Návrh kuchyně zdarma a nezávazně
Logo Oresi

Výherce první ceny hry „Oresi vrací peníze“ bydlí s kuchyní ROMANTIQA

24. 4. 2018

V Oresi jsme rádi, že vám můžeme představit hlavního výherce 16. kola hry „Oresi vrací peníze“. Štěstěna se tentokrát usmála na pana Aleše, který si v chomutovské prodejně vybral vanilkovou kuchyň ROMANTIQA z řady Dolti a získal první cenu, tedy dostal zpět 100 % z ceny kuchyně, a to včetně spotřebičů.

Pan Aleš se snoubenkou Janou se přestěhovali do nového bytu, který se nachází v podkroví domu. Jelikož dispozice místnosti byla dosti komplikovaná, nejprve přemýšleli o tom, že si kuchyň nechají vyrobit na míru u truhláře. Do chomutovské prodejny Oresi se tak zašli inspirovat, jaké jsou trendy a podívat se, co toto kuchyňské studio nabízí. Vše se nakonec odvíjelo úplně jinak.

„Zdejší prodejce pan Jakub Bokroš zcela předčil naše očekávání, aniž bychom sami věděli, zda si tady kuchyni koupíme, věnoval se nám přes dvě hodiny, ukázal nám různé varianty možných řešení a navrhl nám prvotní vizualizaci podkrovní kuchyně. Také nám řekl, že v Oresi jsou schopni vyrobit i skříňky na míru a atypická řešení, které jsme v této kuchyni zvolili. Tímto přístupem si nás úplně získal a hned na další schůzce jsme kuchyni doladili a objednali,“ vypráví výherce.

Překvapení v podobě první ceny

„Nejvíce nás těší, že se nám podařilo vyřešit komplikovaný prostor pod šikminou, kde se nacházejí také trámy, a že se tu podařilo využít veškerého místa. Přes to, že kuchyň není nijak velká, splňuje všechno, co jsme od nové kuchyňské linky očekávali. Příjemná je kvalita provedení, tiché dojezdy, plné výsuvy a drobné detaily, jako jsou stylové úchytky či organizér příborů. Rovněž práce montérů byla vysoce profesionální, ač pro ně byla naše kuchyň určitě výzvou.

Na otázku, jaký měl majitel nové kuchyně pocit, když zjistil, že vyhrál první cenu, pan Aleš odpověděl: „S Janou jsme měli neskutečnou radost, v životě jsme nikdy nic velkého nevyhráli, a tak nějak jsme potají doufali ve výhru 5%. O to větší bylo překvapení, když jsme v celorepublikové soutěži získali první cenu, 130 000 Kč.

Výherce jsme se také zeptali, jestli sledoval vyhlášení na webu společnosti, nebo zda se o výhře dozvěděl až telefonátem z Oresi? „Musím se přiznat, že jsem vyhlášení sledoval na webových stránkách Oresi. Když jsem 15. 3. 2018 otevřel prohlížeč a na webu jsem viděl své jméno, nevěřil jsem vlastním očím. Snoubence jsem hned zavolal do práce, zeptal jsem se jí, jestli sedí, a pak jsem jí tu velkou novinu sdělil,“ vzpomíná Aleš.

ROMANTIQA do útulného podkroví

Majitel kuchyně ROMANTIQA na dotaz jak je s novou kuchyňskou linkou spokojený odpovídá: „Náš nový byt se nachází v podkroví, kde je vidět hodně trámů, snažili jsme se jej tedy vybavit v rustikálním stylu. Vanilková barva a celkový vzhled modelu ROMANTIQA je přesně to, co jsme hledali, třešničkou na dortu pak jsou stylové úchytky, které jsme vybrali z jiné modelové řady.“

A jaký sen si snoubenci za získanou výhru splní? „Jelikož nás v srpnu čeká svatba, tak výhru použijeme z části na náš velký den a následně na svatební cestu.“ Za Oresi ještě jednou gratulujeme k výhře a do společného života snoubencům přejeme jen dny zalité sluncem. Panu Alešovi vrátilo Oresi celých sto třicet tisíc a dalším výhercům hry „Oresi vrací peníze“ jsme předali v rámci 16. kola celkem 800 00 korun. A hra pokračuje. Kolik vrátíme vám?

Dnes vám představíme vizualizace kuchyně. Po jejím dokončení přineseme i fotografie kompletní kuchyně.