Natáčení pořadu Jak se staví sen
Logo Oresi

Začalo natáčení pořadu Jak se staví sen. Opět s Oresi

22. 3. 2017

O moderní, hezké a funkční kuchyňské lince se vám nemusí jen zdát. Kuchyň snů můžete získat stejně, jako mnoho rodin, vytipovaných do pořadu Jak se staví sen. Designéři do něj vybírají ze široké nabídky kuchyní Oresi.

Portfolio společnosti Oresi má širokou nabídku kuchyňských linek mnoha stylů, materiálových i barevných provedení, které reagují na současné trendy. „Jak se diváci přesvědčí v nových dílech tohoto pořadu, který se v programové nabídce televize Prima objeví již v květnu tohoto roku, designéři si cení možností kombinování skříněk z jednotlivých linií, které nabízí jak střední třída kuchyní Dolti, tak prémiová třída kuchyní Livanza,“ říká Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

Dalším bonusem je, že v Oresi dokážeme rychle reagovat na požadavky designérů, protože proměny bytů vznikají skutečně v šibeničních termínech a na místě se někdy sejde hned několik realizačních týmů najednou. V místnosti se tak potkávají třeba montéři našich kuchyní s montéry dveří nebo s elektrikáři, kteří instalují osvětlení.

„Navíc dokážeme kuchyňské linky přizpůsobit jakémukoliv prostoru a stylu bytu. První kuchyň, kterou v pořadu představíme, bude pro diváky velmi inspirativní. Jde totiž o zajímavou kombinaci kuchyní ze třídy Dolti. Víc už nebudeme prozrazovat. Snad jen to, že se v jednotlivých dílech představí také naše prodejny, včetně nového studia v Čestlicích.

Pořadem bude diváky provázet Iva Kubelková a realizace proměn interiérů budou mít na svědomí osvědčené dvojice designérů Kamila Douděrová a František Kobližka, Andrea Hylmarová s Markem Povolným a Martina Pištěláková se Zuzanou Schubertovou.

Dnes vám představujeme realizační tým televize Prima a designéry Andreu a Marka v akci v našem novém studiu v Čestlicích.