Šedá kuchyně s podlahou a zádovým dekorem v dřevěné barvě
Logo Oresi

VIQTORY/GREY CAT

REALIZACE KUCHYNĚ

Kuchyň v pánském stylu pro mladého vdovce

Propojení kuchyně s obývacím pokojem obvykle přinese více místa. Podívejte se, jak do této proměny designéři vyřešili kuchyňskou sestavu z modelů VIQTORY a Grey Cat podle aktuálních módních trendů.

Bydlení mladého vdovce, v němž probíhala proměna, se nachází v panelovém domě v Ostravě. V bytě se nachází ložnice, obývací pokoj, další pokoj, který majitel využíval jako pracovnu, kuchyň, koupelna a chodba. Umakartového jádra se majitelé již zbavili a stěny vyzdili. Některé dveře jsou vysazené, Tomášovi volný průchod připadá praktičtější i s ohledem na malého Vítka. Má rád přírodniny, proto by přivítal co nejvíce přírodních materiálů, hlavně motiv dřeva, ale připustil, že to mohou být i imitace.

Co na to designéři

„Tomáš se zmínil, že se zesnulou manželkou studovali ekologii a že se oba snažili žít v souladu s přírodou, upřednostňovali přírodní materiály, úsporné zdroje a podobně. Chytili jsme se toho,“ říká designér František Kobližka. Stejně tomu bylo i v případě kuchyně, kde byly vysazené dveře do chodby i do obývacího pokoje. Kamilu Douděrovou proto napadlo zrušit podstatnou část příčky a kuchyň otevřít také do obývacího pokoje.

Kuchyň v pánském stylu

Myšlenku ekologie designéři rozvinuli v použití prken jako obkladu části stěn v chodbě a v obývacím pokoji, která doplnili mechovými obrazy. „Vinylová podlaha nese dekor přírodního dřeva. S ním jsme sladili i dekor dřeva na obkladovém panelu v kuchyni, který sahá až ke stropu, a na části dvířek kuchyňské linky,“ upřesňuje Kamila Douděrová.

Ta vybrali ve třídě , kde je oslovil ušlechtilý dubový dekor modelu . Kuchyňská sestava je kombinovaná s módním šedým odstínem modelu ve vysokém lesku, který pochází z designové nadstavby třídy Dolti, z řady by Andrea Capovilla.Kuchyňská linka laděná do pánského stylu má korpus v barvě Láva a pracovní desku v dekoru Beton natural a zdobí ji zajímavá madla. Ta v nabídce Oresi najdete pod označením G3-135 a. Nábytek do kuchyňské linky vyšel na 33 220 Kč. Což je cena velmi přátelská.