kuchyňská linka ve tvaru písmene L v dekoru dřeva, ideální do bytu
Logo Oresi

Oresi postavila sen pro tři generace: Kuchyň přešla i do obýváku

REALIZACE KUCHYNĚ

Další řada úspěšného pořadu „Jak se staví sen“ přichází s novým konceptem. Ten je více zaměřený na příběhy lidí, kterým designéři realizují nové interiéry. Není divu. Vždyť životní styl a návyky obyvatel přetvářených bytů se ponejvíce odrážejí právě na jejich domovech.

Jak již je v této populární reality show zvykem, při proměně kuchyní se TV Prima obrací na Oresi, protože umíme splnit náročné požadavky designérů, týkající se výběru dekorů, vybavení, stylů a rychlosti návrhů i dodání kuchyně na míru. A tak jsme v Oresi hned v prvním díle letošního roku splnili jednu velikou touhu po nové kuchyni.

A nešlo jen o pěknou a funkční kuchyňskou linku s jídelnou, ale také o obývák proměnitelný na ložnici, kterou paní Melánie s manželem Jaroslavem tolik potřebují. Designéři i tuto místnost vybavili skříňkami, použitými v kuchyni. V rakovnickém bytě 3 + 1 totiž momentálně žijí rodiče, kteří jsou jeho majiteli, dvě dospělé dcery se svými partnery, vnučka Natálka a pes.

Při předávání přestavěného bytu tady vládlo velké dojetí. Paní Melánii se vzdušná a prosvětlená kuchyně COLORIQA ze třídy Dolti velmi líbila a nadšená byla i z nového jídelního stolu, ke kterému se vejde celá velká rodina a ani po opadnutí emocí z prvotního překvapení by majitelé bytu nic nezměnili. Její cena vyšla na 35 535 Kč, spotřebiče na 70 740 Kč. To dokazuje, že moderní, elegantní a vysoce funkční kuchyň si může dopřát každý, kdo touží po nové kuchyni. Akční cena kuchyně COLORIQA totiž představuje pouhých 4 998 korun za běžný metr.