Šedá kuchyně s pracovní deskou a zádovým panelem ve stejné barvě
Logo Oresi

Nová kuchyně od Oresi: Překvapení v proměně

REALIZACE KUCHYNĚ

Nová řada reality show Jak se staví sen je hodně zaměřená na emoce a na příběhy aktérů jednotlivých proměn. Ta dnešní přináší také naději všem majitelům malých bytů. Když se spojí odborníci, dovedou téměř zázraky. Do bytu 2+1 v pražských Dejvicích dokázali dodat soukromí pro rodiče a tři děti. A navíc získali novou kuchyň.

Hlavní změna je významná: obývací pokoj po proměně je sice menší, ale již není průchozí! To je to, po čem Milan s Janou toužili a co jim designéři splnili. A překvapením byla i nová kuchyň. Úzkou místnost bez okna designéři vybavili kuchyní v dekoru inspirovaném lávou z modelové řady PIQTORY značky Dolti. Díky přestavbě mohli designéři stěnu místnosti otevřít do chodby a vylepšit tak přístup k troubě. Kuchyň je tak vzdušnější a světlejší.

Při vstupu do bytu se majitelé trochu ztráceli, a když Jana uviděla novou kuchyň, kterou jim v kuchyňském studiu Oresi navrhli a objevila v ní i myčku nádobí použila slovo, které museli na Primě „vypípnout“, taková byla její radost. Při návštěvě po měsíci přiznala, že je s kuchyní spokojená, ale protože je malé postavy, nedosáhne do horních polic kuchyňských skříněk.

Celá sestava moderního kuchyňského nábytku vyšla na 30 094 korun a spotřebiče stály 58 440 Kč. Vzhledem k tomu, že ke kuchyni patří ještě skříňky na potraviny, umístěné v části místnosti otevřené do chodby, nová kuchyně od Oresi není nedostupným snem.