různých cenových úrovních.

Přesvědčte se sami, že u Oresi najdete
ten největší výběr a nejvýhodnější nabídku na trhu!

Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.