Netradiční řešení kuchyně propojené s obývacím pokojem
Logo Oresi

Kuchyň od Oresi na míru: Industriální styl

REALIZACE KUCHYNĚ

Podívejte se na novou kuchyň podle aktuálních trendů v kombinaci šedý supermat a vysoký bílý lesk do interiéru v industriálním stylu. Martin žil spokojeným životem, pracoval, sportoval a nic ho netrápilo. Dokonce si koupil byt v paneláku z 90. let. Najednou ale přišly velké zdravotní problémy, a tak dnes hypotéku splácí z invalidního důchodu. Proto ho maminka přihlásila do pořadu JSSS. Do bytu potřebuje hlavně kuchyň. Společnost mu pomohla splnit sen.

Designéři se rozhodli, že mu toho v bytě upraví mnohem více. Věděli, že jim pomůže, když se vybourá nenosná příčka mezi kuchyní a obývákem, protože se do velkého prostoru následně lépe umístí moderní a plně funkční kuchyň od Oresi z řady by Andrea Capovilla a propojí se s obývacím pokojem.

Sestava Velvet Star a MAGIQ

Kuchyňský nábytek z linie a MAGIQ od Oresi nebyl použit pouze v kuchyňské sestavě, ale také na ostrůvku, jídelním stole a z horních skříněk je sestavena i televizní stěna. To je důkazem, že z kuchyní Oresi vždy vznikne jedinečná a originální kuchyň, navržená podle přání budoucího majitele a každému prostoru na míru.

„Šedobílá kombinace patří k aktuálním módním trendům, efektní je i kontrast šedého supermatného povrchu Velvet Star a vysokého lesku akrylu povrchu ,“ říká Dušan Všelicha a dodává: „Každý z těchto povrchů svým majitelům nabízí kromě designu další benefity. U povrchu supermat je to například úprava anti-finger print proti otiskům prstů. U akrylu zase zákazníci ocení, že se mírou lesku vyrovná mnohem dražším lakovaným povrchům, ale je odolnější vůči vlivům UV záření a v porovnání s lakovaným povrchem je méně náchylný k poškrábání.

Kolik to stálo?

Nás zajímá především vybavení kuchyně. Takže velká kuchyňská sestava, jídelní stůl a skříňky v televizní stěně vyšly na 85 362 korun, za veškeré spotřebiče zaplatili 75 218 a roxorová konstrukce s dřevěnými poličkami nad ostrůvek a na knihovnu byla pořízena za 45 000 korun.