Rustikální kuchyně Chocolate day v bílé barvě, spotřebiče v bílé barvě a pracovní deska v dekoru dřeva
Logo Oresi

Chocolate Day: Bílá kuchyň s kazetovými dvířky

REALIZACE KUCHYNĚ

Paní Ivana za sebou měla nepříliš šťastnou etapu svého života. Útočiště našla v domě svých rodičů. Ale prostory, které tu obývá potřebovaly změnu. Ta se udála pod taktovkou pořadu Postav si sen a krásnou kuchyň do proměny dodala společnost Oresi.

Původní kuchyň tvořilo pár skříněk v rohu, kde byl jen dřez. Zuzana Schubertová a Viktor Čikoš vytvořili koncept, který nebyl jen o zařizování. Bouralo se, vyrovnávala se výška podlah, musel se znovu postavit komín s novou vložkou. To vyžadovalo plnou spolupráci ze strany rodiny a řemeslníků, které přišli na pomoc Ivaninu tatínkovi.

V novém prosvětleném prostoru se místo pro renovovaný stůl našlo u okna. Po vybourání stěny vznikla nová příčka ze sádrokartonu, ve které je umístěn dřevník. Kamna jsou v obývacím pokoji.

Chocolate Day v bílé hedvábně matné barvě je opatřena knopkami Opera. Kuchyň má korpus White a pracovní desku z laminátu v provedení Dub True Nature. Kuchyň byla v projektu bílá v kombinaci se světlým dřevem. Z nabídky Oresi vybrali designéři model Chocolate Day s profilovanými dvířky. Pochází z řady Dolti Collection by Andrea Capovilla a Zuzana s Viktorem ji vybavili moderními spotřebiči Gorenje. Podlahu zvolili světlou, z odolného vinylu, která je vhodná do namáhaných či vlhkých prostor. Obklad části stěny u kuchyňské linky nese stejný dekor jako pracovní deska Dub True Nature.

„Chocolate Day patří k oblíbeným modelům,“ říká Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi. „Tento model, který zaujme svými kazetovými dvířky, je v nabídce Oresi kromě sametově bílého provedení také v aktuálně módní jemně hnědé a šedé barvě. Zajímavá je i pracovní deska odolného laminátu, jenž je na pohled i na dotek od dřeva k nerozeznání. Jde o synchronizovanou desku v dekoru Dub True Nature, to znamená, že spáry a suky v dekoru jsou totožné s prohlubeninami v povrchu desky a také v její hraně.“ Zbývá ještě dodat, že nábytek do této sestavy vyšel na pouhých 45 838 korun, spotřebiče stály 53 450 korun.