Velká kuchyň, která působí moderním a hřejivým dojmem s dřevěnou pracovní deskou s jídelním koutem
Logo Oresi

Bílá kuchyň jako z nejkrásnějšího snu

REALIZACE KUCHYNĚ

Je to kuchyň z pořadu Jak se staví sen a také je to kuchyň ze splněného snu paní Vlaďky z Mělníka. Při předávání hotové kuchyně tekly slzy proudem. Po měsíci užívání jsme paní Vlaďku zastihli ve stejném nadšení. Říká: „Změnilo se mi nejen bydlení, ale celý život!“

Život jí změnili designéři z pořadu TV Prima Jak se staví sen za pomoci odborníků z Oresi. Tento největší prodejce kuchyní spolupracuje s Primou na projektu velkorysých proměn kuchyní v rámci jednoho z nejúspěšnějších pořadů této stanice.

Kuchyň pro paní Vlaďku je vytvořena na základě modelové linie Jasmine značky Livanza. Kuchyně Livanza vyrábí Oresi individuálně, kus po kuse, přesně na míru konkrétním prostorám a požadavkům. Vyrábějí se v ultramoderní německé továrně, takže i paní Vlaďka si může užívat kvalitu made in Germany. Kuchyň Jasmine je v módním a atraktivním provedení bílý mat. A cena celé velké sestavy, tak jak byla u paní Vlaďky realizována včetně přidaného ostrůvku, který značně zvětšil pracovní plochu i úložné prostory, je 98 700 Kč. Vzhledem k rozlehlosti kuchyně opravdu nic nedostupného.