Inspirace kuchyně ve venskovském stylu na chalupu
Logo Oresi

Moderní kuchyně do starého stavení? Pro Oresi hračka.

REALIZACE KUCHYNĚ

Můj sen se určitě splnil. Kdyby se mi o tom mohlo zdát, tak by se mi zdálo tohle a oni nám to splnili. Nevím, co říct, je to prostě nádherný. Říkají v dojetí na adresu kuchyně Oresi mladí manželé Srpovi v závěru pořadu TV Prima Jak se staví sen. A přitom se během natáčení tak báli, aby jejich jedinečné starobylé, ovšem značně zchátralé, venkovské stavení příchodem moderní kuchyně neutrpělo.

Široký výběr dekorů a možností v kuchyňském studiu Oresi ale jejich obavy hravě překonal a spojil nemodernější trendy s historickou atmosférou prostor. Kuchyň jsme zařizovali naší značkou Livanza, kterou vyrábíme individuálně kus po kuse v ultramoderní německé továrně. Jemný povrch modelu Bellissa (ne náhodou je tento název odvozen o latinského jména květiny sedmikrásky) je obohacen o výtvarně výraznou dřevěnou kresbu modelové řady Tewa. Setkání těchto dvou módních dekorů pod klenutými stropy venkovského statečku vytvořilo doslova neodolatelný prostor.

A možná vás zaujme, že kdybyste si chtěli podobně rozlehlou kuchyň se spoustou úložných prostorů a obrovskou pracovní plochou včetně ostrůvku pořídit, stále by vás u Oresi 97 000 Kč. Samozřejmě v kvalitě made in Germany.