Inspirace černá modení kuchyně v minimalistickém stylu na míru
Logo Oresi

Ostrovní kuchyň od Oresi pro paní Míšu

REALIZACE KUCHYNĚ

Dvě stě let starý dům, kde rodina z nové proměny pořadu Postav si sen žije, sice poskytuje střechu nad hlavou, ale domov rozhodně nepřipomíná. Kromě jiného v něm chybí především srdce domova. Tento sen opět splnila společnost Oresi.

Jirka se dům po předcích sice s rozhodl zrekonstruovat, ale přestavba probíhá velmi pomalu a trvá již více než pět let. Život v takovém provizoriu je vysilující a není divu, že přináší partnerské neshody. Na dostavbu nezbývá čas a už došly i finance.

Když designéři vešli prvně do domu, nabyli dojmu, že tuto proměnu nezvládnou. Majitelé již vytvořený koncept domu, bohužel se zdálo, že rozmístění místností je vyřešeno špatně.

Vytvořili tak úplně nový koncept, v němž dům rozdělili na společenskou část s obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní a přes chodbu pak klidovou zónu s ložnicemi.

Interiér pojali citlivě a rozhodli se kombinovat surové přírodní materiály – dřevo, kov, trámy, spolu s modernějšími materiály. V kuchyni jsou to hladká dvířka v barvě lávy modelu PIQTORY z řady Dolti.

Jsou doplněna o prvky, které pocházejí z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla. Jde o dekory dřeva Dub Strong Way, Dub True Nature, použitých na pracovní desce a obkladu za linkou.

A na ostrově a části obkladu je použit dekor Keramika antracitová. Za nábytek do této velké kuchyně byste zaplatili 92 617 korun. Spotřebiče vyšly na 67 137 korun.