Inspirace netradiční řešení kuchyně v bytě
Logo Oresi

Netradičně navržená kuchyň

REALIZACE KUCHYNĚ

Tentokrát se paní Radka do pořadu Postav si sen, který vysílá každé pondělí televize Prima, přihlásila sama. Chtěla lepší domov pro své syny. Kvůli manželovi přišla o veškerý majetek a střechu nad hlavou a dnes s dětmi žijí na pokraji chudoby.

V Oresi jsme opět rádi pomohli. Do proměny staré chaty společnost dodala kuchyň sestavenou z modelů Silk Touch a Wood Point, která je orientovaná do prostoru. Podívejte se, jak kombinovat moderní a lehce venkovský styl a využít netradiční dispoziční řešení.

Současné útočiště rodina našla ve staré chatě Radčiny kamarádky, která ovšem není uzpůsobená k celoročnímu bydlení, protože obě přízemní místnosti sestávají z jednoduše zasklené verandy a navazující stejně prosklené místnosti. Dům má i podkroví, kde by mohli mít kluci dětský pokoj, ale spát tam je možné jenom v létě. Přes rok všichni spí a žijí v přízemí v jedné místnosti. Nedá se tam ale pořádně vařit. Designéři se rozhodli vytvořit ze zasklené verandy zádveří, kuchyň a jídelnu, protože se jim zalíbil nádherný výhled do okolí a na řeku.

Propojení místností otevřelo možnosti pro originální návrh kuchyně. Nabízelo se řešení kuchyně do tvaru písmene „L“, ovšem vzhledem k nízkému okennímu parapetu to nebylo možné udělat. Designéři proto s částí kuchyně vyjeli do prostoru.

U Oresi si vybrali moderní kuchyň Silk Touch v barvě cappuccino a kombinovali ji s výrazným dekorem dřeva modelu Wood Point. Z nabídky dekorů si vybrali příjemný vzor Borovice akcent. V místnosti vznikly samostatné funkční bloky, které provozně navazují a jsou propojeny zvolenými barvami a materiály.

Pro informaci: za tuto velkou nábytkovou sestavu tří bloků byste zaplatili 62 684 korun, spotřebiče vyšly na 52 440 korun. A to je opět důkaz, že u Oresi si kuchyň vybere opravdu každý. „Dekory se zvýrazněnou kresbou dřeva, jakou nesou povrchy Wood Point, jsou zajímavé a do místnosti vnesou útulnou atmosféru. Oblíbili si je designéři i naši klienti. Model Wood Point si jako součást sestavy kuchyně vybral také zpěvák a skladatel Marek Ztracený,“ upozorňuje Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi a dodává: „Víte, že v této těžké době děláme vše pro to, abyste ani kvůli uzavření našich prodejen nepřišli o možnost pořídit si novou kuchyň? Můžete si ji s designérem navrhnout na dálku. Jak? V případě zájmu o pořízení nové kuchyně kontaktujte naše call-centrum 317 072 403, kde se dovíte více.“