Tmavá kuchyně z dřevěného dekoru s dlážděnou stěnou
Logo Oresi

Výherkyně první ceny 17. kola hry „Oresi vrací peníze“ má kuchyň HIQORY

30. 5. 2018

V Oresi jsme rádi, že vám můžeme představit dalšího výherce již 17. kola hry Oresi vrací peníze. Tentokrát první cenu vyhrála paní Hana, která si v pražské prodejně Oresi v nákupním centru Eden vybrala kuchyň HIQORY a dostala tak zpět 100 % z ceny kuchyně.

Paní Hana se o své výhře dozvěděla dříve, než jsme se s ní mohli spojit. Poté, co jsme výherkyni oslovili, nás právě tato výhra potěšila ještě víc. Dozvěděli jsme se totiž, že paní Hana si kuchyň HIQORY ze třídy Dolti nevybrala pro sebe, ale koupila ji svému bratrovi, který se momentálně nachází v těžké životní situaci.

Paní Hana nám řekla: „O možnosti, že mohu některou z cen vyhrát, jsem věděla hned od uzavření smlouvy na nákup vybrané kuchyně, ale pustila jsem to z hlavy a informaci jsem v tu chvíli nevěnovala pozornost.“ Takže cíleně nesledovala ani vyhlášení výsledků a o výhře se dozvěděla víceméně náhodou, když šla hledat na web Oresi další inspiraci.

„Protože ještě nemáme vyřešeno, co bude místo obkladu za pracovní deskou, šla jsem se na web Oresi poohlédnout po nějaké inspiraci, a v novinkách se právě objevilo vyhlášení vítězů. V tu chvíli jsem nevěděla, jestli se mi to jen nezdá. Tak jsem zavolala na centrálu, abych se ujistila, zda je to pravda, a jak mám dále postupovat,“ podělila se s námi o své pocity z výhry paní Hana. A pak přišla gratulace z marketingu i oficiální oznámení o výhře první ceny. „Ještě nikdy jsem nic nevyhrála. O to překvapená a radostná jsem teď. Zvláště proto, že ta kuchyň není pro mne, ale pro bratra, který si prošel velmi složitým obdobím. O to je výhra milejší.“

Výběr kuchyně cílený, nákup dílem okamžiku

„Nákup kuchyně byla svým způsobem náhoda. Všimla jsem si prezentace Oresi v médiích a zaujal mne velký výběr, rozmanitost a také dostupnost kuchyní. Nabídky jiných výrobců znám, pořizovala jsem si kuchyň na chatu i do pražského bytu. Původně jsem plánovala objednání kuchyňského nábytku pro bratra až tak během měsíce května a června. Ale nakonec se to přihodilo jinak. Bylo to na počátku března, měla jsem náhradní volno a vyřizovala jsem nějaké věci právě ve Vršovicích. Ten den byla strašná chumelenice a já už jsem měla dost běhání v plískanici, tak jsem se šla trochu ohřát a schovat právě do nákupního centra Eden. Tam je prodejna Oresi, a tak mne napadlo, že se hned zkusím podívat na vytipovanou kuchyň Hiqory, jak vypadá ve skutečnosti. Kuchyň se mi líbila, tak jsem se zeptala, jak mám postupovat při objednání. Bylo mi sděleno, že se mohu domluvit přímo, nebo si zavolat a zajistit si termín schůzky. Nebyla jsem si jista, jak budu další dny pracovně vytížena, tak jsem volala hned druhý den a domluvila si schůzku již na odpoledne. Tou náhodou bylo právě to rozhodnutí neodkládat objednání a učinit tak hned. Dnes jsem za to neskutečně ráda,“ svěřila se paní Hana.

Na otázku, čím paní Hanu oslovil model HIQORY s kazetovými dvířky v dezénu dřeva ořechovce, nám paní Hana odpověděla: „Tuto kuchyň jsem vybírala s ohledem na to, co by se líbilo bratrovi. A také z toho důvodu, že je to model velmi pěkný, jednoduchý a zároveň i rustikální a do staršího domu po rekonstrukci se bude nejlépe hodit. Kuchyň se ale bude montovat až tak začátkem října, právě proto, že u bratra se teprve nyní vše vrací do normálních kolejí.

A jak paní Hana výhru využije? Prozradila nám, že částku, kterou vyhrála, nabídne bratrovi k financování další rekonstrukce, nebo ho pozve na hezkou dovolenou. Výherkyni ještě jednou gratulujeme a celé rodině přejeme hodně štěstí v dalším životě, příjemné vaření a mnoho radostí v kuchyni od Oresi.