Inspirace jídelní stůl v kuchyni
Logo Oresi

Zajímavá kombinace dvou kuchyní: Nebojte se odvázat

REALIZACE KUCHYNĚ

Dilema, zda splnit sen o nové kuchyni pro milovanou babičku, kterou si přály vnučky Jana s Naďou z Nového Strašecí nebo jestli funkčně uspořádat a vybavit pokojík pro dvě středoškolačky, jak zatoužila babička, vyřešilo rozhodnutí designérů pustit se do obojího. Vy se dnes podívejte na zdařilou kombinaci dvou typů kuchyní Oresi ze třídy Dolti

Proměna to byla skutečně náročná, ale výsledek stojí za to a dokazuje, že spolupráce designérů a kuchyňského studia se zákazníkům vyplatí, protože odborníci si dokážou poradit s problémy, které v místnosti mohou číhat skryté nejen v nevyhovujícím dispozičním řešení, ale také třeba pod omítkami nebo pod krytinou podlahy.

Odborníkům z Oresi se podařilo dát kuchyni dostatek úložného prostoru, pracovních ploch a zakomponovat do linky kombinovanou chladničku, kterou měla babička původně umístěnou na chodbě. Styl kuchyně s obývákem působí lehce venkovsky, odpovídá věku babičky, která by uvítala světlou kuchyň, kdyby na její proměnu došlo. O to se zasloužily skříňky kuchyně ROMANTIQA , doplněné o dekor dřeva skříněk z linie VIQING v krásném dekoru ořechového dřeva a výraznou moderní barvou sedačky, protože tu přece žijí i dvě mladé slečny.

Designéři překvapili i barovým sezením, atypicky ukotveným do překližkové desky, vyřezané do perforovaného oblouku, která zároveň odděluje kuchyňskou zónu od obývací části. A co je na kuchyni ještě velmi příjemné? Samozřejmě cena. Protože celá sestava kuchyňského nábytku u Oresi vyšla na neuvěřitelných 31 986 Kč. Že při předávání došlo na šťastný smích i slzičky dojetí nemusíme dodávat.