Otvírání dvířek kuchyní Oresi

Integrovaný profil Linea Retta

V nabídce kuchyní Oresi najdete modelovou řadu kuchyní s integrovaným profilem pro otvírání, který vaší domácnosti dodá stylovou krásu. Jde o charakteristický estetický a kvalitní prvek dosud spíše prémiového a na výrobu náročného designového nábytku. V pojetí Oresi je ale dostupný pro každého.

Na ostrovní kuchyni Silk Touch vyniká krása čistých linií integrovaných profilů otvírání Linea Retta. Foto: Oresi

Dvířka kuchyně Silk Touch v šedé barvě zdobí otvírací profily Linea Retta v černé barvě. Foto: Oresi

Design dostupný všem

Jako vždy v Oresi, i v případě modelové řady Linea Retta je otázkou, co se vám líbí, a ne jestli na to máte. Lidé, jejichž oku lahodí styl bydlení, kterému se někdy říká minimalistický a jindy moderní, teď mají možnost pořídit si kuchyň v tomto pojetí za opravdu mimořádně dostupnou cenu.

Síla minimalismu je dnes často popisována pojmem „WOW“ efekt. Hladké stěny nábytku s integrovanými úchytkami jsou nejen krásné, ale i praktické z hlediska snazší údržby. Je to krása, o kterou se snadno pečuje.

Každá žena dobře ví, jak se promění oděv, když ho ozdobí šperkem. Jednoduché šaty stačí zkrášlit náhrdelníkem, šňůrou korálů či perel nebo zdobným páskem a rázem působí slavnostně. Stejně je to s dvířky kuchyní. Vyberte si z bohaté nabídky Oresi a vyšperkujte svou kuchyň.

Jedinečná proměnlivá dvířka kuchyní Oresi

Stejně to jde i u kuchyní. Chcete svou kuchyň snadno a zajímavě proměňovat? Je to možné například u nábytku z linií Free Idea a Fantasy, která mají dvířka od italské společnosti Arko. Jedná se o unikátní dvířka s možností osobního přizpůsobení dekoru madel, která klient získá v dekoru dřeva vybrané kuchyně a v dalších dvou odpovídajících barvách.

Pokud si zakoupí další z vybraných provedení, podle nálady si je doma sám snadno vymění a jedna kuchyň se v krátkém čase převlékne do nového hávu. A i tady platí, že vybraný nábytek dotáhneme k dokonalosti vhodně zvolenými úchyty a madly.

Sestavu z linií MAGIQ v hladkém vysoce lesklém akrylovém provedení v barvě cappuccino a Fantasy se zvýrazněnou kresbou dřeva v dekoru Jilm expressive zdobí dvířka značky Arko se speciálními madly. Na výběr je ze třech provedení barevného panelu. Foto: Oresi

I při výběru doplňků do kuchyně si vzpomeňte na větu Coco Chanel: „Žena může být příliš přezdobená, ale nikdy nemůže být příliš elegantní.“

Madla mají různé tvary a velikosti. Existují v rustikální, retro i moderní podobě. Foto: Oresi

Široká nabídka úchytů a madel

Navrhněte si kuchyni a dolaďte ji k dokonalosti vhodnými prvky pro otvírání dvířek. Na trhu je jich nepřeberné množství. Vyrábějí se z plastu, ze dřeva, z ocele, z hliníku, z nerezavějící ocele, z kovů s prvky dřeva, keramiky, porcelánu i skla. V nabídce objevíte mnoho tvarů a také povrchových úprav madel, knopek i otvíracích profilů.

K módním a trendy povrchům patří třeba mosaz, měď, nikl nebo vzhled starého stříbra a ocele. A v a luxusních interiérech se čím dál více uplatňují také úchytky s povrchovou úpravou se zlatavým nádechem.

Samostatnou skupinu tvoří rozmanitá zkosení hrany čela, s jejich pomocí dvířka a zásuvky otvíráme. To je například Cube Purista, Linea Piantra apod. V nabídce Oresi najdete širokou škálu úchytek, madel a systémů otvírání dvířek, které budou s vaší kuchyní ladit a vytvoří z ní jedinečný originál. Mnohé z nich snadno po čase vyměníte a dáte tak své kuchyni nový vzhled a styl.

Jde to i bez madel

Některé typy madel mají jména, ale většinou je v obchodech a v kuchyňských studiích najdete pod číselným označením. Nevíte, jaké otvírání bude slušet vaší kuchyni? Přijďte se poradit s odborníky do kuchyňského studia Oresi a nezapomeňte, že 3D návrhy kuchyní jsou u Oresi vždy zdarma.

 Dvířka kuchyní Oresi mohou být i bez madel a úchytek. Pak se otvírají pomocí PUSH systémů, kdy na ně stačí zatlačit rukou nebo kolenem anebo elektrickým systémem Servo drive.  Foto: Oresi

Pokud vybíráte úchytky na kuchyňskou linku, mějte na paměti, že by vám měly dobře padnout do ruky, aby se vám dvířka dobře otvírala, protože je budete používat několikrát denně.

Váháte, jaká madla máte vybrat do svého domova?
Přijďte se poradit s odborníky do studií Oresi.

Najít nejbližší prodejnu

Oresi kuchyně má pobočky po celé ČR
Objednáním na prodejnu Oresi získáte profesionální grafický návrh ve 3D zdarma a nezávazně

Sjednat schůzku na prodejně

Nepropásněte nejlepší akční ceny! Objednejte se hned teď k návštěvě našeho studia. Těšíme se na vás.