Velká moderní kuchyně s ostrůvkem
Logo Oresi

Vysoký lesk v náručí moderního dekoru dubového dřeva

11. 12. 2017

Kuchyň plná světla a pohody. Tak působí tato kombinace dvou odlišných typů povrchů užitých na sestavě kuchyní Forever Young a Tree Talk z nové řady kuchyní Dolti Collection by Andrea Capovilla. Spojily se tu vysoký lesk v barvě magnólie a dekor dřeva v provedení dub Craft šedý.

 

Zaujaly vás nové dekory a povrchy? Jejich výběr pro není obyčejným shrnutím široké nabídky módních vzorů. V jsme si dali za cíl vytvořit kolekci, v níž se budou jednotlivé dekory v duchu současných trendů ve vzájemných kombinacích posilovat a zvyšovat svou estetickou hodnotu.

V kuchyni sestavené z linií se doplňují vysoký lesk v barvě magnolie od francouzské společnosti Polyrey s dekorem dřeva v provedení dub Craft v šedé barvě od výrobce Kronospan. Oba materiály svým uživatelům přinášejí kromě estetických i další benefity. Například lesky s hloubkovým efektem mají antibakteriální povrchy s přídavkem stříbra. Dekor dub Craft zase překvapí teplým pocitem při doteku. Příjemný dojem navíc podpoří kartáčovaná struktura, která tento materiál ještě více přibližuje přírodnímu dřevu.