Bílo - dřevěná kuchyně, která působí hřejivým dojmem se spotřebiči v bílé barvě. Tato kuchyně působí vzdušně a designově.
Logo Oresi

Nová kuchyně pro dvě ženy: Oresi splnilo další sen

REALIZACE KUCHYNĚ

V domě z padesátých let v Novém Jáchymově žijí v jednom bytě babička Jaroslava s dcerou Janou a vnukem Tomášem. Obě ženy jsou v důchodu. Babička ve starobním, dcera v invalidním, a tak pro ně touha po nové kuchyni doposud byla jen vzdáleným a téměř nesplnitelným snem, protože se nemohly zadlužovat půjčkou.

Jana má ještě sestru, a právě ona je přihlásila do pořadu „Jak se staví sen“, kde a se na obě ženy usmálo štěstí. Byly vybrány do proměny. A sen o nové kuchyni odstartoval obrovskou rošádu a kompletní proměnou včetně změn dispozic prošel celý byt. Ale vraťme se zpět ke kuchyni, která byla ve zbědovaném stavu, neměla ani digestoř, ani myčku a přitom obě ženy tak rády vaří a pečou.

Designéři se pěkně potrápili se změnou nevyhovujících dispozic bytu a hlavně kuchyně. Nakonec spolu s odborníky z Oresi kuchyň vyřešili sestavou do tvaru písmene L a přidali k ní pracovní ostrůvek s jídelním stolem. Konečně mají obě ženy dostatek pracovní plochy, vytouženou myčku a pohledově krásnou kuchyň Dolti v dezénu světlého dubového dřeva z modelové řady VIQTORY a bílých matných skříněk . Nábytek včetně ostrůvku a stolu do této skutečně velké kuchyně přitom přišel na 68 722 korun, což dokazuje, že v Oresi nabízíme ten nejlepší poměr cena/výkon.