Moderní kuchyně s jídlením koutem v kombinaci bílé a černé barvy
Logo Oresi

Moderní černobílá kuchyň od Oresi: Seznamte se s IQONY

REALIZACE KUCHYNĚ

Paní Hana žije se synem Honzou a vnučkou Aničkou, kterou má v pěstounské péči, ve vybydleném panelákovém bytě v Ústí nad Labem. Na jeho rekonstrukci neměli peníze. Díky Štěstěně pomohl pořad „Jak se staví sen“, který vysílá televize Prima. A kuchyň jako překvapení dodala společnost . V bytě, v němž je stále původní jádro, také v koupelně a na toaletě nefunguje elektrika, proto je sem dotažena lampa, aby si mohli posvítit. Takové řešení je nejen provizorní, ale zároveň nebezpečné. Po proměně volá i malá kuchyň s jídelním stolem. Obývací pokoj využívá syn Honza, další pokoj je provizorně rozdělen skříní – v jedné části bydlí babička a v druhé vnučka Anička. Paní Hana si přála novou vstupní chodbu a koupelnu, designérům se přiznala, že má ráda bílou, šedou a černou barvu.

Designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný dokázali byt v paneláku proměnit k nepoznání. Nás v Oresi samozřejmě zajímá, jak si poradili s řešením kuchyně , kterou si designéři v našem studiu vybrali v řadě .„Proměna jako celek je ryze současná, patřící do města. Do paneláku by se historizující či rustikální styl nehodil, proto jsme zvolili kuchyň s hladkými dvířky,“ říká designérka Andrea Hylmarová. Kuchyň je moderní a zároveň nadčasová, dobře se doplňuje s ostatním vybavením bytu.

Všimněte si řešení, kterým je kuchyňská linka oddělena od jídelny. „Zajímavý prvek je v jídelně, kde se černá stěna, členící prostor na kuchyň a jídelnu, pomyslně sklopí na zem a pokračuje na podlaze černým marmoleem. Stěna je rovněž zajímavá prořezanými otvory, vyplněnými sklem. Tím jsme dostali denní světlo do koupelny a pod ruce při práci v kuchyni,“ vysvětluje Marek Povolný.

Nábytek do této krásné a nadčasové dvouřadé kuchyně z řady Dolti vyšel na 49 873 korun. Což je opět důkazem toho, že kuchyně Oresi ve všech třídách vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu. Přesně v duchu zavedené filozofie Oresi, největšího prodejce kuchyní.