Šedá kuchyně do bytu inspirace
Logo Oresi

Oresi splnilo další sen. Slzy radosti tekly proudem

REALIZACE KUCHYNĚ

Tato proměna měla být velkým překvapením pro paní Ivanu, maminku dvou dospělých dcer Petry a Ivany. Ty se rozhodly, že maminku bez jejího vědomí přihlásí do pořadu Jak se staví sen, protože by jí rády dopřály novou kuchyň. Samy na takovou rekonstrukci nemají peníze, a tak zkusily štěstí. To jim přálo.

Proměny se ujali Andrea Hylmarová a Marek Povolný a překvapení se nakonec dočkali všichni zúčastnění. Designéři totiž do proměny kromě kuchyně, kterou dodala společnost Oresi, zahrnuli ještě obývák, chodbu a zádveří. Celý koncept proměny se odvíjel od maminčiny záliby ve starých kameninových hrnečcích, dřevě a rustikálním stylu. Designéři se „odpíchli“ právě od kameniny.

V kuchyni ze střední třídy Dolti opět popustili uzdu fantazii a ukázali, jak dobře se kombinuje nábytek z několika linií kuchyní. Oblíbená bílá barva na skříňkách z linie IQONY se tu potkala s nejmódnějším šedým odstínem, lávou inspirovaným dezénem PIQTORY a jemným dřevo dekorem v šedavém z linie MAJESTIQ. Kuchyňská linka s pracovním ostrůvkem, s vysokou skříní na potraviny a vestavěnou chladničku s mrazničkou vyšla na 67 842 Kč. To svědčí o tom, že o hezké a funkční kuchyni nemusíte jen snít.