Výherce soutěže o kuchyň od Oresi
Logo Oresi

Známe výherce soutěže o kuchyň od Oresi za 100 000 Kč

18. 4. 2016

Soutěžní hra Česko mění kuchyně, ve které Oresi spolupracuje s redakcí Prima Living na webových stránkách living.iprima.cz, je uzavřena. Z galerie fotografií, která se utěšeně rozrostla na několik stovek snímků vašich nevyhovujících kuchyní, čtenáři vybrali vítěze. Přesněji vítězku. Nejvíce hlasů (10 544) jste poslali snímku paní Zuzany Vilhelmové, nazvanému Konec sedmiletého provizoria?

Autorka do komentáře napsala: Tenhle pult a police vyráběl manžel před více než sedmi lety do bytu na jeden, dva roky. Po druhém stěhování jsou stále s námi. Těším se na tekoucí vodu a na dřez. Už opravdu potřebuji mít kde vařit a péct pro pětičlennou rodinu trochu pohodlněji.

Podvodníky jsme diskvalifikovali

Tato fotografie nasbírala také 160 diskuzních příspěvků, v nichž čtenáři paní Vilhelmovou velmi podporovali, výhru jí přáli a v diskuzích se zabývali také podvodným jednáním dalších soutěžících, kteří o výhru usilovali nepoctivou cestou.

Ti byli na základě pravidel po prověření výsledků ze soutěže vyřazeni. My z Oresi paní Zuzaně tímto gratulujeme, za výherkyní zajedeme, abychom jí předali výherní voucher a aby naši specialisté zaměřili prostor pro přípravu grafického návrhu na výrobu a instalaci nové kuchyňské linky. Paní Vilhelmová se může těšit na kuchyň Dolti za 100 000 Kč včetně spotřebičů. Její příběh vám přinese ještě v průběhu tohoto týdne.