Romantická kuchyně v rustikálním stylu ve světlých barvách
Logo Oresi

Změna během proměny? Pro Oresi žádný problém

REALIZACE KUCHYNĚ

Třetí proměna letošního roku byla skutečně výjimečná. Probíhala totiž v chatce ze sedmdesátých let minulého století. Trvale v ní žije paní Vendula s partnerem Jardou a vychovává tu svou pětiletou vnučku Markétku, kterou má řízením osudu v pěstounské péči.

Chata je v neutěšeném stavu a designérky Martina Pištěláková a Zuzana Schubertová se rozhodly proměnit ji kompletně od přízemí pod střechu a změnou dispozic jednotlivých místností z ní udělat plnohodnotné bydlení. Společnost Oresi se postarala o složitou proměnu rozpadající se kuchyně. Designérky sem původně naplánovaly kuchyňskou linku koncipovanou do tvaru písmene L. Vybraly vanilkovou kuchyňROMANTIQA s povrchem z folie ze střední třídy Dolti. Paní Vendula totiž už měla chatařského vzezření interiéru se směsí různých dekorů dřeva plné zuby. Dvířka nových kuchyňských skříněk mají jemné frézování, kuchyň se dobře hodí k venkovskému stylu, který umocňuje jemný obklad v patchworkovém vzhledu. Přitom je vybavena moderními výkonnými spotřebiči.

Když započala instalace kuchyně, zjistilo se, že kvůli nosné konstrukci, utajené za dřevěným obkladem, nemohou montéři kuchyň postavit do plánovaného „elka“, ale musí ji uspořádat jako dvouřadou. A potřebují tudíž okamžitě změnit počet a typ skříněk. Zuzana zavolala do Oresi a s panem Janem Sladkým problém okamžitě vyřešila. Největší z proměn tohoto pořadu se také díky pohotové reakci Oresi zvládla ve vymezeném čase. A víte, na kolik korun vyšel nábytek do dvouřadé kuchyně ROMANTIQA včetně vysokých skříní na potraviny, vestavěnou mikrovlnku a lednici s mrazákem? Na neuvěřitelných 36 980 Kč! Což je skvělá zpráva pro všechny, kdo uvažují o nákupu kuchyně ve střední třídě, ale obávají se vysokých nákladů.