Inspirace kuchyně s výraznými prvky
Logo Oresi

Moderní kuchyně od Oresi udělala rodině radost

REALIZACE KUCHYNĚ

Život někdy píše romány a mnozí z nás to nemají v životě lehké. Když se podaří jim jejich úděl zpříjemnit alespoň proměnou bydlení, život je hned snazší. Pavlovi, který je táta na plný úvazek (má v péči dvě děti – šestnáctiletého Filipa a devítiletou Julii) a musí splácet dluhy, které nadělala ještě před tím, než rodinu opustila, jeho žena, proměna zkvalitnila a ulehčila život.

Sice pracuje svářeč a peníze vydělá, ale ty stačí sotva na život rodiny a na splácení dluhů. Naštěstí od dětství žije v domě, který z bývalé stodoly přestavěli Pavlovi rodiče. Otce rodiny nejvíce trápil stav kuchyně a obýváku. Kuchyň je totiž vybavená zařízením starým 25 let. Pamatuje ještě dobu, kdy zde Pavel žil s rodiči. U kuchyňské linky vržou dvířka, zasekávají se šuplíky a trouba nefunguje. Myčku samozřejmě nemají. A pak syna Filipa napadlo přihlásit se do pořadu „Jak se staví sen“. Vyšlo to. Rodina byla do proměny vybrána. Dnes moderní kuchyň od Oresi i nový obývák.

Designéři použili materiály světlejších odstínů s dekorem dřeva, aby místnosti prosvětlili a osvěžili. Z určujících barev pak kombinace šedé a zelené. Na nábytku a podlaze zvolili textury, které ladili co možná nejpodobněji k sobě. Proto vybrali kuchyň NORDIQ ze střední třídy Dolti. Ta má jemnou strukturu dřeva ve světle šedé barvě. Vzhled interiéru doladila výmalba v neutrální šedé barvě, na které dobře vynikají ostatní vybavovací prvky. A co je podstatné? Nábytek v této velké kuchyňské lince sestavené do tvaru písmene „L“ vyšel na 44 000 Kč.