Logo Oresi

Oresi splnilo další sen. Slzy radosti tekly proudem

REALIZACE KUCHYNĚ

Tato proměna měla být velkým překvapením pro paní Ivanu, maminku dvou dospělých dcer Petry a Ivany. Ty se rozhodly, že maminku bez jejího vědomí přihlásí do pořadu Jak se staví sen, protože by jí rády dopřály novou kuchyň. Samy na takovou rekonstrukci nemají peníze, a tak zkusily štěstí. To jim přálo.

Proměny se ujali Andrea Hylmarová a Marek Povolný a překvapení se nakonec dočkali všichni zúčastnění. Designéři totiž do proměny kromě kuchyně, kterou dodala společnost Oresi, zahrnuli ještě obývák, chodbu a zádveří. Celý koncept proměny se odvíjel od maminčiny záliby ve starých kameninových hrnečcích, dřevě a rustikálním stylu. Designéři se „odpíchli“ právě od kameniny.

V kuchyni ze střední třídy Dolti opět popustili uzdu fantazii a ukázali, jak dobře se kombinuje nábytek z několika linií kuchyní. Oblíbená bílá barva na skříňkách z linie IQONY se tu potkala s nejmódnějším šedým odstínem, lávou inspirovaným dezénem PIQTORY a jemným dřevo dekorem v šedavém z linie MAJESTIQ. Kuchyňská linka s pracovním ostrůvkem, s vysokou skříní na potraviny a vestavěnou chladničku s mrazničkou vyšla na 67 842 Kč. To svědčí o tom, že o hezké a funkční kuchyni nemusíte jen snít.