Bílá kuchyně v bezúchytkovém řešení
Logo Oresi

Moderní kuchyně pro dům ve venkovském stylu

REALIZACE KUCHYNĚ

Rodinu do pořadu přihlásila babička Lenka, která se nemohla dívat, jak Zuzana s Evženem a malou Agnes žijí v provizoriu s převážně zapůjčeným nábytkem od známých. Dům si před několika lety v rodném městě svého přítele Evžena vyhlédla Zuzana. Doslova se do té stavby zamilovala, a tak přítele přesvědčila, aby dům společně koupili. Sami se vrhli do rekonstrukce, ale ukázalo se, že si ukousli příliš velké sousto.

Zuzana podruhé otěhotněla a s Evženem si vůbec nevědí rady, jak prostor zařídit. Jak nejlépe situovat kuchyňskou linku, kam umístit pračku, ledničku, jak uspořádat obývací pokoj a jak – a hlavně za co – to všechno pořídit. S tím si poradí pořad „Jak se staví sen“, designéři a hlavně odborníci na kuchyně z Oresi. Podívejte se, jak lze i v domě v lehce venkovském stylu použít moderní kuchyň.

Designéři se rozhodli zachovat ducha místa a ctít původní ráz domu a veškeré nové prvky citlivě zakomponovat do historického domu. Kuchyňskou sestavu zkombinovali z nábytku v prémiové třídě Livanza v jemném bílém lesku linie Eruka a doplnili je o nábytek s výraznou kresbou dřeva z linie Tewa. Při předávání opět přišla vlna emocí, tentokrát spíš plná smíchu, než slz štěstí, ale rodině se líbilo úplně všechno.

Na závěr nezbývá než dodat, že ani kuchyně v prémiové třídě nemusí pro zákazníky zůstat v rovině snů. Celá sestava, do které se designérům podařilo schovat spotřebiče včetně pračky, vyšla na 97 722 korun. Spotřebiče stály 74 930 korun.