Inspirace rustikální kuchyně
Logo Oresi

Zázraky se dějí: S pomocí kuchyně od Oresi

REALIZACE KUCHYNĚ

Do kuchyně si ve třetí proměně z pořadu Jak se staví sen, který vysílá televize Prima, designéři u Oresi vybrali nábytek z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla. Konkrétně skříňky z linií Tree Talk a Chocolate Day.

Teprve čtrnáctiletá Andrea má tělesné postižení, kvůli kterému nemůže bez opory chodit. Zvládá jen krátké vzdálenosti po bytě na tříbodových holích, ale většinu času se musí pohybovat po kolenou nebo na vozíku. Přála si bezbariérovou koupelnu, a kdyby proměnu vyhrála, tak také novou kuchyň pro maminku. Teprve čtrnáctiletá Andrea má tělesné postižení, kvůli kterému nemůže bez opory chodit. Zvládá jen krátké vzdálenosti po bytě na tříbodových holích, ale většinu času se musí pohybovat na vozíku. Designéři majitelce nadělili kromě nové koupelny a zázemí pro Andreu také upravenou chodbu a Jitka získala krásný a otevřený obývací prostor s velkou kuchyní a jídelním stolem, kde se mohou společně s Andreou najíst.

Kuchyň (jako vždy v proměnách) si designéři u vybrali z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla. Linku kombinovali ze skříněk z linie v dekoru dub Ancona a v hedvábném matu v barvě magnólie. Dekor dub Ancona má navíc provedení Matrix, to znamená, že vyniká embosovanou, zvláště hlubokou strukturou s velkým rozdílem mezi matem a leskem v ploše.Kuchyňská linka je velmi prostorná, a kromě horních a dolních skříněk jsou do ní zakomponovány také vysoké skříně, ve kterých se skrývá vestavná chladnička s mrazákem, skříň na potraviny a skříň na vestavnou mikrovlnnou a pečící troubu. Ve spodních skříňkách kromě úložného prostoru najdete ještě myčku, sortery na odpad a pračku, které se sem po přestavbě musela přestěhovat z koupelny. Zajímavostí je panel, který odděluje kuchyň od obývacího pokoje. Na jeho straně je umístěna televize, na straně kuchyně jsou skříňky s pracovním místem, na něž plynule navazuje jídelní stůl.

Tato velká kuchyňská sestava vyšla na neuvěřitelných 74 900 Kč. S ohledem na kvalitu zpracování, špičkový design a vyspělost použitých materiálů na nejvyšší úrovni oboru se nová řada by Andrea Capovilla řadí na přední místo z hlediska poměru mezi výkonem a cenou.