Černá kuchyňská linka do tvaru L s bílým zádovým panelem
Logo Oresi

Velvet Star

REALIZACE KUCHYNĚ

Černá kuchyň pro bývalou modelku: Od Oresi

Oresi splnilo další sen mamince Andree a jejímu synovi Filipovi. Mají vysněnou černou kuchyň v supermatném provedení s úpravou proti otiskům prstů.

V pořadu „Jak se staví sen“, který vysílá televize Prima, jsme si již zvykli, že touhu po novém bydlení plníme lidem, kterým osud v určitých životních etapách nepřál. Andrea v mládí pracovala jako modelka. Cestovala, práce ji bavila, naučila se disciplíně, samostatnosti, ale hlavně dospěla. Narodil se jí syn Filip, kterého ale vychovává sama. A pak přišla těžká choroba. Během léčby se Andrea rozhodla, že si pořídí byt, aby svého syna do budoucna zabezpečila.

Místnosti, kromě jedné, kde mají Andrea s Filípkem uložené své věci, byly prázdné, takže se byt nemusel vyklízet. Andrea má ráda černou barvu, chtěla by mít její akcenty a vybavení v celém bytě. A také v kuchyni od .

Kuchyň v černém supermatu

Proměny se ujali designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný. Že je tato proměna realizovatelná, bylo jasné hned. Designéři spíš váhali nad rozsahem prací, aby vše během krátké doby, kterou na realizaci mají, zvládli. Zdálo se, že v bytě nebyl žádný zásadní problém stavebního rázu, ale spíše chyběla koncepce a vize do budoucna.

Do kuchyně navrhli sestavu řešenou do tvaru písmene „L“ a nábytek vybrali z linie z řady by Andrea Capovilla v provedení černý supermat. Tento povrch je výhodný v tom, že má úpravu anti-finger print proti otiskům prstů. Do velké sestavy se kromě běžných spotřebičů vešla i pračka.

Zájemce o kuchyně Oresi zajímá, kolik tato velká kuchyňská sestava stála. Za nábytek designéři utratili 87 970 korun a spotřebiče vyšly na 63 429 korun. To je jistě příjemné překvapení a také důkaz toho, že v Oresi nabízíme kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu. Přesně v duchu zavedené filozofie Oresi, největšího prodejce kuchyní. U nás si novou kuchyni vybere opravdu každý. Na další cenové příklady se můžete .