Realizace kuchyně do bytu v bílé barvě ve tvaru U
Logo Oresi

Kuchyně od Oresi překvapila babičku i vnučku

REALIZACE KUCHYNĚ

Pořad Jak se staví sen bude i v letošním roce opět plný lidských příběhů, ale hlavně radosti, překvapivých momentů a profesionálně odvedené práce. První kuchyň od Oresi a velkou část bytu, dva pokojíčky a chodbu, designéři proměnili pro babičku Marcelu a její dvanáctiletou vnučku Anetu.Kuchyň byla malá, dávno nedostačující, protože si majitelé bytu jeho rekonstrukci nechávali až na důchod. K tomu ale nedošlo, protože paní Marcele náhle zemřel manžel. Z nesnází jí pomohl pořad Jak se staví sen. Oproti původnímu plánu designéři k proměně přidali i kuchyň. Ta stávající měla rustikální styl a vzhled hnědého dřeva. Byla maličká, bez pořádného místa na práci i na vaření.

Aby získali více pracovních ploch i místa k ukládání, rozhodli se designéři změnit dispozice kuchyňské linky. Vzhledem je opět dřevěná, ale v moderním pojetí, protože si Kamila Douděrová s Františkem Kobližkou vybrali kuchyně ze střední třídy Dolti a skříňky nakombinovali z několika dekorů dřeva z linie NORDIQ , EPIQA VIQING a MYSTIQ. Výsledkem je krásná, funkční, moderní a útulná kuchyň.

Pro všechny, kdo si plánují pořídit novou kuchyňskou linku, ale mají obavu, že to nezvládnou finančně, máme dobrou zprávu. Nábytek do této poměrně velké kuchyně vyšel na skvělých 47 986 korun. A malá rada nakonec: nebojte se kombinovat. Nejen barvy, ale i struktury povrchů kuchyňských skříněk Výsledek bude elegantní a originální.