Kuchyně s ostrůvkem a barvami s vysokým leskem
Logo Oresi

Vysoké lesky: Nechte se okouzlit

6. 12. 2017

Lesklé kuchyně jsou mezi českými zákazníky stále v oblibě. Proto jsme do nové řady Dolti Collection by Andrea Capovilla zařadili vyhledávané lesky s hloubkovým zrcadlovým efektem v nových působivých barevných odstínech.

Novinkou v řadě Dolti Collection jsou například hluboké lesky, materiály s metalickou či perleťovou reflexí – tedy lesky obohacené o množství rafinovaných odlesků.

Třpyt polodrahokamů

Nebojte se kombinovat barvy, dekory a struktury. Dáváte přednost barevnější kuchyni? Prohlédněte si dnešní inspirativní ukázku ostrovní kuchyně sestavené z kombinace několika povrchů a barev. Na ostrůvku je použit materiál jedle kontrast zatímco skříňky představují povrch hvězdný třpyt v jemných a elegantních odstínech karneol, jaspis, jantar a achát. Čím vás překvapí? Určitě svou proměnlivostí, protože tento třpytivý dekor reaguje na světlo, a tak je v průběhu dne každou chvilku jiný.

Do střehu! Není lesk, jako lesk

Lesklé kuchyně má v nabídce hned v několika materiálových provedeních. Jde o akryl u linie MAGIQ v bílé barvě Dolti arctic a Dolti cappuccino. HPL laminát například v podobě kovově žlutá, oranžová, champagne a další, nebo o lamino v tmavě šedém lesku Dark Grey. V těchto případech se jedná o kvalitní materiály od renomovaných výrobců, k nimž patří německý FUNDERMAX dřevodekor a francouzský POLYREY, HPL laminát s antibakteriální úpravou.

Proč tedy máte být coby zákazník ve střehu? Je to prosté. Stále ještě se děje to, že si neinformovaní zákazníci porovnávají nabídky trhu a srovnávají třeba MAGIQ s akrylovým povrchem s hlubokým leskem a odolností vyšší, než mají laky, s běžným lesklým laminem z nabídky jiných prodejců, které je až čtyřikrát levnější. Bez zkušeností srovnávají nesrovnatelné, pod heslem oboje se leskne, tak je to stejné. A tak mohou třeba v prodejnách kuchyní v řetězcích nebo i u truhlářů narazit. Průzkum trhu nám prozradil, že ceny v Oresi jsou výrazně nižší než skutečně srovnatelné konkurenční produkty. Kuchyně z Dolti Collection jsou na úrovni mnohem dražších značek.

Dolti Collection – nové dimenze dispozičních řešení

V Oresi myslíme také na nové možnosti dispozičních řešení našich kuchyní. Proto jsme významně rozšířili portfolio modulů, které jsou určeny pouze pro dvířka . Zejména jde o horní skříňky 96 cm včetně tří polic, roletky, výklopy apod. Díky tomuto obohacení můžeme ještě lépe reagovat na náročnější dispoziční zadání našich zákazníků.