Inspirace šedá kchyně do bytu levná
Logo Oresi

Oresi splnilo sen o krásné kuchyni

REALIZACE KUCHYNĚ

Druhá proměna letošní sezóny byla náročná. Jak stavebně, tak hledáním řešení, které spojí dohromady tři odlišné životní styly obyvatel bytu a navíc získali kuchyň od Oresi.

Paní Olga se přičiněním osudu od malička stará o svá vnoučata, která ji berou jako maminku. Vychovávala je sama, zvládnout to finančně je náročné a to se podepsalo i na vybavení bytu, který volá po rekonstrukci. Vnoučata dospívají, mají větší nároky na soukromí, protože se tísní v přeplněném pokojíčku. Babička by si zasloužila novou kuchyň a tu získala jako překvapení navíc.

Z bohaté nabídky Oresi si designéři vybrali dva moderní a elegantní povrchy. Horní skříňky jsou z linie MAGIQ a spodní z linie Glam Face v barvě hvězdný třpyt achát. Obě kuchyně pocházejí z nové řady by Andrea Capovilla.

Zrušená příčka dala prostor kuchyni

Původní kuchyň byla úzká nudle, ve které se kvůli malému jídelnímu stolu nedalo pořádně projít. Proto padla příčka mezi kuchyní a mini ložnicí babičky. Kuchyňskou linku od zbytku místnosti odděluje polopříčka, k níž je z jedné strany přisazen jídelní stůl a ze strany kuchyně pak úložné skříňky. Pro babičku designéři vykouzlili zákoutí v kuchyni s jídelním stolkem.