Dřevěná kuchyně ve tvaru L s podsvíceními a černými spotřebiči
Logo Oresi

Proměna kuchyně a pokoje ve starém stavení

REALIZACE KUCHYNĚ

Proměna hlavní místnosti v přízemí přes 150 let starého venkovského domu byla poměrně náročná. V pořadu Postav si sen se musela řešit úprava podlah a stěn, včetně výměny oken a zateplení stropů, a na designérky Jaroslavu Hájkovou a Hanu Šmejkalovou čekalo mnoho dalších úskalí, spolu s řešením vytápění a vložkování komína.

Protože jde stále o trvalé bydlení pro mladou rodinu a chtěly se designérky vyvarovat venkovské doslovnosti. Sáhly proto po interiéru v odlehčeném venkovském stylu s moderním nádechem. Andrea má velmi ráda živé barvy, čehož při tvorbě konceptu bohatě využily.

 

Dominantou celého prostoru se stala velká kuchyň Big Picture s rámovými dvířky v příjemně teplém dřevodekoru Dub canyon z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla, jejíž další provedení dekorů jsou u zákazníků rovněž oblíbená. Dále je zde nepřehlédnutelná výrazná červená sedačka a také zelený jídelní stůl, kterému designérky daly nový vzhled barevným nátěrem a malou opravou. Obě barvy krásně ladí s novou kuchyní od Oresi.

Kolik to stálo

Celkově z nového interiéru vyzařuje hravost a život, ale také klid a teplo domova. Zájemce o novou kuchyň především zajímá, za kolik by tuto velkou linku, koncipovanou do tvaru písmene „L“ pořídili. Nábytek do této sestavy stál 62 306 korun a spotřebiče vyšly na 67 137 korun.