Lesklá kuchyně v šedé barvě s dřevěnám zádovým panelem
Logo Oresi

Kuchyň pro muže samotáře. Od Oresi

REALIZACE KUCHYNĚ

I malá kuchyň může být funkční a hezká. Dokazuje to nejnovější proměna bydlení z pořadu „Jak se staví sen“, který vysílá FTV Prima. Kombinuje módní šedé tóny s oblíbeným dekorem dřeva.

Pan Jiří utrpěl úraz hlavy a ani následná operace mozku mu už zdraví nevrátila. Jde o další příběh chlapa, který v životě neměl moc štěstí. Udělal spoustu chyb, za které ale zaplatil. Nyní žije sám, je nemocný, není šťastný, často má deprese a svůj byt nazývá celou, protože víc, než o místo k bydlení jde o místo k přežívání. Kuchyň je stará a rozpadá se, stejně jako koupelna a zbylé vybavení. Nadějí je proměna interiéru v pořadu „Jak se staví sen“. Nastartuje Jiřímu nový životní styl?

Moderní kuchyň od i rekonstrukce koupelny, kde bude pračka, mu mají pomoci od závislosti na mamince. Designéry Kamilu Douděrovou a Františka Kobližku při obhlídce okamžitě napadlo propojit chodbu s kuchyní, kuchyň zvětšit a otočit vstup do koupelny z chodby. A zařídit obývák na den i noc.

Kuchyňský nábytek vybrali designéři z nové řady a sáhli po odolném, vysoce lesklém akrylu v barvě cappuccino, který nabízí kuchyně . Samotný muž nepotřebuje příliš mnoho nádobí, a tak je i malá kuchyň dostatečná, co se úložných prostor týká. Je ale vybavena vším, co je k vaření potřeba.Spodní skříňky navíc ukrývají chladničku, zajímavě je tu zakomponovaná mikrovlnná trouba a menší varná deska. Horní skříňky jsou z části otevřené. Pracovní deska s přesahem v dekoru beton tvoří místo ke stolování. V této proměně designéři opět předvedli, že skříňkami z kuchyňského programu lze zařídit i obývací pokoj, což dá bytu jednotný styl. Zájemce o novou kuchyň bude jistě zajímat, kolik stálo vybavení kuchyně. Sestava nábytku v provedení akryl vyšla na pouhých 29 870 korun.