Inspirace bílá kuchyně do bytu
Logo Oresi

Kuchyň jako překvapení pro dvě seniorky. Od Oresi

REALIZACE KUCHYNĚ

Paní Libuše a její dcera Jana byly vybrány do pořadu „Jak se staví sen“. Snily o novém obýváku a pokoji pro Janu, ale jako překvapení dostaly ještě kuchyň od Dolti.

Ale začněme od počátku. Obě ženy jsou v důchodu, bez partnerů a žijí spolu v bytě, který kdysi vybudovali svépomocí Libuše s manželem. A po Janině rozvodu se stal i jejím útočištěm. Když náhle tatínek zemřel, maminka Libuše ve svém bytě poskytla azyl ještě Janinu synovi Petrovi, který po rozvodu také řešil problém, kam složit hlavu. V bytě 3+1 tak dnes žijí tři generace a ještě sem dojíždí pět pravnoučat, která má Petr ze tří manželství. A zapomenout nesmíme ani na dva pejsky, papouška a rybičky. Kuchyň přišla jako překvapení

Vybavení místností dosluhuje a nevyhovuje ani jeho rozmístění. S tím si Jana nedovedla poradit, a tak se bez vědomí své maminky pokusila tuto neúnosnou situaci řešit přihlášením do pořadu „Jak se staví sen“. Po výběru rodiny se designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný rozhodli pro stavební rošádu, bourání a stavění nových příček, zazdívání dveří, opravu nerovností v podlahách, příčkách a stropech. Navíc kromě obývacího a Janina pokoje předělali ještě chodbu a kuchyň, která bezprostředně navazuje na obývací pokoj. Proto musela být zařízena v odpovídajícím stylu. Designéři u Oresi vybrali kuchyňskou linku ze střední třídy Dolti a kombinovali do ní skříňky z linie NORDIQ s jemným dřevo dekorem ve stříbřitě šedé barvě a bílé skříňky z linie IQONY. Výsledkem je moderní, nadčasová a elegantní kuchyně, ve které bude radost vařit. A co je důležité, nábytek linky ve tvaru písmene „L“ vyšel na 47 800 Kč. Což je opět důkaz, že novou kuchyň si u Oresi vybere opravdu každý zájemce.