Lesklá kuchyně v šedém dekoru
Logo Oresi

Kuchyň do garsoniéry? Zkuste Gray Cat z řady Dolti Collection

REALIZACE KUCHYNĚ

Začala již sedmnáctá premiérová řada oblíbeného pořadu „Jak se staví sen“. Diváci se v ní seznámí se zajímavými proměnami interiérů a také s jedinečnými kuchyněmi z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla.

A dobrou zprávou je, že zájemci o tyto kuchyně poznají veškeré jejich možnosti a v reálných interiérech uvidí, že kuchyňský nábytek od se přizpůsobí jak danému prostoru, tak finančním možnostem zákazníků. A začneme hned v první proměně, kde slečna Andrea chtěla mamince splnit sen o nové kuchyni a proměnit garsoniéru, ze všeho nejvíc připomínající skladiště, na hezké a funkční bydlení.

Špatný technický stav a plno haraburdí

Nás v Oresi samozřejmě nejvíce zaujal stav kuchyně. Je to spíš skříňka na nádobí s dřezem. Když se designéři Andrea Hylmarová s Markem Povolným, kteří se této proměny ujali, seznámili se stavem bytu, bylo jim hned jasné, že rekonstrukcí musí projít celá garsonka, včetně chodby a koupelny. Protože tu byla komora plná nářadí a haraburdí, rozhodli se do ní vestavět plnohodnotnou funkční kuchyň. S myčkou, troubou, varnou deskou a lednicí. U Oresi si vybrali kuchyň v šedém lesku z nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla a doplnili ji pracovní deskou v dekoru betonu. Na podlahu přišla celoplošně epoxidová stěrka. Styl proměny je tak jednoznačně současný, moderní.

Slovo designéra

Hlavních problémů bylo v tomto bytě několik. „Největší výzvou byl jednoznačně přesun kuchyně do komory a převedení odpadu, vody a elektrických rozvodů do těchto míst. Vše se řešilo pomocí jádrového vrtání do panelů a tažení médií pod stropem suterénu,“ vysvětluje Andrea Hylmarová. Po vyřešení technických záležitostí se do nízkých skříněk kuchyně vešla kromě trouby a myčky také pračka a ve výbavě je samozřejmě i vestavná chladnička s mrazničkou. Cena nábytku v této sestavě vyšla na pouhých 34 790 korun. To je důkaz, že nová moderní kuchyně ve střední třídě nemusí být nesplnitelným snem.

Moderní vzhled kuchyně z nové řady by Andrea Capovilla je zároveň podložen vysokou kvalitou. „Například nábytkové desky v šedém lesku Gray Cat dodává rakouská společnost Fundermax, kvalitní kování je od značek Blum a Hettich,“ vysvětluje Dušan Všelicha, ředitel marketingu společnosti Oresi. Tyto kuchyně ve všech třídách vždy přinášejí prověřenou kvalitu v atraktivním designu za nejnižší možnou cenu. Přesně v duchu zavedené filozofie Oresi, největšího prodejce kuchyní.