Pastelové kuchyně

Inspirace do interiérů všech stylů

Budete si pořizovat novou kuchyň a víte jistě, že netoužíte po monochromatické lince v šedé či béžové barvě nebo po dekoru dřeva, zkuste pastelové tóny anebo jejich akcenty. Barevné kuchyně jsou v nabídce Oresi v několika typech povrchů. V našich čtyřech řadách kuchyní si zákazníci mohou vybrat z materiálů jako je lamino, laminát, fólie, akryl a lak.

Oresi nabízí pastelové kuchyně z kvalitních materiálů a v každé cenové kategorii vždy nejvýhodněji ve srovnání s ostatními nabídkami. A návrh ve 3D je u Oresi vždy zdarma. Pastely jsou přívětivé a třeba v podání jemné zelené či růžové jsou i nadčasové.

Sametově hladká dvířka kuchyně Silk Touch v barvách Sakura a Bonsai ve světlých pastelech se uplatní v interiérech všech stylů.

Model Light Grey v barvě zimní mlhy a Summer Cloud v blankytné modré z linie Silk Touch.

Modrá nejen v akcentech

Jestli se vám líbí jemně modrá barva, ale netroufáte si na monochromatickou kuchyň, zajděte do některého studia Oresi a nechte si navrhnout kuchyň se sekcí modrých dvířek.

My pro vás máme inspiraci na kuchyň Silk Touch v kombinaci dekorů Light Grey v neutrální velmi ředěné šedé barvu se vzhledem zimní mlhy, která dodá interiéru klid a eleganci. Jemně modrá sekce dvířek Summer Cloud je v tomto pojetí minimalisticky jednoduchá. Ale s vhodými doplňky ji můžete proměnit na romantické místo.

Spojení těchto barev a povrchů s jemnou matnou strukturou díky své tlumené povaze vytváří harmonické kombinace s dekory světlých dřevin, ale také s akcenty bílé a vhodných barev nebo se strukturou betonu, mramoru a keramiky.  

Model Neapol z linie Silk Touch vnese do vaší kuchyně prosluněnou atmosféru a slonovinová bílá jemně matného povrchu Ivory zase prosvětlí prostor a opticky jej provzdušní.

Kuchyň Silk Touch v dekoru Terracota barevně patří do palety bohaté na rezavě červené barvy a v lomeném tónu přechází až k odstínu siena. Zkuste kombinaci s texturou a barvou modelu Terrazzo.

Kuchyň Silk Touch v růžovém tónu Sakura představuje moderní a zároveň nadčasovou kuchyň, vytvářející přívětivou atmosféru.

Osloví vás růžová?

Ptáte se, jestli není růžová barva jen pro čistě ženské kuchyně? Rozhodně ne. Růžová je přívětivá barva třeba pro rodinné kuchyně. A v kuchyních všech stylů, od moderních po rustikální, se uplatňuje velmi dobře a skvěle se kombinuje jak s šedými dvířky či dekorem betonu, tak s dekory světlých dřev.

Tady je růžová hmota skříní kombinovaná s černými madly, pracovní deskou a kovovými rámy polic. Velmi dobře ladí s betonovou stěrkou na stěně.

Zkuste experimentovat a spojte růžovou Marshmalow s dekorem dubového dřeva mořeného do kávového odstínu Cofee Oak. Kuchyně Savana a Tewa z řady Livanza.

Také v luxusních kuchyních značky Bauformat najdete kombinace dvířek v pastelových barvách a dekorů dřeva. Model Paris z dýhy přírodního dubu a Porto V provedeném v hedvábném matu v odstínu Šalvěj.

Model Light Grey z linie Silk Touch v neutrální šedé barvě v odstínu zimní mlhy dodá interiéru klid a eleganci a nechá dokonale vyniknout model Moss v teplé zelené barvě.

Teplé i chladnější tóny zelené

U výrobců nábytku není zavedení barev otázkou jedné sezóny. Proto vybírají odstíny příjemné, neutrální a ty, které se dobře kombinují s dalšími barvami, dekory světlých i tmavých dřevin a dalších přírodnin, jako je například kámen, mramor nebo beton. Tak na nic nečekejte a přijďte do Oresi, jedničce v prodeji kuchyní na trhu, kde vám odborní prodejci poradí nejen s designem, ale i s ergonomií a navrhnou vám vaši vysněnou kuchyň.