Prodejna Oresi Poděbradská Praha 9
Logo Oresi

Vysočany mají nové studio Oresi: Přijďte si pro kuchyň snů

6. 9. 2021

K novým prodejnám Oresi patří také studio v pražských Vysočanech. Nachází se v obchodním centru Park Poděbradská, kde si ke své vysněné kuchyni například můžete pořídit i podlahu.

Studio je postavené podle návrhu šéfarchitekta Oresi Petra Kaluži. Rozloha výstavní plochy je 241 čtverečních metrů, na kterých je vystaveno 15 sestav kuchyní z aktuální nabídky řad Dolti, Dolti Collection by Andrea Capovilla, prémiových kuchyní Livanza i luxusních kuchyní z řady Bauformat.

Právě tato řada je zde zastoupena novým povrchem z nabídky dýhovaných kuchyní, modelem Como z dubové dýhy v barvě Scuro. V sestavě je s modelem Rom, který má čelní plochy kryté dva milimetry silným kaleným sklem.

Ve vzdušném a přehledném prostoru si lehce uděláte představu o tom, jak kombinovat barvy a materiály, vyhledáte ideální dispoziční řešení pro místnost, kde bude vaše kuchyň, protože tu najdete kuchyně s ostrovem, s barovým sezením, velké i menší dispoziční řešení kuchyně do „elka“ i jednořadých kuchyní.

Přijďte se podívat, jak může vaše budoucí kuchyň vypadat. Stačí si prohlédnout nové studio, poté se s prodejcem posadit a u šálku kávy nebo čaje si nechat odborně poradit a po zadání svých přání si následně dát vytvořit 3D návrh své vysněné kuchyně.

Ve studiu najdete i prezentaci barevných variant modelu Forever Young, na které si uděláte přesnější představu o působení barev na větší ploše.