Rustikální kuchyně IQONY v bílém dekoru
Logo Oresi

Předělaná kuchyně a obývací pokoj v bytě 5 + 1

REALIZACE KUCHYNĚ

„To jsem si nepředstavovala ani v nejdivočejším snu,“ řekla babička Antonie, zatímco paní Romana přes slzy dojetí nemohla promluvit a otvírala postupně skříňky nové kuchyně. Nakonec ze sebe vypravila: „Já myslím, že jsem šťastná….“

V Oresi jsme rádi, že jsme jí mohli splnit sen o nové, funkční a elegantní kuchyni ve velkém bytě v pražském Smíchově. Žijí tady vedle sebe tři generace. Majitelé bytu Romana a Jan, její maminka a dcera Dominika s přítelem. A věřte – nevěřte, tohle je první nová kuchyň v Romanině životě.

Ve starém domě se architekti Kamila Douděrová a František Kobližka sice museli poprat s několika stavebními oříšky, ale nakonec se jim podařilo hlavně díky bílé barvě vybrané kuchyně IQONY ze střední třídy Dolti místnost bez okna i obývací pokoj, do kterého na cihlovou zeď zavěsili stejné skříňky, prosvětlit. A pomocí doplňků vrátit bytu jeho původní, lehce industriální styl.

Kuchyň v módním bílém matu je nadčasovou záležitostí. Její hladké linie lze skvěle sladit s nejrůznějšími styly a v kombinaci s přírodním dřevem podlah, jemnou cihlovou červení na stěně a kovovými prvky, je celkový výsledek velmi působivý.

Pro všechny zájemce o novou kuchyň máme dobrou zprávu. Kuchyně Dolti ve střední třídě mají skvělé ceny, takže si je může dopřát opravdu každý. Všechny kuchyňské skříňky z modelové řady IQONY v této proměně vyšly na pouhých 35 750 Kč.