Logo Oresi

Sympatická proměna kuchyně pro sympatickou paní

REALIZACE KUCHYNĚ

Štáb primáckého pořadu Jak se staví sen označil skromnou paní Stáňu z Hudlic za nejsympatičtější účastnici natáčení. Snad právě proto se televizní designéři i pracovníci Oresi mimořádně snažili, aby paní Stáně a její rodině udělali proměnou kuchyně co největší radost.

Museli se přitom poprat s nepříznivou dispozicí. Kuchyni je totiž v kdysi populárních šumperácích, rodinných domech ve stylu socialistických šedesátých let, vyhrazen jen malý a nepraktický prostor. Chytrým nápadem se ukázalo zrušení nepraktické vestavné skříně v jídelně a hned jsme získali velmi praktickou možnost pro umístění spotřebičové stěny. Takové řešení přinese pocit, že kuchyně může být i nafukovací. Ovšem pumpička musí být v rukou skutečných odborníků na kuchyně.

Oresi se na kuchyně specializuje a svou odbornost v tomto ohledu neustále rozvíjí. Proto je největším prodejcem kuchyní. Paní Stáně jsme navrhli efektní kombinaci bílého dekoru IQONY s reliéfním povrchem apartní navarské borovice v dezénu MAJESTIQ. Celá nová kuchyně, jak ji vidíte na obrázku stále jen 34 700 Kč. Obě tyto velmi atraktivní modelové řady totiž patří do ekonomické třídy kuchyní Dolti od Oresi. A díky úspěšné proměně kuchyně se, jak bylo vidět v televizi, z paní Stáni stala doslova holka, nebo snad dáma, na vdávání.