Logo Oresi

Kuchyň a obývák do venkovského domu

REALIZACE KUCHYNĚ

Tato proměna s kuchyní od Oresi dokazuje, jak moc je důležité, aby se v rodině o bydlení rozhodovalo společně a s rozvahou. Maminka se na venkov vůbec stěhovat nechtěla a necítí se tu dobře. K tomu je nemocná, a proto rekonstrukce domu, který si tu pořídili, neprobíhá tak rychle, jak si všichni představovali. Dcera Beáta se na to již nemohla dívat a rodinu přihlásila do reality show „Jak se staví sen.“

Příběh porotu zaujal a rozhodla, že v domě uskuteční proměnu tmavého a omšelého obýváku i kuchyně, která na něj bezprostředně navazuje. Ta je sice funkční a celkem útulná, ale obývací pokoj rozhodně nepředstavuje místo, kde byste chtěli odpočívat. Proto bylo potřeba řešit obě místnosti najednou, prostor prosvětlit a nově zařídit.

Změnu dispozice designéři vyřešili redukcí kuchyně, zbouráním příčky, která zbytečně vymezovala prostor kuchyně a obývacího pokoje, a napojením stolu na kuchyňský ostrůvek. Plánování a vybavení kuchyně se ujali odborníci z Oresi a ve spolupráci s designéry navrhli novou světlou kuchyň Dolti z řady Romantiqa. Nový pokoj obyvatelům umožní, byť za cenu redukce kuchyně, pohodlný průchod kolem stolu na všechny strany místnosti i na terasu.

Pošmourný pokoj je nyní světlý, celistvý a působí optimisticky. Designéři doufali, že se konečně změní vztah členů rodiny mezi sebou, ale hlavně paní Evy nejen k domu, ale i k životu na venkově. Po měsíci ale zjistili, že tomu tak není. Poprvé se stalo, že rodina nebyla s proměnou spokojena. Největší výhrady měl pan Kaňka. Jaké byly, zjistíte na videu na stránkách prima.cz. Za Oresi vám sdělíme, že cena kuchyně s ostrůvkem vyšla na 34 805 korun. Spotřebiče stály 91 430 korun. Kdo se chystá na nákup nové kuchyně již ví, že v případě kuchyní Oresi si vybere každý svému bytu i peněžence na míru.